Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Duszek Strona Duszyczek i Duszków - Internetowa wspólnota pomocy i wsparcia duchowego. Rozmowy, wartości, intencje
DUSZKI.PL
a tak dokładnie to Duszyczki i Duszki (*) - czyli "Duszkowo" :-)
Dzisiaj jest: 2019-09-19 13:26:13 Aktualizacja dnia: 2019-09-02 18:08:10
Duszka
MiloscMilosc Gdy oczekujesz pomocy lub sam(a) chcesz innym pomagać. Albo chciał(a)byś porozmawiać o czymś ważnym lub choćby tylko o wczorajszym podwieczorku :-) Dla wszystkich, w każdym wieku - od 0 do 201 lat ;-)
[an error occurred while processing this directive]
Strona główna Teksty i inne Intencje Dla Gości Dla Duszków Poczta Duszków Kontakt i Info
Modlitewnik Archiwum Dodaj intencję Galeria i eKartki O Duszkach Forum Księga Gości
Rocznica 13 lat oficjalnego działania Duszków w dniu 01.11.2018 i 12 lat strony Duszki.pl! (*):-) Serdecznie zapraszamy!
UWAGA! Ten serwis, strona i podstrony mogą używać cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)!

Muzyka i śpiew z rekolekcji u Sióstr Dominikanek - relacja i śpiew: Duszyczka Ania


Duszyczka Ania2 przekazuje efekty swojej (i nie tylko :-)) pracy rekolekcyjnej u Siostr Dominikanek W Białej Niżnej.

Opis przesłany przez Duszyczkę Anię:

"Są to dominikanki czynne ze zgromadzenia Sióstr św. Dominika. Podejmują one działalność w Polsce jak i na misjach. W Polsce główny dom znajduje się w Krakowie, my natomiast byłyśmy w Białej Niżnej gdzie znajduje się nowicjat. Uczestniczek rekolekcji było 13 i trzy siostry, które były z nami przez cały czas trwania rekolekcji. Były to bardzo radosne rekolekcje, ale był i czas na refleksję i indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu. Były też wyprawy w teren np. na różaniec lub drogę krzyżową. Spotykałyśmy się z różnymi innymi siostrami, np. siostrą dominikanką klauzurową czy z nowicjuszkami, które opowiadały o swojej formacji i powołaniu. Bardzo dużo też spiewałysmy. Siostry uczyły nas przede wszystkim przepięknych śpiewów dominikańskich, choć nie tylko na nich kończyło się nasze radosne obcowanie z muzyką. Ja wróciłam z tych rekolekcji bardzo szczęśliwa i przepełniona pokojem. Nie były to moje pierwsze rekolekcje tam i z pewnością mogę polecic tę formę spędzenia wolnego czasu.:) "

Więcej o Dominikankach i rekolekcjach na www.dominikanki.pl


Zapraszamy do pobrania nagranych utworów:

Cała Ziemio wołaj  

Majestat Twój    

Psalm 62   

Witaj pokarmie   


"Mogę przesłać więcej piosenek, ale nie chciałam narazie zapychać skrzynki :)" - ależ oczywiście, że chcemy i prosimy o więcej :-)Wróć do strony głównej
Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Powrót na stronę główną      Info o stronie, kontakty, prawa autorskie itd.      Legalność materiałów i oprogramowania na stronie Duszki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone (o ile nie zaznaczono inaczej) co do materiałów umieszczonych na stronie, podstronach, skrótach - zarówno jeśli chodzi o teksty, rysunki, muzykę, filmy - są one wytworem i własnością zespołu redakcyjnego Duszki.pl. Pozostałe materiały umieszczamy za zgodą ich twórców.
Warunki korzystania z materiałów na stronie Duszki.pl
Informacje o ochronie, przetwarzaniu danych osobowych, zapytania i zgloszenia
Ochrona danych osobowych na stronie Duszki.pl
Prywatne serwery Zbigniewa Kuleszy zjk.pl. Aktualny dostawca Internetu - Vectra.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół redakcyjny duszki.pl: redakcja@duszki.pl
W sprawie treści i działania strony oraz w sprawie funkcjonowania i udostępniania treści na serwerach duszki.pl - kontakt z administratorem: duszek@duszki.pl lub zjk7@wp.pl

Valid HTML 4.01 TransitionalValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Poprawny CSS!

Copyright (c): Zbigniew Kulesza, Sieradz 2006-2018