Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Duszek Strona Duszyczek i Duszków - Internetowa wspólnota pomocy i wsparcia duchowego. Rozmowy, wartości, intencje
DUSZKI.PL
a tak dokładnie to Duszyczki i Duszki (*) - czyli "Duszkowo" :-)
Dzisiaj jest: 2019-09-24 11:47:54 Aktualizacja dnia: 2019-09-02 18:08:10
Duszka
MiloscMilosc Gdy oczekujesz pomocy lub sam(a) chcesz innym pomagać. Albo chciał(a)byś porozmawiać o czymś ważnym lub choćby tylko o wczorajszym podwieczorku :-) Dla wszystkich, w każdym wieku - od 0 do 201 lat ;-)
[an error occurred while processing this directive]
Strona główna Teksty i inne Intencje Dla Gości Dla Duszków Poczta Duszków Kontakt i Info
Modlitewnik Archiwum Dodaj intencję Galeria i eKartki O Duszkach Forum Księga Gości
Rocznica 13 lat oficjalnego działania Duszków w dniu 01.11.2018 i 12 lat strony Duszki.pl! (*):-) Serdecznie zapraszamy!
UWAGA! Ten serwis, strona i podstrony mogą używać cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)!


Motus Christi

 

Motus Christi nie jest kolejnym spotkaniem dla „zaawansowanych” w wierze.

Nie jest też miejscem poszukiwania duchowych fajerwerków.

Jest to czas w którym Chrystus osobiście wskaże miejsca swojej obecności w Twoim życiu.

 

Motus Christi oznacza „poruszenie Chrystusa” i jest spotkaniem organizowanym na całym świecie przez Misjonarzy i Misjonarki Identes. Skierowany do ludzi młodych, pozwala na wspólne zadawanie pytań, przyjrzenie się temu, gdzie jestem i „co” lub „kto” może być moim punktem odniesienia?  Przede wszystkim jednak jest czasem życia świętością we wspólnocie.

W Ekwadorze, Boliwii, Włoszech, Niemczech, Czechach i wielu innych krajach, tak wierzący jak i poważnie wątpiący spędzali wspólnie kilka dni, na rozmowie i modlitwie osobistej.

Dzięki temu doświadczeniu, wielu z nich odnalazło na nowo radość i sens życia.

Takie spotkanie pragniemy zorganizować również w Polsce, aby czerpiąc z bogactwa Kościoła odkrywać świętość w praktyce. Pomagać nam w tym będą misjonarze z Hiszpanii, Włoch, Niemiec… i oczywiście z Polski. Co istotne, spotkanie nie musi zakończyć się z chwilą spakowania plecaka. Ci, którzy zapragną, razem będą mogli kontynuować tę duchową przygodę. Historie różnych ludzi pokazują, że Ten, który jest „Drogą, Prawdą i Życiem”, będzie nam w tym towarzyszył.

 Motus Christi

 16-18 listopada 2007

Diecezjalny Dom Rekolekcyjny św. Józefa w Szczecinie (www.ddr.szczecin.pl)

Wiek uczestnikow:16-27 lat

Zgłoszenia: motus.christi@wp.pl

 Zobacz także pdf

Szczególy organizacyjne:

Koszt to 80 zł,  ale trzeba zabrać ze sobą śpiwór i Pismo Święte.

Rozpoczynamy w piątek tak ok. 11 rano i najlepiej przyjechać już wtedy .
Ostatecznie można też dojechać na obiad na 13.30 ale trzeba to zaznaczyć przy zgłoszeniu.

Spotkanie nie ma charakteru rekolekcji tematycznych. W czasie spotkania misjonarze opowiadają o swoim życiu i dzielą się duchowym doświadczeniem.
Uczestnicy robią to samo w małych grupach. Przez cały czas w kaplicy wystawiony będzie Najświętszy Sakrament, gdzie wyznaczone osoby będą się modlić za uczestników spotkania . Będzie też możliwość spowiedzi.

W sobotę wieczorem planowane jest Ateneum, czyli czas na pantomimy, piosenki, skecze, poezje, w których będzie można się podzielić z innymi swoimi talentami.

Spotkanie kończy sie obiadem w niedzielę.Wróć do strony głównej
Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Powrót na stronę główną      Info o stronie, kontakty, prawa autorskie itd.      Legalność materiałów i oprogramowania na stronie Duszki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone (o ile nie zaznaczono inaczej) co do materiałów umieszczonych na stronie, podstronach, skrótach - zarówno jeśli chodzi o teksty, rysunki, muzykę, filmy - są one wytworem i własnością zespołu redakcyjnego Duszki.pl. Pozostałe materiały umieszczamy za zgodą ich twórców.
Warunki korzystania z materiałów na stronie Duszki.pl
Informacje o ochronie, przetwarzaniu danych osobowych, zapytania i zgloszenia
Ochrona danych osobowych na stronie Duszki.pl
Prywatne serwery Zbigniewa Kuleszy zjk.pl. Aktualny dostawca Internetu - Vectra.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół redakcyjny duszki.pl: redakcja@duszki.pl
W sprawie treści i działania strony oraz w sprawie funkcjonowania i udostępniania treści na serwerach duszki.pl - kontakt z administratorem: duszek@duszki.pl lub zjk7@wp.pl

Valid HTML 4.01 TransitionalValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Poprawny CSS!

Copyright (c): Zbigniew Kulesza, Sieradz 2006-2018