Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Duszek Strona Duszyczek i Duszków - Internetowa wspólnota pomocy i wsparcia duchowego. Rozmowy, wartości, intencje
DUSZKI.PL
a tak dokładnie to Duszyczki i Duszki (*) - czyli "Duszkowo" :-)
Dzisiaj jest: 2019-08-24 03:29:03 Aktualizacja dnia: 2019-05-06 15:50:13
Duszka
MiloscMilosc Gdy oczekujesz pomocy lub sam(a) chcesz innym pomagać. Albo chciał(a)byś porozmawiać o czymś ważnym lub choćby tylko o wczorajszym podwieczorku :-) Dla wszystkich, w każdym wieku - od 0 do 201 lat ;-)
[an error occurred while processing this directive]
Strona główna Teksty i inne Intencje Dla Gości Dla Duszków Poczta Duszków Kontakt i Info
Modlitewnik Archiwum Dodaj intencję Galeria i eKartki O Duszkach Forum Księga Gości
Rocznica 13 lat oficjalnego działania Duszków w dniu 01.11.2018 i 12 lat strony Duszki.pl! (*):-) Serdecznie zapraszamy!
UWAGA! Ten serwis, strona i podstrony mogą używać cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)!
roze Spoglądanie
w tym samym kierunku...
roze
golebie
roze
renia roze
robert

...bo jak śmierć potężna jest miłość,
a zazdrość jej nieprzejednana jak Szeol,
żar jej to żar ognia,
płomień Pański.
Wody wielkie nie zdołają ugasić miłości,
nie zatopią jej rzeki.
Pnp 8, 6-7
obraczki

Miłość cierpliwa jest,
łaskawa jest.
Miłość nie zazdrości,
nie szuka poklasku,
nie unosi się pychą;
nie dopuszcza się bezwstydu,
nie szuka swego,
nie unosi się gniewem,
nie pamięta złego;
nie cieszy się z niesprawiedliwości,
lecz współweseli się z prawdą.
Wszystko znosi,
wszystkiemu wierzy,
we wszystkim pokłada nadzieję,
wszystko przetrzyma.
Miłość nigdy nie ustaje,
[nie jest] jak proroctwa, które się skończą,
albo jak dar języków, który zniknie,
lub jak wiedza, której zabraknie.
1 Kor 1, 4 - 8
roza

Kochani Renatko i Robercie!

Świat byłby bardzo ubogi, gdybyście się nie spotkali, bo Wasza miłość ubogaca świat. Kochacie siebie nawzajem, a w tej miłości kochacie Boga i drugiego człowieka. Patrząc na Was, przebywając z Wami, każdy człowiek może autentycznie spotkać samego Chrystusa, gdyż to On jest miłością. Wasze serca, ożywione miłością ku sobie, chcą pozostać czyste do końca, chcą wsłuchiwać się w siebie nawzajem, a także w serca ludzi, których sam Chrystus postawi Wam na drodze. 

Jako Wasi Duszkowi Przyjaciele, chcielibyśmy życzyć Wam wielu łask od Chrystusa, który jest Początkiem i Końcem, Panem Życia i Śmierci, a Jego Zmartwychwstanie jest początkiem nowego życia. Wy również zaczynacie Nowe Życie, od momentu zawarcia Waszego Związku Małżeńskiego będziecie razem szli w kierunku Nieba, ponieważ do Chwały Pana nikt nie wchodzi sam. Życzymy Wam także opieki Matki Najświętszej, Królowej Dziewic, aby otaczała Was swoją opieką i wypraszała wam łaskę wytrwania w czystości i bezinteresownej miłości. Tym, który uświęci Wasz Związek Małżeński, będzie sam Duch Święty i Jego opiece też będziemy Was polecać.

Kochani !

Życzymy Wam po prostu pięknych dni, w zdrowiu i szczęściu, radości z bycia razem i wspólnego trwania przy Chrystusie, poranków pachnących kwiatami, siły w rozwiązywaniu problemów, które staną na Waszej drodze. Abyście zawsze potrafili wspierać się nawzajem i stawać przed Bogiem, sobą i ludźmi w prawdzie. Prawdziwa Miłość usuwa wszelki lęk i strach. Jesteśmy głęboko przekonani, że Wasz Związek właśnie taki jest i wiemy, że zawsze w swej miłości będzie Was strzegł sam Chrystus. Wszystkiego Najlepszego Kochani!

  Duszki

"Co tedy Bóg złączył, człowiek niechaj nie rozłącza."
Mt 19, 6
lodka
W imieniu wszystkich Duszków stronę przygotowały:
duszyczka Kalina
duszyczka Migaweczka

Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Powrót na stronę główną      Info o stronie, kontakty, prawa autorskie itd.      Legalność materiałów i oprogramowania na stronie Duszki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone (o ile nie zaznaczono inaczej) co do materiałów umieszczonych na stronie, podstronach, skrótach - zarówno jeśli chodzi o teksty, rysunki, muzykę, filmy - są one wytworem i własnością zespołu redakcyjnego Duszki.pl. Pozostałe materiały umieszczamy za zgodą ich twórców.
Warunki korzystania z materiałów na stronie Duszki.pl
Informacje o ochronie, przetwarzaniu danych osobowych, zapytania i zgloszenia
Ochrona danych osobowych na stronie Duszki.pl
Prywatne serwery Zbigniewa Kuleszy zjk.pl. Aktualny dostawca Internetu - Vectra.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół redakcyjny duszki.pl: redakcja@duszki.pl
W sprawie treści i działania strony oraz w sprawie funkcjonowania i udostępniania treści na serwerach duszki.pl - kontakt z administratorem: duszek@duszki.pl lub zjk7@wp.pl

Valid HTML 4.01 TransitionalValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Poprawny CSS!

Copyright (c): Zbigniew Kulesza, Sieradz 2006-2018