Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Duszek Strona Duszyczek i Duszków - Internetowa wspólnota pomocy i wsparcia duchowego. Rozmowy, wartości, intencje
DUSZKI.PL
a tak dokładnie to Duszyczki i Duszki (*) - czyli "Duszkowo" :-)
Dzisiaj jest: 2019-06-27 05:15:06 Aktualizacja dnia: 2019-05-06 15:50:13
Duszka
MiloscMilosc Gdy oczekujesz pomocy lub sam(a) chcesz innym pomagać. Albo chciał(a)byś porozmawiać o czymś ważnym lub choćby tylko o wczorajszym podwieczorku :-) Dla wszystkich, w każdym wieku - od 0 do 201 lat ;-)
[an error occurred while processing this directive]
Strona główna Teksty i inne Intencje Dla Gości Dla Duszków Poczta Duszków Kontakt i Info
Modlitewnik Archiwum Dodaj intencję Galeria i eKartki O Duszkach Forum Księga Gości
Rocznica 13 lat oficjalnego działania Duszków w dniu 01.11.2018 i 12 lat strony Duszki.pl! (*):-) Serdecznie zapraszamy!
UWAGA! Ten serwis, strona i podstrony mogą używać cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)!

Irena Masalska

 

Witajcie, Drogie Duszki i Goście Duszków!

Na wiosnę ubiegłego roku na naszej stronie oraz na łamach pisma „Kurier Galicyjski” został opublikowany artykuł mego autorstwa pt. „Młode Polki potrzebują pomocy”. Bohaterkami tekstu były dwie lwowskie studentki, Poki, Swietłana Łaszina i Maria Pakosz. Pierwsza doznała straszliwych oparzeń głowy i ciała, a druga cierpi na stwardnienie rozsiane.
Wiem, że wiele osób nie pozostało obojętnych wobec ich losu. Dziękuję! Obecnie obie dziewczyny czują się w miarę dobrze. Swietłana ma teraz sesję na swoich studiach zaocznych. Radzi sobie dobrze, chce zostać dziennikarzem. Otrzymała orzeczenie o drugim stopniu niepełnosprawności, ze względu na jej sytuację to zostało przyznane dożywotnio. Niestety, nie może pobierać renty, ponieważ nie pracuje. Winni jej wypadku zostali uznani winnymi przez sąd, ale się odwołali do Sądu Apelacyjnego. W maju dziewczynę czeka kolejna operacja glowy, której ona się trochę obawia... Obecnie czuje się w miarę dobrze, gorzej tylko wtedy, gdy następują nagłe zmiany pogody i ciśnienia.
Maria Pakosz aktualnie przebywa w Polsce - na turnusie rehabilitacyjnym dla osób ze stwardnieniem rozsianym. Jak twierdzi jej mama, stan zdrpowia Marii też jest w miarę dobry. Oczywiscie, rodzina Marii także jest wdzięczna za wszelką pomoc.

Wszystkim Duszkom oraz Osobom Wielkiego Serca serdecznie dziękuję w ich imieniu za pomoc i modlitwę...

Pozdrawiam najserdeczniej, niech Bóg będzie Waszą nagrodą

Irena Masalska
Duszyczka Irenka


Wróć do strony głównej
Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Powrót na stronę główną      Info o stronie, kontakty, prawa autorskie itd.      Legalność materiałów i oprogramowania na stronie Duszki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone (o ile nie zaznaczono inaczej) co do materiałów umieszczonych na stronie, podstronach, skrótach - zarówno jeśli chodzi o teksty, rysunki, muzykę, filmy - są one wytworem i własnością zespołu redakcyjnego Duszki.pl. Pozostałe materiały umieszczamy za zgodą ich twórców.
Warunki korzystania z materiałów na stronie Duszki.pl
Informacje o ochronie, przetwarzaniu danych osobowych, zapytania i zgloszenia
Ochrona danych osobowych na stronie Duszki.pl
Prywatne serwery Zbigniewa Kuleszy zjk.pl. Aktualny dostawca Internetu - Vectra.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół redakcyjny duszki.pl: redakcja@duszki.pl
W sprawie treści i działania strony oraz w sprawie funkcjonowania i udostępniania treści na serwerach duszki.pl - kontakt z administratorem: duszek@duszki.pl lub zjk7@wp.pl

Valid HTML 4.01 TransitionalValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Poprawny CSS!

Copyright (c): Zbigniew Kulesza, Sieradz 2006-2018