Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Duszek Strona Duszyczek i Duszków - Internetowa wspólnota pomocy i wsparcia duchowego. Rozmowy, wartości, intencje
DUSZKI.PL
a tak dokładnie to Duszyczki i Duszki (*) - czyli "Duszkowo" :-)
Dzisiaj jest: 2024-07-21 10:02:56 Aktualizacja dnia: 2024-06-01 09:35:27
Duszka
MiloscMilosc Gdy oczekujesz pomocy lub sam(a) chcesz innym pomagać. Albo chciał(a)byś porozmawiać o czymś ważnym lub choćby tylko o wczorajszym podwieczorku :-) Dla wszystkich, w każdym wieku - od 0 do 201 lat ;-)
[an error occurred while processing this directive]
Strona główna Teksty i inne Intencje Dla Gości Dla Duszków Poczta Duszków Kontakt i Info
Modlitewnik Archiwum Dodaj intencję Galeria i eKartki O Duszkach Forum Księga Gości
Rocznica 18 lat oficjalnego działania Duszków w dniu 01.11.2023 i 17 lat strony Duszki.pl! (*):-) Serdecznie zapraszamy!
UWAGA! Ten serwis, strona i podstrony mogą używać cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)!


Świadectwo Anny


Chrystus Zmartwychwstały w mym życiu

Nie jest łatwo „dać świadectwo”, zwłaszcza osobie, która żyje całkiem normalnym życiem i  tak naprawdę to nie ma jakiś nadzwyczajnych dokonań, czy wielkich upadków i powrotów.

W moim życiu Chrystus zawsze był obecny (mniej lub bardziej ale zawsze ) . Głównie dzięki wychowaniu moich rodziców (mamy , która zabierała mnie do Częstochowy ), a potem dzięki formacji jaką dała mi oaza „Ruch Światło Życie” i pielgrzymkom. Oczywiści Bóg stawiał jeszcze na mojej drodze życiowej ludzi, którzy składali i składają piękne świadectwo miłości do Boga, wytrwałości w cierpieniu i radości pomimo cierpień i bólu, choroby, krzyża ciężkiego,  wydawałoby się ponadludzkiego. Dopiero śmierć osoby kochanej kazała mi się bardziej zastanowić nad życiem i przybliżyć do Pana przez częstszą Komunię i Mszę Świętą. W obliczu takiego doświadczenia inaczej patrzę na Zmartwychwstanie. Nie byłoby nadziei, że kiedyś  Miłosierny Bóg da nam się spotkać z tymi, którzy za szybko odeszli. Radość Poranka Wielkanocnego ogrzewa serca i daje nadzieję, Zwycięzca śmierci triumfuje, a ona sama nie jest już tak straszna bo wierzę, że  gdzieś w zaświatach ktoś  czeka.

Warunkiem jednak tego spotkania jest doczesne życie ziemskie, a raczej jego jakość i wartość jaką stanowi dla innych. Wartość, której nie wyrazi żadna waluta, ale jej miarą są dobre uczynki  i miłość. Ktoś kiedyś powiedział „ Pan Bóg nas rozliczy z zaniedbanego dobra”. Święta nie są już tylko tradycją, wesołym zwyczajem ale nadzieją, że po każdym Wielkim Piątku przychodzi Wielka Niedziela, dlatego nie wyobrażam sobie życia bez Zmartwychwstania Pana.

Za nadzieję i dary Paschalnej Ofiary chwała Panu.


AnnaWróć do strony świadectw

Wróć do strony głównej

Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Powrót na stronę główną      Info o stronie, kontakty, prawa autorskie itd.      Legalność materiałów i oprogramowania na stronie Duszki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone (o ile nie zaznaczono inaczej) co do materiałów umieszczonych na stronie, podstronach, skrótach - zarówno jeśli chodzi o teksty, rysunki, muzykę, filmy - są one wytworem i własnością zespołu redakcyjnego Duszki.pl. Pozostałe materiały umieszczamy za zgodą ich twórców.
Warunki korzystania z materiałów na stronie Duszki.pl
Informacje o ochronie, przetwarzaniu danych osobowych, zapytania i zgloszenia
Ochrona danych osobowych na stronie Duszki.pl
Prywatne serwery Zbigniewa Kuleszy zjk.pl. Aktualny dostawca Internetu - Vectra.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół redakcyjny duszki.pl: redakcja@duszki.pl
W sprawie treści i działania strony oraz w sprawie funkcjonowania i udostępniania treści na serwerach duszki.pl - kontakt z administratorem: duszek@duszki.pl lub zjk7@wp.pl

Valid HTML 4.01 TransitionalValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Poprawny CSS!

Copyright (c): Zbigniew Kulesza, Sieradz 2006-2024