Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Duszek Strona Duszyczek i Duszków - Internetowa wspólnota pomocy i wsparcia duchowego. Rozmowy, wartości, intencje
DUSZKI.PL
a tak dokładnie to Duszyczki i Duszki (*) - czyli "Duszkowo" :-)
Dzisiaj jest: 2024-07-21 09:35:40 Aktualizacja dnia: 2024-06-01 09:35:27
Duszka
MiloscMilosc Gdy oczekujesz pomocy lub sam(a) chcesz innym pomagać. Albo chciał(a)byś porozmawiać o czymś ważnym lub choćby tylko o wczorajszym podwieczorku :-) Dla wszystkich, w każdym wieku - od 0 do 201 lat ;-)
[an error occurred while processing this directive]
Strona główna Teksty i inne Intencje Dla Gości Dla Duszków Poczta Duszków Kontakt i Info
Modlitewnik Archiwum Dodaj intencję Galeria i eKartki O Duszkach Forum Księga Gości
Rocznica 18 lat oficjalnego działania Duszków w dniu 01.11.2023 i 17 lat strony Duszki.pl! (*):-) Serdecznie zapraszamy!
UWAGA! Ten serwis, strona i podstrony mogą używać cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)!

Drogie Duszki i Czytelnicy strony Duszki.plCzytelnikom strony www.duszki.pl pragnę przekazać następujące słowa:

Różaniec to najpiękniejsza i najpotężniejsza modlitwa, nie tylko w miesiącu październiku.
Wiem że do modlitwy trzeba dojrzeć - do modlitwy prawdziwej, a nie klepanej. Wiem o tym, bo sama przez to przechodziłam. W rodzinie czułam się dzieckiem niekochanym i odtrąconym - a nawet straszono mnie Bogiem. W moim dziecięcym umyśle wykreowała się wizja Boga Niedobrego, który tylko karze, a mało kocha... I tak wzrastałam, w takim przekonaniu.

Moje życie nie było usłane różami, doznałam upadku, ale podniosłam się dzięki nawróceniu. Moje nawrócenie było przełomem w życiu - łuski spadły mi z oczu i poprzez systematyczne zwracanie się do Boga, aby mi wyjaśnił na czym polega tak naprawdę życie dojrzałam do prawdziwej relacji z Panem. Przyszła kolej na kolejny etap nawrócenia, a więc zwrócenie się do najlepszej Mamy na świecie - do Maryi. Sama nie potrafiłam tego zrobić, ponieważ nie kojarzyłam Maryi z potężną kobietą, tylko ze słabiutką, kruchutką kobieciną... Prosiłam Maryję, aby pokazała mi swą moc... abym mogła naprawdę uwierzyć, aby pozbyć się kolejnego kłamstwa na Jej temat.

I Maryja pokazała - dała mi łaskę odmawiania różańca. Związałam się z Nowenną Pompejańską i modlę się na różańcu niemalże nieprzerwanie od ponad 3 lat. Wymodliłam łaski nie tylko dla siebie, ale także dla innych. Wymodliłam dla siebie uzdrowienie serca, przebaczenie. Wymodliłam sobie najlepszego męża na świecie. Wymodliłam sobie syna - który jest właśnie w drodze! A to wszystko przez różaniec.
W Nowennie Pompejańskiej jest modlitwa, która brzmi: "...... ile mi sił starczy będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca św. z Pompejów..."

Ile mi sił starczy... Dlatego zaczęłam robić różańce, a na tę okazję powstała strona www.odmawiajrozaniec.pl. Różańce rozdaję, a także sprzedaję. Całą kwotę ze sprzedaży wykorzystuję na zakup
materiału do robienia różańców. Drogi Czytelniku, jeśli masz niepotrzebne koraliki drewniane to ja przyjmę taki dar od Ciebie. Jeśli nie masz koralików to wskażę Ci, gdzie można zrobić dobry i tani zakup koralików i przesłać je na mój adres. Im więcej zrobię różańców, tym większą liczbę osób będę mogła obdarować tak pięknym prezentem. Jeśli znasz kogoś, kto potrzebuje dużej liczby różańców - to proszę Cię o kontakt do takich osób. I ostatnia prośba - jeśli możesz Ty lub Twoim bliscy znajomi wesprzeć tą wspaniałą inicjatywę, kup różaniec.

Kimkolwiek jesteś, gdziekolwiek jesteś i czytasz mój apel - wiedz i zawsze pamiętaj o tym, że modlę się za Ciebie na różańcu.

pozdrawiam serdecznie,
z Panem Bogiem,
Magdalena Szczecina

email: kontakt@odmawiajrozaniec.pl
tel. 533528417
Koraliki można wysyłać na adres:
Magdalena Szczecina
Paszyn 269, 33-326 Paszyn

Duszyczka Madlen

2014-10-29

 

Wróć do strony głównej
Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Powrót na stronę główną      Info o stronie, kontakty, prawa autorskie itd.      Legalność materiałów i oprogramowania na stronie Duszki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone (o ile nie zaznaczono inaczej) co do materiałów umieszczonych na stronie, podstronach, skrótach - zarówno jeśli chodzi o teksty, rysunki, muzykę, filmy - są one wytworem i własnością zespołu redakcyjnego Duszki.pl. Pozostałe materiały umieszczamy za zgodą ich twórców.
Warunki korzystania z materiałów na stronie Duszki.pl
Informacje o ochronie, przetwarzaniu danych osobowych, zapytania i zgloszenia
Ochrona danych osobowych na stronie Duszki.pl
Prywatne serwery Zbigniewa Kuleszy zjk.pl. Aktualny dostawca Internetu - Vectra.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół redakcyjny duszki.pl: redakcja@duszki.pl
W sprawie treści i działania strony oraz w sprawie funkcjonowania i udostępniania treści na serwerach duszki.pl - kontakt z administratorem: duszek@duszki.pl lub zjk7@wp.pl

Valid HTML 4.01 TransitionalValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Poprawny CSS!

Copyright (c): Zbigniew Kulesza, Sieradz 2006-2024