Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Duszek Strona Duszyczek i Duszków - Internetowa wspólnota pomocy i wsparcia duchowego. Rozmowy, wartości, intencje
DUSZKI.PL
a tak dokładnie to Duszyczki i Duszki (*) - czyli "Duszkowo" :-)
Dzisiaj jest: 2017-09-19 21:02:53 Aktualizacja dnia: 2017-09-17 10:37:50
Duszka
MiloscMilosc Gdy oczekujesz pomocy lub sam(a) chcesz innym pomagać. Albo chciał(a)byś porozmawiać o czymś ważnym lub choćby tylko o wczorajszym podwieczorku :-) Dla wszystkich, w każdym wieku - od 0 do 201 lat ;-)
Strona główna Teksty i inne Intencje Dla Gości Dla Duszków Poczta Duszków Kontakt i Info
Modlitewnik Archiwum Dodaj intencję Galeria i eKartki O Duszkach Forum Księga Gości
Rocznica 12 lat oficjalnego działania Duszków w dniu 01.11.2017 i 11 lat strony Duszki.pl! (*):-) Serdecznie zapraszamy!
UWAGA! Ten serwis, strona i podstrony mogą używać cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)!
Skontaktuj się z duszkiem, który ma podobne zainteresowania do Twoich.

ZAPRASZAMY :)


UWAGA: Wszystkie dane są udostępnione tylko za zgodą poszczególnych osób.
Zostaną natychmiast usunięte po wyrażeniu takiego życzenia.

data aktualizacji: 2009-02-15

Zainteresowania Duszki  Maile duszków
1. Psychologia duszek Zbyszek, duszyczka Ola, duszyczka Ania.kratka, duszyczka Edytka, duszyczka Tesia, duszyczka Marta, duszyczka Kalina, duszyczka Malwina  zbyszek@duszki.pl
olagala@duszki.pl
ania.kratka@duszki.pl
edyttka@duszki.pl
tesia@duszki.pl
marta@duszki.pl
kalina@duszki.pl
malwina@duszki.pl
2. Elektronika, elektryka duszek Zbyszek zbyszek@duszki.pl
3. Muzyka, śpiew, taniec duszyczka RenatkaS, duszyczka Migaweczka (chór), duszyczka Madzia.lawenda, duszyczka s.Marta, duszyczka Ania.kratka, duszyczka Edytka, duszyczka Basia.mysia (chór), duszyczka Aga, duszyczka Tesia, duszyczka Irenka, duszyczka Nulka (schola), duszyczka Margaret, duszyczka Olenia (muzyka różna), duszyczka Ana (muzyka klasyczna), duszyczka Marta (muzyka religijna), duszyczka Monika (schola), duszyczka Malwina (taniec) renatka.s@duszki.pl
migaweczka@duszki.pl
madzia.lawenda@duszki.pl
marta.buzka@duszki.pl
ania.kratka@duszki.pl
edyttka@duszki.pl
basia.mysia@duszki.pl
aga@duszki.pl
tesia@duszki.pl
irenka@duszki.pl
nulka@duszki.pl
margaret@duszki.pl
olenia@duszki.pl
ana@duszki.pl
marta@duszki.pl
monika@duszki.pl
malwina@duszki.pl
4. Gra na instrumentach duszyczka RenatkaS (komponowanie, organy), duszyczka Migaweczka (gitara), duszyczka s.Marta (gitara), duszyczka Edytka (gitara), duszyczka Madzia.lawenda (gitara), duszyczka Nulka (gitara), duszyczka Monika (gitara) renatka.s@duszki.pl
migaweczka@duszki.pl
marta.buzka@duszki.pl
edyttka@duszki.pl
madzia.lawenda@duszki.pl
nulka@duszki.pl
monika@duszki.pl
5. Komputery, informatyka duszek Zbyszek, duszyczka Aga, duszek Tomek, duszyczka Beatka.zabka, duszyczka Margaret, duszek Wojtek zbyszek@duszki.pl
aga@duszki.pl
tomek.d@duszki.pl
beatka.zabka@duszki.pl
margaret@duszki.pl
wojtek@duszki.pl
6. Rośliny, zioła, ochrona środowiska duszyczka Valeria, duszyczka Sława, duszyczka Beatka.zabka valeria@duszki.pl
slawa@duszki.pl
beatka.zabka@duszki.pl
7. Literatura, pisanie, poezja duszyczka Madzia.lawenda (poezja), duszyczka Edytka, duszyczka Migaweczka, duszyczka Valeria, duszyczka Tesia, duszyczka Irenka (pisanie), duszyczka Margaret, duszek Michał, duszyczka Marta (pisanie opowiadań), duszyczka Augustyna (poezja) madzia.lawenda@duszki.pl
edyttka@duszki.pl
migaweczka@duszki.pl
valeria@duszki.pl
tesia@duszki.pl
irenka@duszki.pl
margaret@duszki.pl
michal@duszki.pl
marta@duszki.pl
augustyna@duszki.pl
8. Robótki ręczne duszyczka Sława, duszyczka Tesia, duszyczka Margaret, duszyczka Marta (haft) slawa@duszki.pl
tesia@duszki.pl
margaret@duszki.pl
marta@duszki.pl
9. Pedagogika, socjologia duszyczka Annie, duszyczka Migaweczka (surdopedagogika), duszyczka Iza.t, duszyczka Kalina (socjologia)  annie@duszki.pl
migaweczka@duszki.pl
iza.t@duszki.pl
kalina@duszki.pl
10. Fotografia duszyczka s.Marta, duszyczka Migaweczka marta.buzka@duszki.pl
migaweczka@duszki.pl
11. Religia, teologia, wiara, Biblia duszek Izaak (teolog), duszek Tomek (Eucharystyczny Ruch Młodych), duszyczka s.Marta, duszyczka Edytka, duszyczka Beatka.zabka, duszyczka Tesia, duszyczka Nulka (liturgika, powołania), duszek Michał, duszyczka Marta (cytaty i refleksje), duszyczka Augustyna izaak@duszki.pl
tomek.d@duszki.pl
marta.buzka@duszki.pl
edyttka@duszki.pl
beatka.zabka@duszki.pl
tesia@duszki.pl
nulka@duszki.pl
michal@duszki.pl
marta@duszki.pl
augustyna@duszki.pl
12. Zwierzęta duszyczka Ania.kratka, duszyczka Edytka, duszyczka Annie, duszyczka Valeria, duszyczka Tesia, duszyczka Margaret ania.kratka@duszki.pl
edyttka@duszki.pl
annie@duszki.pl
valeria@duszki.pl
tesia@duszki.pl
margaret@duszki.pl
13. Sztuka, rysunek, malarstwo, teatr duszyczka Madzia.lawenda (teatr), duszyczka Beatka.zabka, duszyczka Margaret (teatr), duszyczka Ana (teatr) madzia.lawenda@duszki.pl
beatka.zabka@duszki.pl
margaret@duszki.pl
ana@duszki.pl
14. Medycyna, medycyna naturalna, rehabilitacja duszyczka Annie, duszek Wojtek (medycyna) annie@duszki.pl
wojtek@duszki.pl
15. Uzależnienia, zagrożenia duszyczka Iza.t (problemy alkoholowe), duszyczka Siaba, duszyczka Tesia iza.t@duszki.pl
siaba@duszki.pl
tesia@duszki.pl
16. Sport duszyczka Aga, duszyczka Siaba (rower, basen), duszyczka Biedroneczka, duszyczka Margaret (bocce), duszek Wojtek (rower, narty), duszyczka Malwina (narty) aga@duszki.pl
siaba@duszki.pl
biedroneczka@duszki.pl
margaret@duszki.pl
wojtek@duszki.pl
malwina@duszki.pl
17. Rozmowy z ludźmi duszyczka Słowianka, duszyczka Tesia, duszyczka Siaba, duszyczka Margaret, duszyczka Marta, duszyczka Monika, duszyczka Kalina  slowianka@duszki.pl
tesia@duszki.pl
siaba@duszki.pl
margaret@duszki.pl
marta@duszki.pl
monika@duszki.pl
kalina@duszki.pl
18. Praca z dziećmi i młodzieżą duszyczka Ania.dajana, duszyczka Migaweczka, duszyczka Nulka, duszek Michał (tłumaczenia językowe, pomoc w angielskim, francuskim), duszyczka Ana ania.dajana@duszki.pl
migaweczka@duszki.pl
nulka@duszki.pl
michal@duszki.pl
ana@duszki.pl
19. Film duszyczka s.Marta, duszyczka Edytka, duszyczka Margaret marta.buzka@duszki.pl
edyttka@duszki.pl
margaret@duszki.pl
20. Harcerstwo duszyczka Ania.kratka ania.kratka@duszki.pl
21. Podróże, geografia, przyroda, góry duszyczka Edytka, duszyczka Beatka.zabka, duszyczka Siaba, duszyczka Aga, duszyczka Tesia, duszyczka Słowianka, duszyczka Olenia, duszyczka Ana, duszek Wojtek (góry) edyttka@duszki.pl
beatka.zabka@duszki.pl
siaba@duszki.pl
aga@duszki.pl
tesia@duszki.pl
slowianka@duszki.pl
olenia@duszki.pl
ana@duszki.pl
wojtek@duszki.pl
22. Historia, archeologia duszyczka Beatka.zabka, duszyczka Valeria, duszek Michał beatka.zabka@duszki.pl
valeria@duszki.pl
michal@duszki.pl
23. Matematyka duszyczka Nulka nulka@duszki.pl
24. Akwarystyka duszyczka Siaba siaba@duszki.pl
25. Języki obce duszyczka Słowianka, duszyczka Irenka (tłumaczenia), duszyczka Olenia (j.francuski), duszek Michał (j.angielski,j.francuski), duszyczka Ana slowianka@duszki.pl
irenka@duszki.pl
olenia@duszki.pl
michal@duszki.pl
ana@duszki.pl
26. Kulinaria, cukiernictwo duszyczka Irenka (kulinaria), duszyczka Monika (cukiernictwo), duszyczka Malwina (gotowanie) irenka@duszki.pl
monika@duszki.pl
malwina@duszki.pl
27. Hagiografia duszek Michał michal@duszki.pl
28. Polityka duszyczka Malwina  malwina@duszki.pl

Śp. Duszyczka Joasia: Elektronika, elektryka, Rośliny, zioła, ochrona środowiska.

Wróć do strony głównej

Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Powrót na stronę główną      Info o stronie, kontakty, prawa autorskie itd.      Legalność materiałów i oprogramowania na stronie Duszki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone (o ile nie zaznaczono inaczej) co do materiałów umieszczonych na stronie, podstronach, skrótach - zarówno jeśli chodzi o teksty, rysunki, muzykę, filmy - są one wytworem i własnością zespołu redakcyjnego Duszki.pl. Pozostałe materiały umieszczamy za zgodą ich twórców.
Warunki korzystania z materiałów na stronie Duszki.pl
Prywatne serwery Zbigniewa Kuleszy zjk.pl. Aktualny dostawca Internetu - Vectra.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół redakcyjny duszki.pl: redakcja@duszki.pl
W sprawie treści i działania strony oraz w sprawie funkcjonowania i udostępniania treści na serwerach duszki.pl - kontakt z administratorem: duszek@duszki.pl lub zjk7@wp.pl

Valid HTML 4.01 TransitionalValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Poprawny CSS!

Copyright (c): Zbigniew Kulesza, Sieradz 2006-2017