Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Duszek Strona Duszyczek i Duszków - Internetowa wspólnota pomocy i wsparcia duchowego. Rozmowy, wartości, intencje
DUSZKI.PL
a tak dokładnie to Duszyczki i Duszki (*) - czyli "Duszkowo" :-)
Dzisiaj jest: 2024-07-21 09:36:35 Aktualizacja dnia: 2024-06-01 09:35:27
Duszka
MiloscMilosc Gdy oczekujesz pomocy lub sam(a) chcesz innym pomagać. Albo chciał(a)byś porozmawiać o czymś ważnym lub choćby tylko o wczorajszym podwieczorku :-) Dla wszystkich, w każdym wieku - od 0 do 201 lat ;-)
[an error occurred while processing this directive]
Strona główna Teksty i inne Intencje Dla Gości Dla Duszków Poczta Duszków Kontakt i Info
Modlitewnik Archiwum Dodaj intencję Galeria i eKartki O Duszkach Forum Księga Gości
Rocznica 18 lat oficjalnego działania Duszków w dniu 01.11.2023 i 17 lat strony Duszki.pl! (*):-) Serdecznie zapraszamy!
UWAGA! Ten serwis, strona i podstrony mogą używać cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)!


Protest przeciw satanizmowi w TVP

 

Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy zbiera podpisy pod petycją przeciwko występowi Nergala (Adama Darskiego) w programie TVP 2 "The voice of Poland". Ten pseudoartysta ma wyraźne poglądy satanistyczne - podczas występu, za który został zaskarżony do sądu, podarł Pismo Święte, krzycząc: "żryjcie to gówno!". Na szyi miał różaniec z krzyżem, odwróconym do góry nogami. Jak pewnie wiedzą niektórzy z Was, sąd go uniewinnił, uważając to za "przejaw sztuki".

Protest KSD popiera diecezjalny biskup włocławski Wiesław Alojzy Mering (Sieradz - a zatem także siedziba Duszków - należą do tej diecezji). Dziś została odczytana specjalna odezwa ks. Biskupa:
http://ksd.media.pl/component/content/article/1-news/397-bp-mering-popar-petycj-ksd

Petycja KSD, pod którą można składać podpisy, znajduje się tutaj:
http://ksd.media.pl/component/content/article/1-news/393-ksd-protestuje-wobec-promocji-satanizmu-w-tvp

List otwarty Prezesa KSD do Przezesa TVP:
http://ksd.media.pl/component/content/article/1-news/399-list-otwarty-prezesa-ksd-do-przezesa-tvp

Składanie podpisów:
http://ksd.media.pl/petycja

Jesteśmy zdecydowanie przeciwni promocji satanizmu w polskiej telewizji publicznej!
Zachęcamy do przyłączenia się do protestu!

Duszyczka Irenka, Duszek Zbyszek


Wróć do strony głównej
Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Powrót na stronę główną      Info o stronie, kontakty, prawa autorskie itd.      Legalność materiałów i oprogramowania na stronie Duszki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone (o ile nie zaznaczono inaczej) co do materiałów umieszczonych na stronie, podstronach, skrótach - zarówno jeśli chodzi o teksty, rysunki, muzykę, filmy - są one wytworem i własnością zespołu redakcyjnego Duszki.pl. Pozostałe materiały umieszczamy za zgodą ich twórców.
Warunki korzystania z materiałów na stronie Duszki.pl
Informacje o ochronie, przetwarzaniu danych osobowych, zapytania i zgloszenia
Ochrona danych osobowych na stronie Duszki.pl
Prywatne serwery Zbigniewa Kuleszy zjk.pl. Aktualny dostawca Internetu - Vectra.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół redakcyjny duszki.pl: redakcja@duszki.pl
W sprawie treści i działania strony oraz w sprawie funkcjonowania i udostępniania treści na serwerach duszki.pl - kontakt z administratorem: duszek@duszki.pl lub zjk7@wp.pl

Valid HTML 4.01 TransitionalValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Poprawny CSS!

Copyright (c): Zbigniew Kulesza, Sieradz 2006-2024