Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Duszek Strona Duszyczek i Duszków - Internetowa wspólnota pomocy i wsparcia duchowego. Rozmowy, wartości, intencje
DUSZKI.PL
a tak dokładnie to Duszyczki i Duszki (*) - czyli "Duszkowo" :-)
Dzisiaj jest: 2024-05-29 07:02:17 Aktualizacja dnia: 2024-05-11 10:09:10
Duszka
MiloscMilosc Gdy oczekujesz pomocy lub sam(a) chcesz innym pomagać. Albo chciał(a)byś porozmawiać o czymś ważnym lub choćby tylko o wczorajszym podwieczorku :-) Dla wszystkich, w każdym wieku - od 0 do 201 lat ;-)
Strona główna Teksty i inne Intencje Dla Gości Dla Duszków Poczta Duszków Kontakt i Info
Modlitewnik Archiwum Dodaj intencję Galeria i eKartki O Duszkach Forum Księga Gości
Rocznica 18 lat oficjalnego działania Duszków w dniu 01.11.2023 i 17 lat strony Duszki.pl! (*):-) Serdecznie zapraszamy!
UWAGA! Ten serwis, strona i podstrony mogą używać cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)!
Na wesoło Na poważnie Modlitewnik Codzienne czytania Ogłoszenia Dzieciom Misje
Serwery Solidarni z Ukrainą Kurier Galicyjski Wołanie z Wołynia Monitor Wołyński Śpiewajmy www.zjk.pl

Legalność i bezpieczeństwo korzystania z materiałów i oprogramowania zamieszczonych na stronie Duszki.plUprzejmie informujemy, że:

1. Stronę zbudowano WYŁĄCZNIE z wykorzystaniem programów w pełni licencjonowanych, licencji otwartych (BSD, GPL itp.), programów darmowych (free) lub legalnie użyczonych przez ich twórców (np. opensource).
Wykorzystujemy m.in. system operacyjny:
Fr
eeBSD, programy: Apache, MySQLphpBB3KompoZer, NVU, Sodipodi, Gimp, itd.
Bardzo dziękujemy twórcom tych programów za ich udostępnienie :-)

Document made with Nvu

Document made with KompoZer

Nowoczesne przeglądarki

2. Strona nie zawiera materiałów niedozwolonych dla dzieci i młodzieży, przedstawiających przemoc lub materiałów mogących łamać prawa autorskie itp. Wręcz przeciwnie - staramy się promować najlepsze obyczaje w Internecie.
2a. Wszelkie prawa zastrzeżone (o ile nie zaznaczono inaczej) co do materiałów umieszczonych na stronie, podstronach, skrótach - zarówno jeśli chodzi o teksty, rysunki, muzykę, filmy - są one wytworem i własnością zespołu redakcyjnego Duszki.pl.
Pozostałe materiały umieszczamy za zgodą ich twórców.

2b. Warunkowo można korzystać z materiałów umieszczonych na naszej stronie. Zostały one podane poniżej w linku:
Warunki korzystania z materiałów na stronie Duszki.pl

3.
Strona nie ma charakteru bloga (fotobloga), chata, nie ma też charakteru komercyjnego ani reklamowego!
3a. Pozostałe formy publikacji informacji od naszych Gości (księgi wpisów i gości, forum itd.) znajdują się pod stalym nadzorem wyznaczonych moderatorów.
3b. Wspieramy natomiast chętnie instytucje i akcje charytatywne.

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

4. W sposób aktywny włączamy sie w walkę ze spamem i wirusami, wykorzystywane przez nas oprogramowanie zawiera systematycznie uaktualniane filtry antywirusowe i antyspamowe. Także serwery są zabezpieczone antywirusowo oraz antyspamowo.

5. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości prosimy o zgłoszenie (najpierw administratorowi, a nie Policji ;-) - wątpliwe pod jakimkolwiek względem treści oczywiście usuwamy, nieprawidłowe zachowania programów eliminujemy. Nie ma ludzi nieomylnych i wszystkowiedzących, oprogramowania niezawodnego i w pełni bezpiecznego, dlatego prosimy o wyrozumiałość i współpracę.


6. Policję i inne zainteresowane służby zapraszamy do refleksyjnego zapoznania się z naszymi materiałami oraz ew. kontakt. Liczymy na konstruktywne uwagi i pomoc w sprawach dotyczących działalności naszej strony.
6a. Z punktu widzenia Prawa Skarbowego - nie podlegamy, ponieważ z faktu naszej działalności nie osiagamy żadnych korzyści materialnych. Natomiast na pewno osiągamy
dla nas i naszych Gości wielkie korzyści duchowe :-)   

7. Strona gościnnie udostępniona na prywatnych serwerach zjk.pl, wszystkie powyższe punkty dotyczą oczywiście także serwerów zjk.pl :-) Własność i utrzymanie strony i serwerów - prywatne, niekomercyjne.
Wróć do strony głównej
Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Powrót na stronę główną      Info o stronie, kontakty, prawa autorskie itd.      Legalność materiałów i oprogramowania na stronie Duszki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone (o ile nie zaznaczono inaczej) co do materiałów umieszczonych na stronie, podstronach, skrótach - zarówno jeśli chodzi o teksty, rysunki, muzykę, filmy - są one wytworem i własnością zespołu redakcyjnego Duszki.pl. Pozostałe materiały umieszczamy za zgodą ich twórców.
Warunki korzystania z materiałów na stronie Duszki.pl
Informacje o ochronie, przetwarzaniu danych osobowych, zapytania i zgloszenia
Ochrona danych osobowych na stronie Duszki.pl
Prywatne serwery Zbigniewa Kuleszy zjk.pl. Aktualny dostawca Internetu - Vectra.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół redakcyjny duszki.pl: redakcja@duszki.pl
W sprawie treści i działania strony oraz w sprawie funkcjonowania i udostępniania treści na serwerach duszki.pl - kontakt z administratorem: duszek@duszki.pl lub zjk7@wp.pl

Valid HTML 4.01 TransitionalValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Poprawny CSS!

Copyright (c): Zbigniew Kulesza, Sieradz 2006-2021