Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Duszek Strona Duszyczek i Duszków - Internetowa wspólnota pomocy i wsparcia duchowego. Rozmowy, wartości, intencje
DUSZKI.PL
a tak dokładnie to Duszyczki i Duszki (*) - czyli "Duszkowo" :-)
Dzisiaj jest: 2024-06-22 17:22:26 Aktualizacja dnia: 2024-06-01 09:35:27
Duszka
MiloscMilosc Gdy oczekujesz pomocy lub sam(a) chcesz innym pomagać. Albo chciał(a)byś porozmawiać o czymś ważnym lub choćby tylko o wczorajszym podwieczorku :-) Dla wszystkich, w każdym wieku - od 0 do 201 lat ;-)
Strona główna Teksty i inne Intencje Dla Gości Dla Duszków Poczta Duszków Kontakt i Info
Modlitewnik Archiwum Dodaj intencję Galeria i eKartki O Duszkach Forum Księga Gości
Rocznica 18 lat oficjalnego działania Duszków w dniu 01.11.2023 i 17 lat strony Duszki.pl! (*):-) Serdecznie zapraszamy!
UWAGA! Ten serwis, strona i podstrony mogą używać cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)!
Na wesoło Na poważnie Modlitewnik Codzienne czytania Ogłoszenia Dzieciom Misje
Serwery Solidarni z Ukrainą Kurier Galicyjski Wołanie z Wołynia Monitor Wołyński Śpiewajmy www.zjk.pl

Warunki korzystania z materiałów zamieszczonych na stronie Duszki.pl


Zachęcamy do korzystania - czytania, oglądania, słuchania - z materiałów zamieszczonych na stronie Duszki.pl.

Jednocześnie uprzejmie przypominamy, że:

1. Wszystkie materiały pozostają własnością twórców, zostały zamieszczone na stronie Duszki.pl za zgodą autorów.

2. Można korzystać ze wszystkich materiałów tylko do użytku osobistego, w bliskim gronie rodzinnym lub przyjacielskim.
Warunkiem jest wyraźnie podane źródło: www.Duszki.pl.

3. Materiały mogą być rozpowszechniane jedynie bezpłatnie i używane w celach niekomercyjnych. Dozwolone jest rozpowszechnianie, kopiowanie i używanie dla celów niekomercyjnych (w tym w formie: czasopism, gazet, telewizji, radia, Internetu) przy SPEŁNIENIU wymienionych w poniższej licencji WARUNKÓW. Dodatkowo, w każdym przypadku, musi zostać wyraźnie podane źródło: www.Duszki.pl.
3a.
Nie jest dozwolone wykorzystanie, sprzedaż, dzierżawa w celach komercyjnych (lub związanych z dowolnymi korzyściami osobistymi: finansowymi lub innymi) naszych publikacji: tekstów, zdjęć, nagrań wideo i audio itp. (także ich części lub fragmentów).

4. Publiczne odtwarzanie materiałów ze strony Duszki.pl, zamieszczanie na innych stronach jest możliwe TYLKO za zgodą autorów tychże materiałów. W przypadku chęci otrzymania takiej zgody prosimy o kontakt bezpośrednio z Autorem materiału (o ile Autor życzył sobie podanie kontaktu), przez Redakcję strony Duszki.pl lub przez Duszka Koordynatora. 

5.
Dokonywanie jakichkolwiek zmian, modyfikacji, korzystania z fragmentów (także rysunków i utworów muzycznych) - jest możliwe tylko po uzyskaniu zgody Autora. Także w przypadku uzyskania zgody Autora na publikację - treść nie może być dowolnie skracana, zmieniana - wszystkie zmiany muszą być uzgadniane z Autorem. Nie dopuszczamy także wyrywania materiałów z kontekstu lub zmieniania znaczenia, w którym były publikowane. Dotyczy to każdej formy publikacji: tekstów, zdjęć, muzyki, nagrań, rysunków. Ponadto w każdym przypadku musi zostać wyraźnie podane źródło: www.Duszki.pl.

6. W przypadku naruszenia prawa autorskiego lub powyższych punktów będziemy prosili o odpowiednią reakcję (w zależności od sposobu naruszenia praw autorskich) i ewentualne naprawienie szkód bądź rekompensatę.

7. Wygląd, treść, tematyka strony Duszki.pl oraz w szczególności: Hymn Duszków (posłuchaj),  Godło Duszków (obejrzyj), Logo Duszków (obejrzyj) stanowią materiały zastrzeżone! Nie udosępniamy ani nie pozwalamy nikomu wykorzystywac naszego hymnu, godła i loga - w żadnej formie.Legalność materiałów i oprogramowania na stronie Duszki.pl

Wróć do strony głównej

Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Powrót na stronę główną      Info o stronie, kontakty, prawa autorskie itd.      Legalność materiałów i oprogramowania na stronie Duszki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone (o ile nie zaznaczono inaczej) co do materiałów umieszczonych na stronie, podstronach, skrótach - zarówno jeśli chodzi o teksty, rysunki, muzykę, filmy - są one wytworem i własnością zespołu redakcyjnego Duszki.pl. Pozostałe materiały umieszczamy za zgodą ich twórców.
Warunki korzystania z materiałów na stronie Duszki.pl
Informacje o ochronie, przetwarzaniu danych osobowych, zapytania i zgloszenia
Ochrona danych osobowych na stronie Duszki.pl
Prywatne serwery Zbigniewa Kuleszy zjk.pl. Aktualny dostawca Internetu - Vectra.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół redakcyjny duszki.pl: redakcja@duszki.pl
W sprawie treści i działania strony oraz w sprawie funkcjonowania i udostępniania treści na serwerach duszki.pl - kontakt z administratorem: duszek@duszki.pl lub zjk7@wp.pl

Valid HTML 4.01 TransitionalValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Poprawny CSS!

Copyright (c): Zbigniew Kulesza, Sieradz 2006-2021