Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Duszek Strona Duszyczek i Duszków - Internetowa wspólnota pomocy i wsparcia duchowego. Rozmowy, wartości, intencje
DUSZKI.PL
a tak dokładnie to Duszyczki i Duszki (*) - czyli "Duszkowo" :-)
Dzisiaj jest: 2021-10-21 08:16:09 Aktualizacja dnia: 2021-08-22 10:28:01
Duszka
MiloscMilosc Gdy oczekujesz pomocy lub sam(a) chcesz innym pomagać. Albo chciał(a)byś porozmawiać o czymś ważnym lub choćby tylko o wczorajszym podwieczorku :-) Dla wszystkich, w każdym wieku - od 0 do 201 lat ;-)
Strona główna Teksty i inne Intencje Dla Gości Dla Duszków Poczta Duszków Kontakt i Info
Modlitewnik Archiwum Dodaj intencję Galeria i eKartki O Duszkach Forum Księga Gości
Rocznica 15 lat oficjalnego działania Duszków w dniu 01.11.2020 i 14 lat strony Duszki.pl! (*):-) Serdecznie zapraszamy!
UWAGA! Ten serwis, strona i podstrony mogą używać cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)!
Na wesoło Na poważnie Modlitewnik Codzienne czytania Ogłoszenia Dzieciom Misje
Serwery Solidarni z Ukrainą Kurier Galicyjski Wołanie z Wołynia Monitor Wołyński Śpiewajmy www.zjk.pl
Dlugopis

Kontakty na stronie Duszki.pl

Mail do strony Duszki.pl
mail
Mail do Duszków
Skrzynka Intencji Duszków Mail do redakcji strony
Mail do Duszka Psychologa Jeśli są problemy z adresami mailowymi powyżej proszę o wysłanie maila na ten adres Sprawdź, czy rzeczywiście napisał do Ciebie Duszek

Dlugopis

Informacje o stronie Duszki.pl dla wszystkich Gości, Rodziców, instytucji

Strona nie ma charakteru bloga (fotobloga), chata, nie ma też charakteru komercyjnego ani reklamowego! Wspieramy natomiast chętnie instytucje i akcje charytatywne.

Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Strona nie zawiera materiałów niedozwolonych dla dzieci i młodzieży, przedstawiających przemoc lub mogących łamać prawa autorskie itp. Wręcz przeciwnie - staramy się promować najlepsze obyczaje w Internecie.

W sposób aktywny włączamy sie w walkę ze spamem i wirusami, wykorzystywane przez nas oprogramowanie zawiera systematycznie uaktualniane filtry antywirusowe i antyspamowe.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości prosimy o zgłoszenie (najpierw administratorowi, a nie Policji ;-) - wątpliwe pod jakimkolwiek względem treści oczywiście usuwamy, nieprawidłowe zachowania programów eliminujemy.

Policję i inne zainteresowane służby zapraszamy do refleksyjnego zapoznania się z naszymi materiałami. Liczymy na konstruktywne uwagi i pomoc w sprawach dotyczących działalności naszej strony.

UWAGA: ze względu na niejednoznaczną interpretację w sprawie traktowania stron www jako prasy (http://prawo.vagla.pl/node/7432) - powstrzymujemy się od wszelkich kroków w tym zakresie. Oświadczenie Rzecznika Prasowego Komendanta Głównego Policji wręcz wskazuje, że nie ma żadnych podstaw do rejestracji (http://prawo.vagla.pl/node/7329). Tym bardziej, że działamy jako strona wewnętrzna, wewnątrzorganizacyjna, choć z dostępem osób postronnych do wybranego zakresu treści. Jednak z naszego punktu widzenia: nie mamy nic przeciw rejestracji strony i uczynimy to, jeśli nastąpią stosowne warunki i rozstrzygnięcia. Także i w tym zakresie kierujemy sie dobrą wolą i poszanowaniem prawa.

Legalność materiałów i oprogramowania na stronie Duszki.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone (o ile nie zaznaczono inaczej) co do materiałów umieszczonych na stronie, podstronach, skrótach - zarówno jeśli chodzi o teksty, rysunki, muzykę, filmy - są one wytworem i własnością zespołu redakcyjnego Duszki.pl.
Pozostałe materiały umieszczamy za zgodą ich twórców.

Warunki korzystania z materiałów na stronie Duszki.pl


Stronę zbudowano z wykorzystaniem programów darmowych lub legalnie użyczonych.
Wykorzystujemy m.in.: FreeBSD, Apache, MySQL, phpBB3, KompoZer, NVU, Sodipodi, Gimp.
Bardzo dziękujemy twórcom tych programów za ich udostępnienie :-)
Document made with NvuDocument made with KompoZer
Nowoczesne przeglądarki

Strona gościnnie udostępniona na prywatnych serwerach zjk.pl
Serwery są zabezpieczone antywirusowo oraz antyspamowo.
Aktualny dostawca internetowy: Vectra. Uwaga: zgodnie z umową abonamentową łącze ma ograniczoną przepustowość - przepraszamy za utrudnienia. Dzięki uprzejmości administratora Vectry w Sieradzu otrzymaliśmy dodatkowe pasmo dla informacji wychodzących z naszej strony. Bardzo dziękujemy Panu Mariuszowi oraz pozostałym Panom z sieradzkiego serwisu Vectry za miłe traktowanie naszej strony i serwerów, opiekę i pomoc! :-)

Zespół redakcyjny Duszki.pl: redakcja@duszki.pl lub zjk7@wp.pl
W sprawie treści i działania strony - kontakt z administratorem: webmaster@zjk.pl lub zjk7@wp.pl
W sprawie funkcjonowania i udostępniania treści na serwerach zjk.pl - kontakt z administratorem: webmaster@zjk.pl lub zjk7@wp.pl

Aktualny PageRank strony duszki.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO

Dlugopis
 Informacje o stronie Duszki.pl dla wszystkich Gości, Rodziców, instytucji tutaj
Stronę uruchomiono przy pomocy: 
FreeBSD Apache Gimp Sendmail Document made with KompoZer
Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Powrót na stronę główną      Info o stronie, kontakty, prawa autorskie itd.      Legalność materiałów i oprogramowania na stronie Duszki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone (o ile nie zaznaczono inaczej) co do materiałów umieszczonych na stronie, podstronach, skrótach - zarówno jeśli chodzi o teksty, rysunki, muzykę, filmy - są one wytworem i własnością zespołu redakcyjnego Duszki.pl. Pozostałe materiały umieszczamy za zgodą ich twórców.
Warunki korzystania z materiałów na stronie Duszki.pl
Informacje o ochronie, przetwarzaniu danych osobowych, zapytania i zgloszenia
Ochrona danych osobowych na stronie Duszki.pl
Prywatne serwery Zbigniewa Kuleszy zjk.pl. Aktualny dostawca Internetu - Vectra.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół redakcyjny duszki.pl: redakcja@duszki.pl
W sprawie treści i działania strony oraz w sprawie funkcjonowania i udostępniania treści na serwerach duszki.pl - kontakt z administratorem: duszek@duszki.pl lub zjk7@wp.pl

Valid HTML 4.01 TransitionalValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Poprawny CSS!

Copyright (c): Zbigniew Kulesza, Sieradz 2006-2018