Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Duszek Strona Duszyczek i Duszków - Internetowa wspólnota pomocy i wsparcia duchowego. Rozmowy, wartości, intencje
DUSZKI.PL
a tak dokładnie to Duszyczki i Duszki (*) - czyli "Duszkowo" :-)
Dzisiaj jest: 2024-03-05 10:55:06 Aktualizacja dnia: 2024-02-23 10:58:48
Duszka
MiloscMilosc Gdy oczekujesz pomocy lub sam(a) chcesz innym pomagać. Albo chciał(a)byś porozmawiać o czymś ważnym lub choćby tylko o wczorajszym podwieczorku :-) Dla wszystkich, w każdym wieku - od 0 do 201 lat ;-)
[an error occurred while processing this directive]
Strona główna Teksty i inne Intencje Dla Gości Dla Duszków Poczta Duszków Kontakt i Info
Modlitewnik Archiwum Dodaj intencję Galeria i eKartki O Duszkach Forum Księga Gości
Rocznica 18 lat oficjalnego działania Duszków w dniu 01.11.2023 i 17 lat strony Duszki.pl! (*):-) Serdecznie zapraszamy!
UWAGA! Ten serwis, strona i podstrony mogą używać cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)!
Intencje Księga intencji Mail intencji Modlitewnik
Podz. 17 Podz. 16 Podz. 15 Podz. 14 Podz. 13 Podz. 12 Podz. 11 Podz. 10 Podz. 9 Podz. 8 Podz. 7 Podz. 6 Podz. 5 Podz. 4 Podz. 3 Podz. 2 Podz. 1


Mailowe odpowiedzi i podziękowania w sprawie Intencji

Zebrała Duszyczka Irenka

Część IV

Podziękowania od dnia 2007.11.04 do dnia 2008.10.25 znajdziesz tutaj
Podziękowania od dnia 2008.11.01 do dnia 2009.10.31 znajdziesz tutaj
Podziękowania od dnia 2009.11.07 do dnia 2010.10.30 znajdziesz tutaj
Podziękowania od dnia 2010.11.06 do dnia 2011.10.29 znajdziesz poniżej.
Podziękowania od dnia 2011.11.05 do dnia 2012.10.27 znajdziesz tutaj
Podziękowania od dnia 2012.11.03 do dnia 2013.10.26 znajdziesz tutaj
Podziękowania od dnia 2013.11.02 do dnia 2014.10.25 znajdziesz tutaj
Podziękowania od dnia 2014.11.01 do dnia 2015.10.31 znajdziesz tutaj
Podziękowania od dnia 2015.11.07 do dnia 2016.10.29 znajdziesz tutaj 
Podziękowania od dnia 2016.11.05 do dnia 2017.10.28 znajdziesz tutaj
Podziękowania od dnia 2017.11.04 do dnia 2018.10.27 znajdziesz tutaj 
Podziękowania od dnia 2018.11.03 do dnia 2019.10.26 znajdziesz tutaj
Podziękowania od dnia 2019.11.02 do dnia 2020.10.31 znajdziesz tutaj
Podziękowania od dnia 2020.11.07 do dnia 2021.10.30 znajdziesz tutaj
Podziękowania od dnia 2021.11.06 do dnia 2022.10.29 znajdziesz tutaj
Podziękowania od dnia 2022.11.05 znajdziesz tutaj2011.10.29


Dziękuję za odnalezienie mnie, za modlitwę wstawienniczą do Boga. Duszyczki, to co robicie dla innych jest niesamowite. Bóg zapłać.
Bogusia

Szczęść Boże. Serdeczne Bóg zapłać za Waszą modlitwę ,jest mi ona bardzo potrzebna. Pozdrawiam
Jan

Pięknie Ci dziękuję kochana Duszko Modlitewna Irenko i innym Duszkom za podjęcie modlitwy. Obiecuję datek na podane konto sióstr i modlitwę dziękczynną do Pana za Wasze dobre serca. Niech Dobry Bóg Wam błogosławi w Waszej misji wstawienniczej!
Grażyna

Witaj, Dobra Duszyczko :) Bardzo dziękuję Tobie i wszystkim za modlitwę . Ze swojej strony też ofiaruję swoje modlitwy za wszystkie Duszki. Pozdrawiam serdecznie :)
Sławek

Bardzo dziękuję wam aniołeczki! Niech Bóg Wam wynagrodzi.
Joanna

Bóg zapłać....Weronika zaraz będzie rodzić, a mąż przed decyzja Sądu o przyznaniu emerytury ,a ja dziekuje Bogu ,że mam Was. bo czuję ,że nie jestem sama w naszym problemie...niech Bóg Was również ma w swojej opiece…
Zosia

Witam, dziękuję za e-mail i modlitwę, co mogę dla Was zrobić?
Bożena

Dziękuję:)Bóg zapłać za modlitwę w poleconej intencji.
Agata

Serdecznie dziękuję za modlitwę!
Artur

Szczęść Boże! Bardzo dziękuje za informacje o modlitwie w naszej intencji, przyznam, że zaskoczył mnie ten mail, nie wiem co napisać. Zapewniam o swojej modlitwie za Wszystkich modlących się za nas.
Bóg Zapłać!
Aurelia

Witam, serdecznie dziękuję za modlitwę.
Iwona

Serdeczne Bóg zapłać.
Halka

Witam serdecznie,
Co prawda nie spodziewałam się, że aż tak liczna grupa wesprze mnie modlitwą i jestem bardzo zaskoczona aczkolwiek Wszystkim serdecznie dziękuję :)) Pozdrawiam,
Justyna

Serdecznie pozdrawiam i dziękuję.
Janusz

Serdeczne Bóg zapłać! :) Szczęść Boże! Niech Wam Bóg błogosławi:)
Marzena

:)
Maria Anna

Szczęść Boże! Bardzo serdecznie dziękuję za wsparcie modlitewne. Wierzę, że im więcej osób się modli , tym większa skuteczność modlitwy . Serdecznie pozdrawiam!
Barbara

Serdecznie dziękuję za modlitwę w intencjach przeze mnie przesłanych. „Bóg zapłać”.
Atest

Szczęść Boże. Z serca dziękuję za modlitwę i wsparcie, ufam że uda mi się pokonać ciężką chorobę. Proszę o dalsze modlitwy.
Jolanta

Dzisiaj (25 X) nastąpiło rozwiązanie....mamy 5 wnuczątko dzięki Bogu i Waszemu szturmowi do Nieba. Bóg Wam zapłać...
Zosia

Dziękuję za modlitwę i Szczęść Boże:)
Monia

Dziękuję bardzo, szczęść Boże.
Marzena

Bóg zapłać, pozdrawiam serdecznie.
Kasia2011.10.22


Witam serdecznie dobra duszyczko. I bardzo dziękuję za modlitwę. Pozdrawiam serdecznie.
Ela

Witam, dziękuje pięknie i zapewniam o swojej modlitwie w Waszej intencji! Pozdrawiam ciepło,
Ewa

DZIEKUJE ,WSPARCIE JEST BARDZO MI POTRZEBNE, TO JUZ 6 CIAZA, W UB ROKU STRACILAM SYNKA W 6 MIES CIAZY ,TA JEST PELNA STRACHU I OBAW WIEC BARDZO WIERZE ZE IM WIEKSZE WSPARCIE TYM LZEJ BEDZIE MI JA ZNIESC I UDA SIE URODZIC TE DZIECI DZIEKI MODLITWIE.TO BEDA NASZE PIERWSZE DZIECI (BLIZNIAKI) PO 14 LATACH WIEC WIELKIE DZIEKI BOGU ZA DAR CIAZY I KAZDY JEJ DZIEN.
Irena

Przeczytałam wiadomość na poczcie i serce moje napełniło się nadzieją, że mając Wasze wsparcie modlitewne dobry Bóg zechce pomóc mojej rodzinie. Bardzo potrzebujemy Jego pomocy i Waszej modlitwy wstawienniczej. Dziękuję Wam bardzo serdecznie,Bóg zapłać. Ja również będę się za Was modlić.
Bogusław

Szczęść Boże Duszki! Bóg zapłać za modlitwę.
Beata

Bóg zapłać za modlitwę!
Maria

DZIEKUJE WAM ZA WASZA OBECNOSC DUSZKI I WASZE MODLITEWNE WSPARCIE. BOG WAM ZAPLAC. POZDRAWIAM.
Stanisława

Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę, jest mi lżej na duszy, myślę, że okaże Pan Bóg Boże Miłosierdzie córce, dzisiaj Ksiądz Proboszcz wyświęcić ma dom, może ataki złych duchów będą słabsze, albo znikną, w to wierzę, w duchowości powoli idzie córka do przodu, módlmy sie o Sakrament Pokuty i Pojednania, z Panem Bogiem.
Grażyna

Witam :-), wszystkie wspaniałe Duszki Modlitewne :-) Z całego serca dziękuję za modlitwę wstawienniczą, za wszystkich tych, którzy potrzebują wsparcia. Niech Was, Bóg błogosławi :-) Będąc, dzisiaj na różańcu, pomodliłam się za Was i za tych co modlą się za innych. Bóg zapłać za wasze dobre serca. Witam ciepło :-), dziękuję raz jeszcze, za to iż jesteście. Niech Bóg, Was błogosławi. Z dnia na dzień, rozumiem więcej co Bóg chce mi przekazać. Bogu podziękowałam lecz proszę jeszcze o wstawienictwo do Pana za: Kocham Cię, mój Panie i Boże. Dziękuję, Boże za dar cierpienia. Dziękuję, Boże że dałeś mi spojrzenie na moje życie. Wierzę, że to wszystko jest dla mojego dobra. Boże, proszę o wsparcie w sprawach finansowych, długach i w każdej dziedzinie życia. Bóg zapłać. Dziękuję iż nie jestem sama i mnie odnaleźliście. Z całego serca życzę wszelkiej pomyślności, serdecznie pozdrawiam
Bogumiła

Witam! Bardzo serdecznie dziękuję, za podjęcie modlitwy za mojego ojca, który zmarł kilka tygodni temu. Dziękuje Bogu, że istnieją Duszki Modlitewne. Życzę wszystkim Duszkom  błogosławieństwa Bożego i wiele radości. Pragne równierz podziękować zakonom, które zobowiązały modlić się w zamieszczonej prze zemnie intencji. Serdeczne Bóg Zapłać! Wszystkiego dobrego. Szczęść Boże.
Andrzej

Kochani jestem Wam ogromnie wdzięczna, bardzo ucieszył mnie Wasz list to ogromna dla nas pomoc, jeszcze raz dziękuję z całego serca. Serdecznie pozdrawiam.
Beata

Witam. Dziękuję za informacje i modlitwę. Dziękuję za Wasz wkład w przemianę ludzi i świata. Będę też pamiętać w swoich modlitwach o Duszkach. Pozdrawiam
Majka

Witam Duszki:) Bóg zapłać Wam za modlitwe, potrzebuje jej bardzo, bardzo, jestem wielkim cierpieniem. Pozdrawiam.
Monika

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Chciałem serdecznie podziękowć za modlitwę w intencji Heleny, za tak wielkie serce okazywane drugiemu człowiekowi, za bezinteresowność i miłość dla naszej siostry. Proszę przyjąć moje gorące podziękowanie. Niech nam wszystkim Pan Bóg błogosławi, a panią niech ma w szczególnej opiece.
Leszek

Z serca dziękuję za modlitwę. Nie poddaję się chorobie.
Artur2011.10.15


Dziękuję kochane duszki :) Ja za Was też się pomodlę :) Pozdrawiam ciepło.
Dagmara

Szczęść Wam Boże Pozdrawiam i serdecznie dziękuję - również za Was będę się modlić i ja.
Danuta

Witam :) jakie to cudowne uczucie,kiedy wie się ,że jest ktoś, kto razem ze mną modli się w mojej intencji, dziękuje serdecznie,niech Was dobry Bóg obdarza łaskami :)
Danuta

Witam,
Bardzo, bardzo dziękuję za modlitwę. Krzyś jest po operacji, były komplikacje, w sumie były trzy operacje. Wycięto mu guza w całości, wg badania to najłagodniejsza forma glejaka. Krzyś dochodzi do siebie, do zdrowia. Panie Boże zapłać. Pozdrawiam serdecznie. Z Panem Bogiem.
Renata

Bardzo, a bardzo dziękuję za modlitwy w intencji zmarłej 4 października br. mojej Najdroższej Mamy, która odeszła do Pana w wieku ponad 85 lat, króra swoim życiem pokazywała nam jak wielbić Boga i być przygotowaną na spotkanie z Najwyższym.
Serdeczne Bóg zapłać.
Róża

Jestem niezmiernie wdzięczna za korespondencję jaką otrzymałam od Duszków . I wielkie Bóg zapłać za modlitwę w intencji moich synów, by ich serce zostało oczyszczone z choroby, jaką jest NIENAWIŚĆ. Ponieważ tak ładnie zostały mi przedstawione po imieniu te duszki to i ja przedstawię się.
Renata :-)

Szczęść Boże! Pozdrawiam gorąco.
Wasza s. Gosia

Kochane duszki dziękuje wam serdecznie za modlitwę w mojej intencji, nadzieja i łaska PANA NASZEGO jest mi terasz niezbędna, przyszedł czas próby nam nie i moją rodzinę nie prosił bym o łaskę gdyby problem dotyczył tylko takiego grzesznika jak ja, ale od mojej przyszłości zależy los trzech osób. Zapewniam was że ja całym sercem będę modlił się za was. NIECH BÓG BĘDZIE Z WAMI. Pozdrawiam
Adam

Bóg zapłać.
Maria

Niech Bedzie Pochwalony Jezus Chrystus
Witam serdecznie Drogie Siostry i Inne Osoby, które modlą się w mojej intencji.
Odczytanie Państwa maila jest dla mnie niezwykłe.
Juz od wielu lat jak wspominam - slę do Państwa intencje modlitewne i polecam się Waszym staraniom przed tronem Boga.
Drogie Siostry.
Bardzo prosze o modlitwę w intencji abym zdał egzamin poprawkowy z prawa rodzinnego na II roku aplikacji radcowskiej. Jest to dla mnie bardzo ważne.
Przyjęcie na aplikacje zawdzięczam św Józefowi.
Poprzedni rok wielu świętym oraz modlitwom wielu osób za mnie ( w tym także sióstr ze strony www. katolik.pl).
Drogie Siostry - Duszki. Nie zaliczenie przeze mnie tegoż egzaminu spowoduje, ze będe zmuszony powtórzyć rok aplikacji. Nie wiem, czy podejmę sie takiego trudu: wszystko kosztuje czas, pieniądze oraz zdrowie.
Drogie Duszki
Mam na imię Paweł, mam 30 lat (11 października czyli we wtorek bede mial urodziny) - mieszkam w miejscowości do 15 tys mieszkańców, nie założyłem jeszcze własnej rodziny, jestem na aplikacji radcowskiej na II roku; ukończyłem tez teologie katolicka za co Bogu dziękuję. Podobnie jak wy uważam, ze człowiek znaczy tyle ile jego modlitwa. Moja modlitwa jest słaba, dlatego też proszę o wstawiennictwo w moich potrzebach u tronu Boga. prosze raz jeszcze o zaliczenie egzaminu poprawkowego a także zaliczenie II roku aplikacji.
Drogie Siostry - w Was nadzieja na uproszenie tej łaski.
Z Panem Bogiem
Paweł

Kochane duszeczki, dziękuje bardzo za Wasza modlitwę w podanej intencji, pozdrawiam. Zatroskana mama 6 dzieci + synowej i zięcia oraz wnuka Szymona
Antonina

Witaj, dziękuję za modlitwę, wiem, że dzięki niej będzie dobrze. Bóg Zapłać.
Jolanta

Bardzo dziękuję za modlitwę.
Monika

Bardzo dziękuje za modlitwę w mojej intencji dziś odbieram wyniki biopsji boje sie, ale świadomość, ze tyle osób powierza moja sprawę Bogu dodaje mi sił, BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI, że są tacy ludzie jak wy.
Małgorzata2011.10.08


Wielkie dobro robicie modląc sie za innych i za intencje wam przysyłane!!! Jeszcze raz Bóg zapłać!!!
Adam2011.10.01


Droga i Zacna Duszyczko Ireno,
Bóg zapłać Tobie i pozostałym Kochanym Duszyczkom za modlitwę. Krzepiąca jest już myśl, że ma się tak szlachetne duchowe rodzeństwo jak Wy.
Niech Nasz Miłosierny Tata raczy wynagrodzić Waszą dobroć.
Szczęść Boże!
Pozdrawiam, Marek Andrzej Kajaniec OMJPII
Prezes Zarządu
Grupa Chrobry Sp. z o.o.
Chrobry Soft Works sp. z o.o.

Droga Ireno.
Serdecznie dziękuję za wsparcie mnie w tej trudnej dla mnie chwili, niech Wam Pan Bóg błogosławi.
Beata

Witam, Bardzo dziękuję za mail i za modlitwę to jest wspaniale ze są ludzie duszki które pomagają i to jest wspaniałe!!!! Bardzo ale to bardzo dziękuję za modlitwę za mnie.
Chciałbym powiedzieć ze czuję się lepiej, ale walczę z tą depresją na obczyźnie i zrezygnowaniem i brakiem sil, ale nie poddaję się i będę też się modlił.
Bóg zapłać za każdą modlitwę i pomoc.
Pozdrawiam,
Łukasz

Bóg zapłać za modlitwę! Wierzę, że czyni cuda, w środą okaże się, co dalej z terapią. Pozdrawiam.
***
Udało się pierwszy krok zrobiony! Zapisany na terapię! Proces zdrowienia zaczęty! Jezu Mój! Jesteś Wielki! Pozdrawiam.
Kasia2011.09.24


Nie otrzymaliśmy.2011.09.17


Wielkie Bóg Zapłać dla Was!
Katarzyna

Bóg zapłać za modlitwę
Andrzej

Kochane Duszki Modlitewne! Dziękuje Wam ,za to ,ze jesteście. Dziękuje Wam za Wasza modlitwe, za to, ze tak szczerze i chętnie otwieracie sie na prośby innych,tych których przeciez wcale nie znacie. We wspólnej modlitwie jest ogromna moc. Jezus obiecał, że tam gdzie dwóch lub trzech się modli On jest wśród Nich:) Pozdrawiam Was Kochane Duszki Modlitewne i życzę wiele dobroci od ludzi i słonka, nie tylko na niebie.
Ewa

Witam serdecznie. Dziękuję bardzo za modlitwę. Z Bogiem.
Katarzyna

Drogie Duszki!
Z serca dziękuję za modlitwę:). Ja też się za Was codziennie modlę (do tej pory za tych, którzy się modlą za mnie i moich bliskich, a od dzisiaj już konkretnie za Duszki Modlitewne).
Serdecznie pozdrawiam,
Magda
2011.09.10


DZIEKUJEMY KOCHANI :)
Artur

Szczęść Boże!
Bardzo dziękuje za Waszą modlitwę, wczoraj zdałam egzamin licencjacki, bardzo się cieszę. Pozdrawiam
Ewelina
2011.09.03


Z serca Wam wszystkim dziękuję . Ja o Was także Bożej opiece polecać będę. To dla mnie i dla mojej rodziny bardzo dużo znaczy i bardzo modlitwy o wyzdrowienie mojej siostry potrzebujemy . Bo tylko w Bogu nadzieja i ludziach dobrej woli. Szczęść Boże.
Ania

Bogu niech będą dzięki, za to, że jesteście, za to, że się modlicie – ja sama dużo się modlę, moja najukochańsza modlitwa to Koronka...ale wiem też, że im więcej osób modli się w tej samej intencji tym lepiej. Ostatnio na moją rodzinę spadło wiele złego....módlcie się kochane Duszki za moje dzieci, aby wszystko im się ułożyło w życiu i mogły żyć tak, jak Pan Bóg
przykazał, módlcie się też proszę za mnie i mojego męża, abyśmy wyszli obronną ręką z tych kłopotów, które mamy, bo powstały przez cudze grzechy. Niech Wam Bóg błogosławi...pozdrawiam i dziękuję
Marzena
2011.08.27


Dziękuję za wszystkie modlitwy w intencjach o które prosiłam. Moja Mamusia zmarła w 100-ym roku życia i myślę, że dzięki wszystkim modlitwom, także modlitwom Duszków, odeszła z Panem Bogiem, Odmawiałyśmy z moją siostrą specjalną modlitwę za konających. Wszystkie parametry na szpitalnych monitorach już nie wykazywały oznak życia z wyjątkiem
jednego- serca. Kiedy skończyłyśmy modlitwę i powiedziałyśmy „Amen”, linia życia, która była sinusoidą, wyprostowała się i Mamusia odeszła do nieba, do naszego Taty i Babci i wszystkich innych z naszej rodziny prowadzona modlitwą, pewnie i Waszą.
Bóg Wam zapłać!
Basia

Witam:)
Bardzo, bardzo dziękuję za modlitwę, jest teraz Krzysiowi bardzo potrzebna. Czekamy na badanie rezonansu w poniedziałek. Wtedy już będzie wiadomo na pewno jaki to guz. Teraz jest podejrzenie po tomografii, że to glejak gwiaździsty.
Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za modlitwę.
Renata

Dziękuję za odpowiedź i modlitwę w mojej intencji, również będę się za Was modlił. Bardzo podoba mi się Wasza inicjatywa, jest czymś wyjątkowym w dzisiejszym samolubnym świecie. Od niedawna poczułem większą potrzebę modlitwy. Postaram się jak najwięcej wspierać intencję innych potrzebujących. Pozdrawiam,
Adam
2011.08.20


Dzień dobry, bardzo dziękuję za modlitwę, jest ona teraz szczególnie potrzebna całej mojej rodzinie oraz mnie i mojemu mężowi ?(moje małżeństwo niestety chyli się ku upadkowi i tylko Miłosierny Bóg może nam pomóc je ocalić, stąd prośba o modlitwę), ja również będę się modlić za Duszki Modlitewne, jeszcze raz wielkie dzięki pozdrawiam
Elka

Dziękuję Wam bardzo.
Dorota
2011.08.13


Dziękuje;) Radość sprawił mi ten mail i nadzieję. Bóg zapłać!
AZIZA 17

Witam, Bardzo dziękuję za pamięć o mnie i za modlitwę w mojej intencji jestem bardzo wdzięczna i jeszcze raz dziękuję, wielkie Bóg Zapłać niech Bóg ma Was w swojej opiece, Serdecznie pozdrawiam:))
Lucyna

Serdecznie dziękuję za modlitwę, która bardzo szybko została wysłuchana. Wynik powtórzonego badania jest dobry. Ja modlę się za Was, wszystkich modlących się za mnie. Kiedy będę miała możliwość częstszego dostępu do Internetu, może i ja zostanę takim duszkiem.
Zofia
2011.08.06


Dzień dobry, jestem bardzo wzruszona wiadomością… Bardzo dziękuję za modlitwę. Z wzajemnością. Pozdrawiam.
Lilia

Serdeczne Bóg zapłać. Niech Pan Jezus wynagrodzi Wam dobroć serca i błogosławi na każdy dzień.
Robert

Dziękuję za modlitwę.
Halina
2011.07.30


Dzień dobry, jestem bardzo wzruszona wiadomością… Bardzo dziękuję za modlitwę. Z wzajemnością. Pozdrawiam.
Lilia

Serdeczne Bóg zapłać. Niech Pan Jezus wynagrodzi Wam dobroć serca i błogosławi na każdy dzień.
Robert

Dziękuję za modlitwę.
Halina
2011.07.23


Szczęść Boże,
Dziękuję za modlitwę, i Tobie Dobry Boże, bo znalazłam pracę. Proszę jeszcze o modlitwę , aby udało mi się spłacić dług ,aby Maciek mi pomógł . Panie Boże , wierzę i wiem , że możesz mi pomóc, zawsze mi pomagasz ,tak bardzo Cię proszę, pomóż mi i tym razem. Amen. Proszę też Cię, Boże w sprawie tylko Tobie wiadomej. Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę.
Basia

Jestem bardzo wdzięczną za tę modlitewną pamięć i wsparcie i ze swej strony w swej modlitwie polecam Bożej Opatrzności wszystkie modlące sie w mojej intencji Duszki, niech Bozia Wam wynagrodzi i błogosławi. Dziękuję,
Beata
2011.07.16


Bóg zapłać ;-)
Basia

Witaj! Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę. Nam może pomóc tylko cud. Ale i tak dziękuję Jeśli mogę jakoś pomóc np. też pomodlić się w czyjejś intencji to proszę dać znać. Z przyjemnością ja i syn pomodlimy się w intencji inna niż nasza. Pozdrawiam.
Kinga

Bóg wam zapłać za modlitwę wierzę w moc modlitwy i to że Dobry Bóg mnie wysłucha wdzięczność moja jest niewyobrażalna chcę być nowym człowiekiem Bóg zapłać za wszystko
Jarosław

Szczęść Boże, Bóg zapłać Duszkom za dar modlitwy. Z Panem Bogiem.
A. Dorota
2011.07.09


KOCHANA DUSZYCZKO IRENKO! DOSTAŁAM PRACĘ NA 3 MIESIĄCE. JEST NADZIEJA ŻE MOŻE BĘDZIE NA DŁUŻEJ.BARDZO SIĘ CIESZĘ. SERDECZNIE  DZIĘKUJĘ ZA MODLITWĘ, ZA SŁOWA OTUCHY. NIEZNANE OSOBY STAJĄ SIĘ TAKIE BLISKIE, ŁĄCZY NAS MODLITWA, A PAN BÓG WYSŁUCHUJE. BÓG  ZAPŁAĆ.
MARZENA

Dzięki Wam, Drogie Duszki, za modlitwy. Pozdrawiam, Z Panem Bogiem.
Aneta2011.07.02


(…) serdecznie dziękuję za ogrom modlitwy...bardzo dziękuję
ja też o Was pamiętamбchociaż trudno mi się pozbierać......w domu jest pusto....zostałam sama....
Małgorzata

Bóg zapłać za wsparcie modlitewne! Jest to naprawdę dla mnie bardzo ważne. Dużo lepiej trwa mi się w modlitwie, gdy wiem, że ktoś jeszcze o spełnienie moich marzeń się modli.
Bardzo dziękuję za maila:) Z Panem Bogiem!
 Karolina2011.06.25


Dziękuję
czarnulka

Dziękuje za modlitwę :)
j.

Bóg zapłać za modlitwę. Zapewniamy o swojej modlitwie za Was i za siostry.
Sławek z rodziną

Witam Was bardzo serdecznie i dziękuję za Waszą modlitwę w dniu moich imienin. Bóg zapłać :)
Ela2011.06.18


Składam serdeczne Bóg zapłać.
Jola

Dziękuję za modlitwę.
Jacek
2011.06.11


Witam, Bardzo dziękuję za modlitwę, wierzę że modlitwa pomaga. Ja modlę się codziennie i proszę Pana Boga o pomoc w mojej sprawie, bo od kilku miesięcy moje życie straciło sens i został mi tylko Bóg. Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam.
Magdalena

Bóg zapłać!
bekaru2002

Dziękuję.
AP

Kochana Duszyczko Irenko! Z całego serca dziękuję za modlitwę! Z całego serca dziękuję! Bardzo pomaga. Niech Was Bóg błogosławi! Straszne rzeczy dzieją się z nami w pracy i w domu od kiedy jedna pracująca tu osoba zajmuje się magią. Modlimy się, ale wtedy chyba sam diabeł się chce na nas mścić ‒ złe rzeczy się dzieją. Przy modlitwie wstawienniczej jesteśmy bezpieczni. Wielka jest siła modlitwy!
Beata

Chciałabym Wam bardzo podziękować za wsparcie modlitewne. Operacja sie udała. Guz, który miał być nie operacyjny, udało się usunąć i mama dobrze zniosła operację. Bog zapłać. Chwała Panu! Pozdrawiam.
Beata

Składam serdeczne Bóg zapłać.
Jola
2011.06.04


Szczere Bóg zapłać:)
bel_toria

Dziękuję :) Ja również będę pamiętała o Was w modlitwie.
Ula

Pokój z Tobą Kochana Duszyczko , Droga Irenko ! Bardzo Dziękuję za przesłaną wiadomość . Jeśli chodzi o > Adonai < kiedyś wpisałam się do skrzynki intencji . Trochę już tego " czasu upłynęło " .... a za bieżącą modlitwę > wielkie    Bóg Zapłać . I w miarę moich sił i możliwości pokornie będę Pana prosiła , aby dozwolił mi  łączyć się z Wami , Drogimi Duszyczkami Bardzo Dziękuję za telefon. Myślę , że się odezwę , ale jeszcze > nie wiem " kiedy " .     Gorąco pozdrawiam i całuski ...Z Bogiem i Niepokalaną w Częstochowie niech Pan obdarza licznymi łaskami .
Ewa

Dziękuję za modlitwę bardzo mi potrzebna:(:(
Olga
2011.05.28


Serdecznie dziękuję, wsparcie modlitwą dodaje mi otuchy.
Teresa

Z całego serca dziękuję za modlitwę. Myślę, że to co robicie jest naprawdę pięknym świadectwem i chyba się jeszcze odezwę, ale.... dzisiaj trudno mi zebrać myśli.
Przyznam się, że przepłakałam cały wieczór czytając niektóre artykuły na stronie Duszków i.... dziękuję za to, że jesteście. Pozdrawiam
Joanna

Witam. Bardzo serdecznie dziękuję za ten cudowny dar ,jakim jest modlitwa . Wierzę, że nasze prośby będą wysłuchane . Pozdrawiam serdecznie
Anna

Serdecznie dziękuję w imieniu Chorej i swoim; modlitwa w powierzonych intencjach to piękna inicjatywa i nieoceniona pomoc, dająca wiele potrzebnej w trudnych chwilach nadziei. Niech Pan Bóg Wam za to wynagrodzi.
Ewa

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus ! Kochane Duszki :) jak mogę Wam podziękować :)? Moje serce jest dziś bardzo rozradowane, bo wiem, że Bóg jest nieskończenie dobry i ogarnia każdego człowieka niewyobrażalną miłością, której tu na Ziemi nie da się do niczego porównać. Pozdrawiam :)
Magda
2011.05.21


Witajcie, Duszki Modlitewne! Ja też będę polecała Was Panu Bogu. Szczęść Wam Boże.
Elżbieta

Witam kilka tygodni temu prosiłem o modlitwę ( o pomoc Bożą w nauce i zdanie egzaminu ) Był to egzamin praktyczny zawodowy bardzo trudny z pomocą Bożą i za  wstawiennictwem waszych modlitw udało mi się go zdać Pozdrawiam
Marcin

Bóg wam zapłać
Jabłuszko52

Witam serdecznie, Bóg zapłać za modlitwę i za dobra radę. Nowennę odprawiłam tylko 3 dni, gdyż w 4 dniu miałam operacje. Wczoraj wróciłam do domu i mogę powiedzieć, że poczułam moc modlitwy. Atmoswera jest dobra i wierzę, że będzie coraz lepiej. Szczęść Boże.
Małgorzata2011.05.14


Serdecznie dziękuje za wiadomość:) bardzo mnie ucieszyła. to jest naprawdę fajne dzieło Boga, że was powołał do takiej misji:)
Bóg zapłać i również pomodlę się za was.
Pozdrawiam
Marysia

Szczęść Boże! Wielkie Bóg zapłać za modlitwę.
Luiza2011.05.07


Serdecznie dziękuję. Modlitwa bardzo nam sie przyda. Pozdrawiam.
Monika

Bardzo dziękuję za modlitwę. Również mam nadzieję że ostatecznie uda nam stworzyć zdrową rodzinę.
Sara33

Witam,
Pani Ireno, bardzo dziękuję za kierunek gdzie mogę prosić o pomoc w wybłaganiu łaski zdrowia dla mojego maleństwa. Wsparcie modlitewne daje nam nadzieję i pomaga trwać.
Pozdrawiam serdecznie.
Joanna2011.04.30


Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Bardzo serdecznie dziękuję za ten e-mail, otrzymałam go w drugi dzień świąt wielkanocnych. Ta wiadomość wlała w moje serce ogromną radość i nadzieję.. Taki namacalny  dowód, że wszystko może się zmienić na lepsze. Nigdy nie spotkałam się ze  stroną duszki.plб jesteście dla mnie aniołami modlitwy których Иóg wysyła, jestem ogromnie wdzięczna za ten dar modlitwy za taką łaskę. Ja ze swojej strony obiecuję wsparcie modlitewne dzieła Duszki niech Pan Bóg błogosławi wszystkim Duszkom. Serdecznie pozdrawiam
Krysia2011.04.23


Serdecznie dziękuję za modlitwę i odpowiedź. Niech Pan Bóg błogosławi Wam za wielkie dzieła, które czynicie.
Basia

Brakuje mi słów, żeby wyrazić wdzięczność ,którą odczuwam po otrzymaniu zapewnienia o modlitwie. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
Barbara

Bóg zapłać, bardzo tej modlitwy potrzebujemy -) życzę wszystkiego dobrego -) Pozdrawiamy
Maria i Tomasz

Bardzo dziękuję za modlitwę. Niestety, Mateuszek urodził się 14.04 i zmarł przy porodzie. Pomimo modlitw o uzdrowienie, trwających od kilku miesięcy, wolą Boga było mieć go u siebie. Bóg zapłać.
Marzena

Bardzo dziękuję.
car1977

Serdeczne bóg zapłać! Szczęść Boże.
Carina

Serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim Duszkom Modlitewnym za objęcie modlitwą moich intencji, a z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzę obfitych łask Bożych z rąk Zmartwychwstałego Pana.
Krystyna

Błędne ogniki pragnień,
wciąż wypalają nasze nadzieje...
Oby, więc nie zabrakło nam
takiej Wiary, Nadziei i Miłości
która nawet z popiołów
naszych myśli, słów i czynów
Mocą Jezusa Zmartwychwstałego
odrodzi w nas wszystko to,
co Miłością nam rozkwitło!
Grażyna

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzę wam, aby zmartwychwstały Chrystus przyniósł pokrzepienie duszy, co z pewnością zaowocuje lepszym postępowaniem, samopoczuciem, zdrowiem ciała oraz lepszymi kontaktami z otaczającymi nas ludźmi.  Dzielmy się radością płynącą ze zmartwychwstania z każdym człowiekiem!
Nicole

Radosnych , pełnych pokoju Swiąt Wielkiej Nocy
odrodzenia do jeszcze lepszego darowania siebie drugim
Wiosny w sercu...
życzą Małgorzata z pacjentami
(Centrum Zdrowia Dziecka)2011.04.16


NBPJCH!
Serdecznie dziekuję za wsparcie modlitewne, niech Pan Ma Was w swojej opiece.
Anna2011.04.09

Witaj!
Serdeczne Bóg zapłać. Serdecznie pozdrawiam.
Ariusz

Dziękuję Bogu i ludziom za każdą pomoc, a szczególnie za modlitwę w intencji mojej córki Hani. Bóg zapłać.
Krystyna

Chciałam bardzo podziękować za modlitwę w intencji moich córek. Jak każda matka chce, aby jej dzieci były szczęśliwe juz tu na ziemi, a w przyszłości w wieczności, ale rożnie sie to układa. Ale wierze w moc modlitwy wstawienniczej i wierze, ze Dobry Bóg rozwiąże zawiłe drogi naszego życia, musimy Mu tylko zaufać.
Matka

Bóg Zapłać za to ze bedziecie sie modlic. Ja jusz sama nie mam sily aby pomoc Marcinowi i tutaj tylko modlitwa moze pomoc...musze siebie sama i ta situacje powierzyc Bogu. Barzdo sie ciesze z powodu e-maila.pszepraszam za bledy,ale nie umiem tak super pisac po polsku. Bog zaplac jeszcze raz wam wszystkim. Pozdrawiam.
Nicole (Niemcy)2011.04.02


Dziękuję :-)
Marta W.

BOGU DZIĘKI ŻE JESTEŚCIE. Świadomość że modlicie się za mnie i moją rodzinę, napełnia mnie nadzieją. Chwała Panu.
Marek

Dziękuję bardzo.
Marian

Szczęść Boże, dzień dobry.
Dziękuję wszystkim Duszkom za modlitwy w przedstawionej intencji, pozdrawiam również zapewniam o modlitewnej pamięci.
Marzena2011.03.26


Dziękuje, ja też będę się modlić za Duszyczkę Irenę i inne Duszki:)
Izabela

Bóg zapłać! Pozdrawiam
Renata

Witam, Duszki! Wasze zapewnienie o modlitwie jet dla mnie wsparciem i pociechą w trudnych chwilach, wierzę że nie pozostaje sama z moimi problemami, że Pan Bóg jeli nie zauważy mnie to może któregoś Duszka usłyszy i pomoże mi uporać sie z trudna dla mnie sytuacją. Serdeczne Bóg Zapłać za pomoc i pocieszenie. 

Teresa z Wrocławia

Witam, dziękuję za odpowiedź na moje prośby modlitewne - potrzebuję teraz opieki Opatrzności Bożej, mam dużo trudnych swoich spraw do załatwienia i problemów, które trzeba zamknąć, by się nie ciągnęły w nieskończoność. Z Bogiem.

Zygmunt

Serdeczne Bóg Zapłać za modlitewne wsparcie... Za cud jaki Wasza Modlitwa - Drogie Duszki - uczyniła, w zasadzie czyni w moim sercu...w mojej duszy... było tak ciemno wokoł mnie... a teraz odczuwam łaski poznania Prawdy... wiara powraca do mnie... a z Nią Nadzieja i Wielka Ufność w Panu!!! Choć nadal jeszcze skalana jestem grzechem... a szatan czai się w pobliżu... wiem, że za tymi ciemnymi chmurami rozposciera się Wielka Jasność... wiem...że te ciemne chmury kiedyś się rozejdą, że wiatr Ducha Ĺšwietego je rozerwie na strzępy i moja dusza ostapi Ĺšwiatła :)choć przede mną wiele pracy nad sobą...wiele trudnych momentów... Pozwoliłyście mi Duszki Kochane poczuć moc Waszej Modlitwy... Nadal Wasze modlitewne wsparcie jest mi niezwykle potrzebne...nie miałabym wobec Boga pokory, gdybym myślała inaczej... wasza modlitwa pomaga mi znaleźć Drogę, czuję to bardzo mocno... Czuję że dzieją się cuda w moim wnętrzu, posyłam Wam całą moją radość z tej przemiany... i obiecuję wspominać Was również w mojej, jeszcze bardzo niedoskonałej, ale szczerej modlitwie...
pozdrawiam ciepło.
Magdalena

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Bardzo dziękuję za modlitwę . Operacja się udała ;-) Dobry Boże całym życiem postaram się dziękować za cud, który sprawiłeś. Proszę Cię , aby nie wróciła już gorączka i oby wszystko dobrze się zagoiło. Bardzo proszę jeszcze o modlitwę  ponieważ mam czasami gorączkę, aby ona się już nie pojawiała .Serdeczne Bóg zapłać za każdą modlitwę'-)
Szczęść Boże
 Basia2011.03.19


Serdecznie dziękuję za modlitwę w wymienionych przeze mnie intencjach. Życzę wszystkim Duszkom wielu Łask Bożych.
Łucja

Bardzo dziękuję.
Anna

Serdecznie dziękuję za modlitwy w intencji mojej pracy. Dzięki Wam uzyskuję wsparcie bardzo mi teraz potrzebne. Gdy modliłam się w intencji innych osób ,Pan Bóg wysłuchiwał mnie często. Jestem przekonana o wielkiej mocy modlitwy .Proszę o dalszą modlitwę. I bardzo za nią dziękuję.
Marzena2011.03.12


Serdeczne Bóg zapłać, kochane Duszki:)
G.N.

Dziękuję pięknie:) nie wiedziałam, że są takie "Duszki" :) pozdrawiam.

Kasia:)

Dziękuję bardzo za modlitwę. Jestem w trakcie diagnozy nowotworu złośliwego, mam niewidomego męża i tyle chęci do życia… Dziękuję jeszcze raz!

Ania

Bóg zapłać za modlitwę.

Alicja

Witam

Serdecznie dziękuję za modlitwę. Pozdrawiam.
Agnieszka

Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę, ja obiecuje również pomodlić się za Panią i za te Duszki, które modłą się za mnie :) Jeszcze raz dziękuję,

Marysia

Dzięki Bogu, że jesteście i że się modlicie. Z jakiejkolwiek ludzkiej strony próbowałam dotknąć ten problem, bylo to walenie głową w mur, wiec modlę się o Bożą interwencję.  Niech Wam Pan błogosławi

Alicja

Witam!!! Napisałam intencje o dobrą modlitwe,straciłam Mame 8 miesięcy temu,modle się do Pana Boga często, ale czasem moje modlitwy jakby były zakłócane
i bije sie z myślami, dlaczego tak jest? Modle sie od września "TAJEMNICE SZCZĘŚCIA"
Czasem wchodzę bardzo głęboko w tę modlitwę, a czasem przeszkadzają mi natrętne myśli...
Mam nadzieje że te modlitwy pomogą mojej Matuli!!!!
~POZDRAWIAM SERDECZNIE
Anita

Bóg zapłać Wam wszystkim za modlitwę o którą proszę. Życzę wszystkim wiele łask oraz wytrwałości. Pozdrawiam.

Agnieszka

Dziękuję Duszkom:) jesteście kochani. Pozdrawiam.

Arletae2011.03.05


Pięknie dziękujemy Duszyczki:) i również się za Wami wstawimy!:)
 quart_sfd

Szczęść Boże,
serdecznie dziękuję za modlitwę w mej intencji, obiecuję, że ja również się modlę i jestem z wami w modlitwie. Modlę się o to, żeby moja operacja wypadła pomyślnie i mam nadzieję, ze tak będzie. Serdecznie pozdrawiam, Szczęść Boże
Natalia

Z całego serca Bóg zapłać. Ja w swoich modlitwach również będę pamiętać o Duszyczkach.
Niech Wam kochane Duszyczki Bóg błogosławi.
Teresa

SZCZĘŚĆ BOŻE ! Serdecznie dziękuję za wsparcie modlitewne (było mi ono niezwykle potrzebne).
Już czuję się znacznie lepiej. Chwała Panu! Wielkie Bóg zapłać za modlitwę!

Jednocześnie zapewniam o swojej modlitwie w intencji Duszków. Pozdrawiam w modlitwie.
Mariusz2011.02.26


Szczęść Boże.
Chcę podziękować wszystkim, którzy modlili się o szczęśliwą operację serca Maćka. Operacja się udała. Chwała Panu!
Ania

Serdeczne Bóg Zapłać:)
Stokrotka

Bardzo dziękuję i również pozdrawiam.
eweli

Witam Cieplutko, Duszki!
Z głębi serca dziękuję za wsparcie modlitewne w moich intencjach.
Jesteście małymi iskierkami, które płomień rozpala. Przychodzicie do mnie jak Anioły. I wszystkie światła zapalacie. I SERCE się raduje. I DUSZA pełna radości. Że jesteście, że przychodzicie. DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ.........
Lucyna

Serdecznie dziękuję za pamięć i modlitwę. Pozdrawiam.
Agnieszka

Bardzo dziękuję wszystkim za duchowe wsparcie, będzie nam wszystkim bardzo potrzebne. Bóg zapłać! 
Beata

Droga Pani Ireno, serdecznie dziękuję za każdą modlitwę w intencji mojej Babci. Dwa dni temu (czwartek, 17 lutego, godz.23:13) odeszła do Pana Boga. Odeszła spokojna, z krzyżem i zapaloną świecą w dłoni, w czasie, gdy towarzyszące jej córka i wnuczka modliły się o wolę Bożą. Tego samego dnia w godzinę Miłosierdzia Bożego również została odmówiona modlitwa w intencji Babci.
Jeżeli mogę prosić, to bardzo proszę o modlitwę za jej duszę, aby dobry Bóg okazał Jej swoje Miłosierdzie i przyjął do swego królestwa.
Nie mam słów, by wyrazić wdzięczność takim osobom jak Pani i towarzyszące Pani osoby, Wasza posługa to ogromny dar serca, który sprawia, że łatwiej przetrwać trudne chwile. Ja, moja Mama i młodsza siostra jesteśmy związane ze wspólnotą Odnowa w Duchu Świętym. Będziemy o Pani i wspólnocie Duszków pamiętać w modlitwie. Łączę serdeczne pozdrowienia.
Grażyna

Bóg zapłać za Waszą modlitwę w moich intencjach :) Również serdecznie Was pozdrawiam:)                                                             
Ela

Irenko - dziękuję - niech krew Pana Jezusa chroni Was.
Basia
2011.02.19


Bardzo dziękuję za modlitwę w intencji Karolinki-o łaskę chrztu dla niej. Wczoraj (12 lutego) Karolcia stała się Dzieckiem Bożym.
Dorota

Bóg zapłać za modlitwę, a Bogu niech będą dzięki za dary jakimi Panią i pozostałe Duszki obdarzył. Życzę, by Pan Bóg nieustannie wypełniał mocą Ducha Świętego, a Matka Boża by strzegła przed wszelkim złem. Pozdrawiam. Szczęść Boże !
Andrzej
Ełk

Deo gratias!
Dziekuję za dotychczasowe wsparcie i wszelką pomoc - także tę duchową - udzieloną mojemu Bratu i Bratowej w ich walce o życie Filipka.
Trwa ona nadal!!!
Jesteśmy pełni nadziei, że dzięki ludziom o sercach bez granic uda się na czas zebrać kwotę niezbędną do przeprowadzenia w połowie tego roku operacji, dzięki której - jak ufamy - Filipek będzie mógł cieszyć się zdrowiem i życiem!!!
 Na stronie
http://www.jaw.pl/video/show/9992
jest kolejna informacja o trwającej wciąż akcji "Serce Filipka".
Polecam Bogu wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób solidaryzują się z nami w cierpieniu.
Pozdrawiam z Siedlec, do których znów powróciła zimowa aura.
S. M. Amabilis / orionistka

Bóg zapłać!
Dorota
2011.02.12


Bóg zapłać.
Ryszard

Mam nową panią magister – Weronika obroniła sięJ dziękuję za modlitwę.
Zosia

Bóg zapłać.
Bożena

Szczęść Boże, Koleżanka Ewa złożyła pozew do sądu o rozdzielność majątkową, tak jej polecił prawnik. Dziękuję za zaangażowanie. To niezwykłe, że dziś ludzie jeszcze chcą pomagać, sama mam nie wiele takich osób w swoim gronie. Z Panem Bogiem
Aneta

Dziękuję bardzo za modlitwę, pozdrawiam wszystkichJ
Ania

Dziękuje bardzo za modlitwę za mnie, i proszę o kontynuowanie, gdyż jestem w wielkiej potrzebie łask, od Niebieskiego Ojca naszego, na które zapewne nie zasługuję, odwzajemniam sie tym samym, a z czasem może i drobnym wsparciem materialnym, na ile Bóg pozwoli, wszech setne Bóg zapłać, i zostańcie w miłości Bożej, Amen.
Darek

 Ślicznie dziękuję. Każde wsparcie jest nieocenione ;-) Pozdrawiam
aggie

Bardzo Tobie i Wam wszystkim dziękuję, że jesteście, bo to jest dla mnie nadzieja, chyba ostatnia dostałem maila tez od duszyczki Magdy więc troszkę jej opisałem o sobie... Dziękuję wam bardzo i bardzo proszę pamiętajcie o mnie w modlitwach ... Pozdrawiam również serdecznie... z całego serca
Jacek

Z całego serca dziękuję, że jesteście ...
i dziękuję za ten cytat ks. Jana Twardowskiego pozdrawiam duszyczko Ciebie oraz inne duszyczki
asd
2011.02.05


Witam, dziękuję za Wasza modlitwę w mojej intencji, ZDAŁAM EGZAMIN!
Bóg Zapłać. Pozdrawiam w Panu Naszym.
Asia D

Serdecznie dziękuję że odpowiedzieliście na moje wołanie. już kiedyś pisałem do was prosząc o pomoc .jednak do tej chwili nic się nie zmieniło i nie wiem jak długo jeszcze a czas płynie i męczy mnie ta bezsilność .może z pomocą ludzi takich jak wy wyjdę z tego dołka i będę mógł zrobić coś dla innych.
Miro

Bóg zapłać.
rybaklech

Drodzy w Chrystusie Panu, Bóg wam zapłać za nieustającą modlitwę ,, Duszki " w modlitwie pomogą mnie i mojej rodzinie. Nawet nie wiecie, jak jestem wam wdzięczny. Moje dzieci tęsknią bardzo za mną, ale serce mojej żony jest zamknięte. Wierzę, że
modlitwa ma swoją moc i nie Pan mnie nie opuści. Moja żona atakuje mnie słownie i fizycznie, ale ja wytrwam, to niech Pan da Duszkom moc. Ja również zapewniam o swojej modlitwie za modlących się, z Panem Bogiem...
Jarosław

Bóg zapłać Wam za wsparcie modlitewne, jest nam teraz bardzo potrzebne. Ze swojej strony obiecuję również modlitwę za Was, Dobre Duszyczki. Co do mojej intencji to chodziło mi bardziej o uzdrowienie, o przywrócenie zdrowia dla mojej Rodziny.
Krystian

Kochane Duszki Modlitewne! Gorąco dziękuję za modlitwę w intencji, którą przedstawiłam. Dzisiaj odebrałam wynik badania. Jest dobry. Chwała Panu! A takie moje dodatkowe pytanie: Co trzeba zrobić żeby zostać takim Duszkiem? Pozdrawiam.
Renata
2011.01.29


BÓG ZAPŁAĆ ZA MODLITWĘ.
Józef

Rety, to strasznie fajne i takie niezwykłe to co robicie. Dziękuje z całego serca. Dziękuję, że jesteście i że się za nas modlicie. To dla nas mega ważne. Pozdrawiam.
Monika

Dziękuję bardzo za modlitwę. Jestem Wam wdzięczna i też będę się modlić za Was.
Czesława

Serdeczne Bóg zapłać Wam kochane Duszki modlitewne  za Wasze modlitwy i wstawiennictwo u Pana Boga!
Podziękowania również dla zakonów kontemplacyjnych. Wczoraj otrzymałam sakrament namaszczenia chorych. Mam nadzieje, ze dzięki niemu oraz Waszym  i naszym modlitwom uda mi sie przejść dobrze operacje ( w środę 26.1.) wygrać walkę z rakiem i wyzdrowieć. Bardzo pragnę być nadal Mama dla mojej córeczki Julii, która mnie potrzebuje.
Raz jeszcze Wam dziękuję i nie zapomnę o Was w moich modlitwach. Przesylam Wam wszystkim gorace pozdrowienia z zimnej i zaśnieżonej Finlandii.
Ewa

Bóg zapłać za odpowiedz i modlitwę. Od razu mi raźniej:)
Ewa

Droga Irenko, Duszki Modlitewne, serdecznie dziękuję i za modlitwę, i za wiadomość.
Ewa

Moje Kochane Duszki......co ja bym bez Was zrobiła, jak problem i trwoga to do Was....a Wy wspólnie szturmem do Nieba.....no i tak rozwiązują sie nasze problemy i te duchowe i te materialne... Bóg Wam zapłać...nie znam Was, ale moi wszyscy mi najdrożsi /dzieci i przyjaciele/ biegną do mnie i proszę o pośrednictwo do Was .... Jak jest problem to z Wami on się rozwiązuje......taki szturm do Nieba........, błogosławiona  sprawa........ Dzieki, że jestescie.......a to, co ostatnio było wielkim cudem z waszym udziałem , to Weronice promotor przyjął pracę magisterską, co było wręcz niemożliwe i wyznaczył jej obronę......Bóg Wam zapłać ....
Zosia

Dziękuję za modlitwę.
Ewa2011.01.23


Szczęść Boże, Dziękuję za wsparcie. Pozdrawiam,
Violetta Sołtysik (z domu Duszek :-)- naprawdę!)

Witam! Bardzo dziękuję za modlitwę za mojego kolegę i za to, że jesteście... to jest piękne, że istnieją takie grupy jak wy!!! Ja również  będę pamiętała o was w modlitwie :) Pozdrawiam.
Karolina

Bardzo dziękuje za pamięć nie wie pani jak bardzo jest mi to potrzebne .teraz byłem u sióstr Bożego Miłosierdzia w Rybnie i też obiecały modlitwę .Rybno to ciekawe miejsce proszę poczytać w Internecie ,jestem otwarty na wszelkie formy kontaktu z waszej strony .dzięki
Miro

Bóg zapłać za modlitwę w naszej intencji. Dziękuję!
Katarzyna

Gorąco dziękuję za tę wiadomość. Bogu niech będą dzięki za was, niech Pan ześle wam ogrom swoich łask.
Ligia

Jeju, dziękuje bardzo i ja się za Was pomodlę:)) pozdrawiam w Panu naszym
d.asia

Bardzo dziękuję wszystkim Duszkom za wsparcie!
Violetta

Serdecznie witam.! dziękuję za odpowiedz i modlitwę... Pracuję w Centrum Zdrowia Dziecka... gdzie potrzeba dużo...modlitwy dzisiaj szczególnie proszę duszki o modlitwę o łaskę zdrowia i pomyślny przebieg operacji sercadla....12-etniego Norberta Kaczyńskiego (b. cierpi złożona wada serca, kolejna operacja ostatnia była w kwietniu 2010) proszę też za wszystkimi malymi pacjentami kliniki kardiologii.. o siłę i cierpliwość dla rodziców tych dzieci...P.Ireno proszę napisać przez jaki okres czasu trwa modlitwa??
tydzień..? czy kilka dni.? Raz jeszcze dziękuję , że mogę włączyć duszki ....do modlitwy ..Niech będzie Bóg uwielbiony ! pozdrawiam..
Małgorzata2011.01.15


Witam i dziękuję za modlitwę.
Edyta

Dziękuję za modlitwę i pozdrawiam.
Mirek

Nie wiem, jak wyrazić mam swoją wdzięczność!!!! Wyniki badań Tomka wyszły o wiele, wiele lepiej!!!! nie jest to jednak w 100% dobry obraz krwi, ale naprawdę znacznie się poprawił:):)Ogromne Bóg zapłać!!! Dziękuje i proszę,o dalszą modlitwę za zdrowie Tomka. Obiecuje również moją modlitwę za Was!!! DZIĘKUJE!!!!!
Monika2011.01.08


Szczęść Boże. Bardzo dziękuję za modlitwę w intencji mojej córki i życzę pani, Pani Irenko oraz całej ekipie Duszków wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2011, aby Dobry Bóg błogosławił Wam i Waszemu dziełu przez które pomagacie ludziom przetrwać trudne chwile, modląc się w naszych intencjach.
Mama Janina

Bóg zapłać, wielkie Bóg zapłać! Niech Pan wysłucha Waszych modlitw i  choć prosimy o wiele, to niech się pełni Jego wola. My prosimy w intencji mojej Teściowej, wspaniałej mamy i babci, chorej od kilku tygodni na nieoperacyjnego raka płuc. Jutro mąż przywozi Teściów do nas, do Wrocławia, gdzie Teściowa w poniedziałek zaczyna chemię. My również obiecujemy pamięć w modlitwie, należymy z mężem do Grupy Modlitwy Św. O. Pio. Proszę przesłać intencje, podamy je dalej. Błogosławionego Nowego Roku dla wszystkich modlących się i Waszych Rodzin. Z Panem Bogiem!
Bogusia z Przemkiem

Dziękuję z całego serca, niech Wam Bóg błogosławi.
Monika

Dziękuję, tak naprawdę już nie wiem co więcej oprócz modlitwy mogę zrobić. Mamy dwójkę dzieci 8 i 9 lat Bartek i Agatka. Moja Zona Wioletta jest nauczycielką 42 lata, ja prowadzę biuro nieruchomości "Gałązka" mam 38 lat. jesteśmy 11 lat po ślubie. Żona i Ja nie nie zdradziliśmy nigdy siebie. Wszystkie ludzkie gesty, uczynki, są nie chciane, zawiodły: np.: kawa, kwiaty, pranie, gotowanie, wszystko co mąż może zrobić dla żony jest odbierane na nie. Cała nadzieja w BOGU. jestem wzruszony i zaskoczony, i proszę o dar modlitwy za naszą rodzinę. I cokolwiek by mogło nam pomóc to błagam o wskazówkę. Bardzo Kocham Żonę i dzieci. Jeszcze raz dziękuję...
Z BOGIEM.
Sławomir

Bóg zapłać ...dobrze że jesteście. Tak bardzo się cieszę. Dziękuję Bogu za takich jak wy. Czuję że nie jestem samaб Bóg mi zesłał „duszki", bym nie zwątpiła.
Anastazja

Bardzo dziękuję za przysłaną wiadomość o modlitwie. Dopiero dziś „zajrzałam” do komputera. Jestem bardzo wdzięczna za to, że Jesteście!!! Swą intencję pisałam bardzo spontanicznie i długo zastanawiałam się, czy dobrze ją zredagowałam. Bo prosząc Ducha Świętego o pomoc w wypełnianiu woli Pana Boga, równocześnie buntuję się, że jestem nie na swoim miejscu. Mam obecnie 47 lat i często myślę o tym, jak szczęśliwą byłabym będąc blisko Boga w zakonie. I właśnie 1 stycznia b.r. zrozumiałam, że Pan Bóg jest bardzo blisko mnie w moim domu, w pracy, w moim mężu, dzieciach, bliskich. I dam z siebie wszystko , aby Pan Jezus był ze mnie dumny! Dziękuję i Szczęść Boże!
Teresa

Dziękuję bardzo za modlitwę!!! Wszelkiego dobra od Pana w Nowym Roku!
Paweł2010.12.31


Serdeczne Bóg zapłać za modlitwę. Moja córka wróciła już do domu i razem spędzamy święta Bożego Narodzenia. Ania ma 40 lat, ale zawsze będzie małym dzieckiem. Ja dziękuję Panu Bogu za to, że jest. Niech Wam Nowo narodzony Jezus Błogosławi.
Halina

Dziś się narodził Chrystus Pan Zbawiciel!!! Niech Nowonarodzony Jezus hojnie obdarzy łaskami wszystkie modlitewne Duszyczki :), Niech wspiera błogosławieństwem Wasze wielkie dzieło.
Ania
 
Z całego serca dziękuję za modlitwę!! :)
Ania

Dziękuję za modlitwę.
Piotr

Dzięki serdeczne! Niech Nowonarodzony Pan błogosławi na każdy dzień+
o. Romuald

Dziękuję !!
Pixelww

Serdeczne Bóg zapłać!
Pozdrowienia
Ewa

Niech Narodzony Jezus błogosławi Wasze Duszkowe dzieło, a w nadchodzącym Nowym Roku niech wysłucha wszystkich Waszyh modlitwi osobistych pragnień. Malwinajeszcze nie urodziła, termin ma na początek stycznia. Pozdrawiam gorącoJ
Ania2010.12.24


Dziękuję za modlitwę.
Osoba Bożena Lewandowska, o którą kiedyś prosiłam modlitwę, wraca do
zdrowia, próbuje chodzić. Mąż zastanawia się czy zabrać ją do domu z
ZOL /Zakład Opiekuńczo Leczniczy/.Serdecznie wszystkich pozdrawiam.
Bożena
Pozdrawiam.
Ania

Bardzo Wam dziękuję kochane Duszki!
Pomodlę się też w Waszej intencji i sióstr czy zakonników z zakonów kontemplacyjnych.
z Bogiem,
 Zosia

Witaj,
czym sobie zasłużyłem tym ze modlicie sie za mnie?
A  przy okazji też nie mogę zapomnieć o Was w swoich modlitwach na Różańcu....:) Pozdrawiam
Kamil

Witam :) Dziękuję za wszystko :) czuję, że już jest lepiej :) dziękuję za
modlitwę :) Chciałabym życzyć wszystkim Duszkom Modlitewnym wesołych i
radosnych świąt. :) Z Panem Bogiem:)
Ania

Dziękuję z całego serca, kochane Duszki. Modlitwa jest najważniejsza. Nie
ustawajcie. Błogosławionych Świąt!
Marta2010.12.18


To ja Wam bardzo dziękuję, bo od dnia kiedy dostałam od Was pierwszego maila nieustannie dzieją się w moim życiu drobne cuda :) dzięki Wam odrodziła się we mnie nadzieja na lepsze jutro :)
Bóg Wam Zapłać!
Wspieram Waszą inicjatywę swoją modlitwą,
Ania

Dziękuję i serdecznie pozdrawiam! Sprawy sądowej nie ma, wynagrodzenie mąż otrzymał.
Wszystko zakończyło się tak, jakby nic się wcześniej nie wydarzyło....:) Czasami zastanawiam się czy te wszystkie pogróżki, adwokat, wezwania itp.- to było na prawdę?!
Niech Wam Pan Bóg błogosławi!!! Pokój z Tobą!
Małgosia

Szczęść Boże!
Serdeczne Bóg zapłać za każdą modlitwę.
Mariusz

Pani Irenko, już od wczoraj jestem w domu/po operacji/,pomału dochodzę do zdrowia. Jeszcze raz dziękuję za wsparcie modlitewne. Ale mam prośbę. Lekarz, który mnie operował, w najbliższy piątek/17.12.br/.sam będzie operowany/też guz tarczycy/ o godz.8 rano.Proszę o wsparcie modlitewne dla Niego. Dr Paweł to młody, dobry człowiek, ma małe dzieci. Niech Ojciec Przedwieczny prowadzi ręce, które Jego będą operować.Niech przyniesie Mu ulgę w cierpieniu. Bóg Zapłać.
Teresa2010.12.11


Dziękuję.
jabłuszko

:) Bardzo dziękuję za list i wiadomość o modlitwie w mojej intencji. Modlitwy potrzebuję bardzo. Na tzw. zdrowy rozum, spraw w mojej rodzinie nie da się rozwiązać. Sił mi brak. I nadziei. Bóg zapłać za modlitwę. Serdeczne pozdrowienia z centrum Katowic
Elżbieta

Dziękuję za modlitwę. Bóg zapłać.
rybaklech

Witam,
Dziękuję bardzo za pomoc duchową w modlitwie.
Sama modle sie b. dużo i otrzymuję laski od Boga, lecz często krzyż mój jest dla mnie b. ciężki. Modlę się do Boga o pomnożenie wiary, nadziei i miłości, i ufność w uzdrowienie.
Pozdrawiam wszystkie duszki i dziękuję. Bóg zapłać!!!
Barbara

Irenko Kochana - dziękuję. dziękuję i jeszcze raz dziękuję - ks. Hubert jest jeden, studentów ogrom, a on jak ojciec zajmuje się prawie wszystkimi ich problemami. Nieraz czuwa przy nich, trzymając ich za rękę - nie wiem, czy w chorobie, czy przy śmierci - nie zrozumiałam go. Ma ogromne serce, ale przecież ograniczone siły ludzkie, trzeba by, żeby jak najwięcej mocy Boga było w nim. Skoro jest na misji sam, to może czuje się samotny czasami, może tęskni  za Polską - byłabym wdzięczna , gdybyś zechciała wziąć go w adopcję duchową, jako swojego syna duchowego. Przebacz proszę moją śmiałość - zrobisz oczywiście to, co w Twojej mocy. Jeżeli zgodzisz się na to ( albo może cała grupa modlących się Duszków), to proszę , powiadom go o tym, będzie mu lżej.
Z wdzięcznością za to, że jesteście i kim jesteście - wkładam wszystkie Duszki do Najświętszych serc:  Pana Jezusa i Niepokalanej i zawsze obejmuję Was swoimi modlitwami
Szczęść Boże.
Basia

Dzięki za dobre słowa , zrobiło mi się jakoś raźniej i nie tak samotnie w tej chorobie córki. Pozdrawiam serdecznie.
Emilia2010.12.04


Dziękuję bardzo i pozdrawiam.
Michał2010.11.27


Witam
Pan wysłuchał moją prośbę / może za waszym wstawiennictwem/.Chciałbym was prosić abyście wraz zemną złożyli modlitwę dziękczynną Panu Bogu.
Paweł

Bóg Duszkom zapłać, wspaniale, że istniejecie!!!

Paweł

Dziękuję za modlitwę. Dzięki Wam w moim sercu znowu narodziła się nadzieja. A to już cud! :) Polecam moją rodzinę dalszej modlitwie.

Ania R.

Dziękuję za chęć modlitwy w mojej intencji.

Asia

Bóg zapłać!!!

Elżbieta

Serdeczne dzięki bo mnie ciągle ziemia ucieka spod nóg i mam wrażenie że PB zapomniał o mnie (może grzeszę-nie wiem) mój kochany dziadek powiadał że PB daje każdemu tyle radości ile potrafi przyjąć i tyle cierpienia ile potrafi unieść a ja już nie mam siły czuję jak rozpadam się na kawałki. A ja też modlę się za was i za cały świat może w jakieś sprawie zostanę wysłuchana.
Ania2010.11.20


Dziękuję za wsparcie.
Grażyna

Witam! Serdeczne Bóg Zapłać za odpowiedź na moją prosbę o modlitwę. Tak spontanicznie napisałam tę prośbę ,ale tak naprawdę czuję że sami sobie nie poradzimy. Pan Bóg wie że  jesteśmy słabi i potrzebujemy wsparcia, gdyż ostatnio zły duch narobił sporego spustoszenia w mojej rodzinie. Jeszcze raz proszę o modlitwę o nawrócenie moich dzieci : Emila, Ani, Michała, Karoliny, Agnieszki , oraz mnie i mojego męża Zygmunta. Wiem że droga do Boga jest prosta i wymaga od nas tylko otwarcia się na Jego Miłość-ale zły się wścieka kiedy chcemy zmienić dotychczasowe złe nawyki – dlatego moja prośba o wsparcie. Ja w swojej modlitwie będę polecała Dobremu Bogu wszystkich którzy mnie i moją rodzinę wspierają modlitwą. Mam ogromną potrzebę otwarcia się na Miłosierdzie Boże i ufam że z waszą pomocą uda mi się otworzyć swe serce Chrystusowi. Chwała Panu! Dziękuję Wam, że je jesteście.
Marzena Cz.

Dziękuję,

Pablo

KOCHANE DUSZKI ! DZIĘKI ZA DODANIE SIŁ! BÓG ZAPŁAĆ!

Liliana

Dziękuję za modlitwę, syn jutro podejmuje pracę. Bóg zapłać.
Lech Andrzej

Bardzo serdecznie dziękuje za wiadomość o pomocy modlitewnej. Od razu jest lżej. Niech Wam Pan Bóg błogosławi. Dziękuję.
Maria

Dziękuję wszystkim Duszkom za wsparcie modlitewne.
Teresa

Szczęść Boże,

Z całego  serca dziękuję za dotychczasowe wsparcie modlitewne i proszę o dalszą modlitwę.
Anna

Bardzo dziękuję. Modlitwy chyba skutkują, bo czuję się lepiej a byłem ciężko chory.
car1977

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Będę się i inne ważne sprawy polecać częściej. To super inicjatywa. Pozdrawiam wszystkie Duszki. Z Bogiem.
Agnieszka

Jestem wdzięczna za umieszczanie informacji o moim wnuczku, Filipku, który czeka na poważną operację serduszka. Dziękuję za wszelkie dobro! Pozdrawiam serdecznie i zapewniam o pamięci w modlitwie!
Łucja2010.11.13


Drogie, kochane Modlitewne Duszki!!! Dziękuję bardzo za chęć modlitwy o wyleczenie jedynego jak na razie 5-letniego wnuczka Dominika. Jeżeli możecie, wejdźcie na Naszą Klasę na profil Klaudia Ler. Tam są zdjęcia i o chorobie Dominisia. Proszę również o modlitwę w intencji dzieciaków z 3 piętra Szpitala im. Jurasza w Bydgoszczy.
Koszka01

Ślicznie dziękuję;-) pozdrawiam

Ania

Bardzo Wam dziękuję za modlitwę .

Beata

Serdecznie dziękuję za wsparcie modlitewne. Pamiętam również w modlitwie o tych wszystkich, którzy  wspierają nas w tych trudnych chwilach. Z Panem Bogiem. Pozdrawiam

Dariusz

Bardzo dziękuję za modlitwy dobrych Duszków i nie tylko. Pragnę zacytować słowa pani doktór, że nie miała dotąd tak dzielnie znoszącego kolejne chemie małego pacjenta, jakim jest Dominiś. Myślę,że sprawiły to prośby wznoszone do Boga, ustawiczne nękanie ojca Kolbe, Papieża, ks. Popiełuszko, s. Faustyny, a także dusz czyścowych onkologów i hematologów. Głęboko wierzę, że pomagają małemu choraczkowi. Ja nie jestem tak dobra w Internecie, ale moja córka ,gdy tylko będzie mieć chwilkę czasu, pomoże przybliżyć Duszkom Dominika. Aktualnie przygotowuje się , by być dawcą szpiku, bo przecież ktoś nam też szpik ofiarowuje i my musimy dalej pociągnąć ten łańcuszek. Szczęść Boże.

Koszka01

 Bardzo dziękuję za podjecie modlitwy w intencji moich córek. Ja tez sie za nich modlę i mam cichą nadzieję, ze Dobry Bóg wysłucha naszych modlitw i rozwiąże problem zgodnie z Jego Wolą. Bóg zapłać.
Mama2010.11.06


Z serca dziękuję
Emilka

Dziękuję, cieszę się że mogę na Was liczyć. Zapewniam o modlitwie za Was :)
Irena

Szczęść Boże, Bardzo dziękuję za dotychczasowe wsparcie modlitewne i proszę o dalszą modlitwę, aby wszystko co się dzieje w moich sprawach były zgodne ze świętą wolą
Marta
Wróć do strony głównej
Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Powrót na stronę główną      Info o stronie, kontakty, prawa autorskie itd.      Legalność materiałów i oprogramowania na stronie Duszki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone (o ile nie zaznaczono inaczej) co do materiałów umieszczonych na stronie, podstronach, skrótach - zarówno jeśli chodzi o teksty, rysunki, muzykę, filmy - są one wytworem i własnością zespołu redakcyjnego Duszki.pl. Pozostałe materiały umieszczamy za zgodą ich twórców.
Warunki korzystania z materiałów na stronie Duszki.pl
Informacje o ochronie, przetwarzaniu danych osobowych, zapytania i zgloszenia
Ochrona danych osobowych na stronie Duszki.pl
Prywatne serwery Zbigniewa Kuleszy zjk.pl. Aktualny dostawca Internetu - Vectra.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół redakcyjny duszki.pl: redakcja@duszki.pl
W sprawie treści i działania strony oraz w sprawie funkcjonowania i udostępniania treści na serwerach duszki.pl - kontakt z administratorem: duszek@duszki.pl lub zjk7@wp.pl

Valid HTML 4.01 TransitionalValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Poprawny CSS!

Copyright (c): Zbigniew Kulesza, Sieradz 2006-2021