Dostrzeganie bliĽnich i odkrywanie warto¶ci. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym ¶wiecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i w±tpi±cych).
Duszek Strona Duszyczek i Duszków - Internetowa wspólnota pomocy i wsparcia duchowego. Rozmowy, warto¶ci, intencje
DUSZKI.PL
a tak dokładnie to Duszyczki i Duszki (*) - czyli "Duszkowo" :-)
Dzisiaj jest: 2024-07-21 09:23:19 Aktualizacja dnia: 2024-06-01 09:35:27
Duszka
MiloscMilosc Gdy oczekujesz pomocy lub sam(a) chcesz innym pomagać. Albo chciał(a)by¶ porozmawiać o czym¶ ważnym lub choćby tylko o wczorajszym podwieczorku :-) Dla wszystkich, w każdym wieku - od 0 do 201 lat ;-)
[an error occurred while processing this directive]
Strona główna Teksty i inne Intencje Dla Go¶ci Dla Duszków Poczta Duszków Kontakt i Info
Modlitewnik Archiwum Dodaj intencję Galeria i eKartki O Duszkach Forum Księga Go¶ci
Rocznica 18 lat oficjalnego działania Duszków w dniu 01.11.2023 i 17 lat strony Duszki.pl! (*):-) Serdecznie zapraszamy!
UWAGA! Ten serwis, strona i podstrony mog± używać cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przegl±darki oznacza zgodę na to)!

Zaproszenie na koncert charytatywny

 

  

Zaproszenie oficjalne

 

   

W dniu 21 listopada 2011 roku w Auli Dawnej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28) odbędzie się spektakl charytatywny „BLIŻEJ MARZEŃ”, organizowany przez Koło Naukowe Teatr Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Wszystkie zebrane na nim środki zostaną przekazane na rzecz podopiecznego Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” - pięcioletniego chłopca, Huberta Sikorskiego, cierpiącego na rzadki zespół genetyczny o podłożu metabolicznym Smitha-Lemlego i Opita (cała sytuacja jest opisana pod adresem: http://www.warszawa.caritas.pl/?id=92&nid=282&lang=1 ).

Zbieramy na niezwykle kosztowną (dwutygodniowy turnus – 3–4,5 tys. złotych) rehabilitację Huberta, która największe efekty przynosi u dzieci poniżej 10 roku życia.

Program spektaklu obejmie żartobliwą fabułę o życiu szkolnym, oplecioną wierszami dla dzieci Juliana Tuwima i czarem najpiękniejszych piosenek z bajek Disneya. Spektakl ten jest skierowany szczególnie do dzieci i ich rodziców, którzy wraz ze swoimi pociechami, poniekąd ponownie, przeżywają lata nauki.

Wystąpią przed Państwem aktorzy Teatru Polonistyki UW oraz gościnnie Agnieszka Wojciechowska i Wiktor Korszla.

 

 

  

 

Zaproszenie dla Duszków od organizatora

 

Użytkownik Elżbieta Lewak napisała:

 

Szanowny Panie Zbyszku,

 

Nazywam się Elżbieta Lewak, jestem studentką III roku filologii polskiej na UW.

Jestem organizatorką spektaklu charytatywnego "BLIŻEJ MARZEŃ", który odbędzie się w dniu 21 listopada 2011 roku w Auli Dawnej Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28). Jego oficjalnym organizatorem jest Koło Naukowe Teatr Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Wszystkie zebrane na nim środki zostaną przekazane na rzecz podopiecznego Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" - pięcioletniego chłopca, Huberta Sikorskiego, cierpiącego na rzadki zespół genetyczny o podłożu metabolicznym Smitha-Lemlego i Opita (dokładna jego i jego rodziny sytuacja jest opisana pod adresem:  http://www.warszawa.caritas.pl/?id=92&nid=282&lang=1 ).

 

Zapewne pani Irena wspominała już Panu o mojej inicjatywie. W tej chwili wraz z kolegami staramy się rozprzestrzenić informację o naszej akcji.

Zbieramy na niezwykle kosztowną (dwutygodniowy turnus - 3-4,5 tys. złotych) rehabilitację Huberta, która największe efekty przynosi u dzieci poniżej 10 roku życia. Program spektaklu obejmie żartobliwą fabułę o życiu szkolnym, oplecioną wierszami dla dzieci Juliana Tuwima i czarem najpiękniejszych piosenek z bajek Disneya. Spektakl ten jest skierowany szczególnie do dzieci i ich rodziców, którzy wraz ze swoimi pociechami, poniekąd ponownie, przeżywają lata nauki.

Piszemy w tej chwili do różnych mediów z prośbą o umieszczenie informacji na stronach internetowych, na łamach gazet, w audycjach etc.

W zamian zobowiązujemy się do wymienienia mediów podczas koncertu (lub/i) na plakatach koncertu (w formie loga), w audycjach radiowych, nagraniach telewizyjnych, spocie poświęconym wydarzeniu, oraz na stronie internetowej koncertu - czyli wszędzie, gdzie tylko będziemy mieli możliwość nagłośnić osoby i organizacje nas wspierające. Mile widziane są również datki przesyłane na konto.

Będziemy niezmierni wdzięczni za przekazanie tej informacji dalej, również za zamieszczenie informacji na stronie Duszków.

 

Z wyrazami szacunku,

Elżbieta Lewak

 

Dostrzeganie bliĽnich i odkrywanie warto¶ci. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym ¶wiecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i w±tpi±cych).
Powrót na stronę główn±      Info o stronie, kontakty, prawa autorskie itd.      Legalno¶ć materiałów i oprogramowania na stronie Duszki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone (o ile nie zaznaczono inaczej) co do materiałów umieszczonych na stronie, podstronach, skrótach - zarówno je¶li chodzi o teksty, rysunki, muzykę, filmy - s± one wytworem i własno¶ci± zespołu redakcyjnego Duszki.pl. Pozostałe materiały umieszczamy za zgod± ich twórców.
Warunki korzystania z materiałów na stronie Duszki.pl
Informacje o ochronie, przetwarzaniu danych osobowych, zapytania i zgloszenia
Ochrona danych osobowych na stronie Duszki.pl
Prywatne serwery Zbigniewa Kuleszy zjk.pl. Aktualny dostawca Internetu - Vectra.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół redakcyjny duszki.pl: redakcja@duszki.pl
W sprawie tre¶ci i działania strony oraz w sprawie funkcjonowania i udostępniania tre¶ci na serwerach duszki.pl - kontakt z administratorem: duszek@duszki.pl lub zjk7@wp.pl

Valid HTML 4.01 TransitionalValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Poprawny CSS!

Copyright (c): Zbigniew Kulesza, Sieradz 2006-2024