Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Duszek Strona Duszyczek i Duszków - Internetowa wspólnota pomocy i wsparcia duchowego. Rozmowy, wartości, intencje
DUSZKI.PL
a tak dokładnie to Duszyczki i Duszki (*) - czyli "Duszkowo" :-)
Dzisiaj jest: 2021-10-21 06:16:59 Aktualizacja dnia: 2021-08-22 10:28:01
Duszka
MiloscMilosc Gdy oczekujesz pomocy lub sam(a) chcesz innym pomagać. Albo chciał(a)byś porozmawiać o czymś ważnym lub choćby tylko o wczorajszym podwieczorku :-) Dla wszystkich, w każdym wieku - od 0 do 201 lat ;-)
[an error occurred while processing this directive]
Strona główna Teksty i inne Intencje Dla Gości Dla Duszków Poczta Duszków Kontakt i Info
Modlitewnik Archiwum Dodaj intencję Galeria i eKartki O Duszkach Forum Księga Gości
Rocznica 15 lat oficjalnego działania Duszków w dniu 01.11.2020 i 14 lat strony Duszki.pl! (*):-) Serdecznie zapraszamy!
UWAGA! Ten serwis, strona i podstrony mogą używać cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)!

Ochrona i przetwarzanie danych osobowych na stronie Duszki.plUprzejmie informujemy, że:

Administrator danych osobowych jest dostępny przez mail duszek@duszki.pl.

Informacje dla osób składających swoje intencje i inne wpisy:
1.    Składana intencja lub każda inna korespondencja w formie emaila lub wpisu w księgach lub innych programach na stronie www: jest wykorzystywany jednokrotnie w celu realizacji danego cyklu komunikacji (i nie jest wykorzystywany poza tym celem), historia komunikacji jest zamknięta w programie pocztowym z dostępem hasłem (oraz odpowiednimi backupami).
2.    Wpisy w księgach gości, intencji, na stronach tematycznych i forum – są chronione w bazach danych odpowiednich programów na serwerach i z założenia nie są udostępniane żadnym innym osobom i instytucjom. UWAGA: złożenie wpisu w w księgach gości, intencji, na stronach tematycznych i forum - jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na jego publikację na danej stronie tematycznej. W celu usunięcia takiego wpisu należy zgłosić się do administratora danych osobowych lub do redakcji.
3.    Jedynym wyjątkiem od powyższych reguł jest statutowa funkcja pełniona przez wspólnotę – jednorazowe przekazanie intencji (w cyklu raz na tydzień danej serii zebranych intencji) do współpracujących zakonów modlitewnych, których lista podana jest na odpowiedniej stronie WWW.
4.    Wpisy i intencje nie są udostępniane osobom spoza wspólnoty.
5.    Z racji swojego działania serwery zapisują pewne informacje w logach, cookies, plikach tymczasowych lub informacjach służących do tworzenia zbiorczych charakterystyk na temat wykorzystania strony np. technologii Floodlight.

Informacje dla członków wspólnoty:
Przetwarzane dane są wykorzystywane dla niezbędnej i prawidłowej komunikacji wspólnoty – czyli duszka albo duszyczki. Obejmują one:
1.    Przybrany samodzielnie przez nowego członka wspólnoty pseudonim.
2.    Zaproponowany kanał kontaktu: zwykle email.
3.    Każdemu członkowi tworzony jest mail w domenie duszki.pl o formacie: pseudonim@duszki.pl
4.    Dobrowolnie można podać dzień i miesiąc imienin lub dzień i miesiąc urodzin – aby uczestniczyć w rozsyłaniu życzeń od wspólnoty.
Udostępniane pozostałym duszkom dla wzajemnej komunikacji jest:
1.    Pseudonim.
2.    Email.
3.    Wymiana pozostałych danych zależy wyłącznie od wzajemnej, indywidualnie uzgodnionej komunikacji miedzy członkami wspólnoty.

Zgodnie z zasadami przetwarzania danych zapewniamy:
1. Prawo do wycofania się z tej zgody w dowolnym terminie, a moje dane osobowe będą przetwarzane do czasu jej odwołania.
2. Prawo dostępu do własnych danych osobowych
3. Prawo skorygowania niepoprawnych danych
4. Prawo do usunięcia informacji
5. Prawo do ograniczenia przetwarzania danych
6. Prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego, tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
7. Prawo do przenoszenia danych
Wróć do strony głównej
Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Powrót na stronę główną      Info o stronie, kontakty, prawa autorskie itd.      Legalność materiałów i oprogramowania na stronie Duszki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone (o ile nie zaznaczono inaczej) co do materiałów umieszczonych na stronie, podstronach, skrótach - zarówno jeśli chodzi o teksty, rysunki, muzykę, filmy - są one wytworem i własnością zespołu redakcyjnego Duszki.pl. Pozostałe materiały umieszczamy za zgodą ich twórców.
Warunki korzystania z materiałów na stronie Duszki.pl
Informacje o ochronie, przetwarzaniu danych osobowych, zapytania i zgloszenia
Ochrona danych osobowych na stronie Duszki.pl
Prywatne serwery Zbigniewa Kuleszy zjk.pl. Aktualny dostawca Internetu - Vectra.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół redakcyjny duszki.pl: redakcja@duszki.pl
W sprawie treści i działania strony oraz w sprawie funkcjonowania i udostępniania treści na serwerach duszki.pl - kontakt z administratorem: duszek@duszki.pl lub zjk7@wp.pl

Valid HTML 4.01 TransitionalValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Poprawny CSS!

Copyright (c): Zbigniew Kulesza, Sieradz 2006-2018