Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Duszek Strona Duszyczek i Duszków - Internetowa wspólnota pomocy i wsparcia duchowego. Rozmowy, wartości, intencje
DUSZKI.PL
a tak dokładnie to Duszyczki i Duszki (*) - czyli "Duszkowo" :-)
Dzisiaj jest: 2024-07-21 09:26:08 Aktualizacja dnia: 2024-06-01 09:35:27
Duszka
MiloscMilosc Gdy oczekujesz pomocy lub sam(a) chcesz innym pomagać. Albo chciał(a)byś porozmawiać o czymś ważnym lub choćby tylko o wczorajszym podwieczorku :-) Dla wszystkich, w każdym wieku - od 0 do 201 lat ;-)
[an error occurred while processing this directive]
Strona główna Teksty i inne Intencje Dla Gości Dla Duszków Poczta Duszków Kontakt i Info
Modlitewnik Archiwum Dodaj intencję Galeria i eKartki O Duszkach Forum Księga Gości
Rocznica 18 lat oficjalnego działania Duszków w dniu 01.11.2023 i 17 lat strony Duszki.pl! (*):-) Serdecznie zapraszamy!
UWAGA! Ten serwis, strona i podstrony mogą używać cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)!

Prosimy o pomoc dla Eweliny Oleander

Przekazała Duszyczka Irenka

Ewelina Oleander

           Szanowni Państwo!

    Jestem 23-letnią studentką filologii niemieckiej Uniwersytetu Warszawskiego, która od maja 2012 walczy z ostrą białaczką szpikową. Pod koniec maja 2013 czeka mnie przeszczep szpiku. W związku z tym zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie finansowe w zakupie leku Noxafil (Baza leków - Noxafil), który ma na celu zabezpieczenie mojego organizmu przed poprzeszczepową infekcją, stwarzającą zagrożenie dla życia. Lek niestety nie jest refundowany, koszt jednego opakowania, które starcza na tydzień wynosi około 5 000 zł, a ja potrzebuję tego zabezpieczenia przez 6 miesięcy leczenia poprzeszczepowego. Dzięki ludziom dobrej woli udało mi się uzyskać już 2-miesięczne zabezpieczenie, co oznacza, że potrzebuję jeszcze około 80 000 zł. Ta kwota znacznie przekracza moje możliwości finansowe, zwłaszcza, że nie jest to jedyny lek, w który muszę się zaopatrzyć; jednak jedyny nierefundowany o tak wysokiej cenie.

    Niełatwo prosi się o pomoc, ale życie jest zbyt wysoką ceną, żeby nie szukać możliwości wsparcia wszędzie, gdzie się da, dlatego jeśli jest to w zakresie Państwa możliwości bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc!

    Jestem podopieczną Fundacji Avalon (Ewelina Olender - Avalon)

    Na konto Fundacji można przekazać darowiznę (którą MOŻNA ODLICZYĆ OD PODATKU) na moje leczenie:

    Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc niepełnosprawnym
    Nr konta:  62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
    Konieczny jest następujący tytuł wpłaty: Olender, 1913


    W razie potrzeby wszelka dokumentacja medyczna do wglądu.


    Za każdą, nawet najmniejszą pomoc dziękuję z całego serca!


    Ewelina Olender

    E-mail: ewelinaolender.de@gmail.com
    Telefon: 728 525 513; 510 913 172
      Walka Eweliny Olender z białaczką

Ewelina Oleander
Wróć do strony głównej
Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Powrót na stronę główną      Info o stronie, kontakty, prawa autorskie itd.      Legalność materiałów i oprogramowania na stronie Duszki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone (o ile nie zaznaczono inaczej) co do materiałów umieszczonych na stronie, podstronach, skrótach - zarówno jeśli chodzi o teksty, rysunki, muzykę, filmy - są one wytworem i własnością zespołu redakcyjnego Duszki.pl. Pozostałe materiały umieszczamy za zgodą ich twórców.
Warunki korzystania z materiałów na stronie Duszki.pl
Informacje o ochronie, przetwarzaniu danych osobowych, zapytania i zgloszenia
Ochrona danych osobowych na stronie Duszki.pl
Prywatne serwery Zbigniewa Kuleszy zjk.pl. Aktualny dostawca Internetu - Vectra.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół redakcyjny duszki.pl: redakcja@duszki.pl
W sprawie treści i działania strony oraz w sprawie funkcjonowania i udostępniania treści na serwerach duszki.pl - kontakt z administratorem: duszek@duszki.pl lub zjk7@wp.pl

Valid HTML 4.01 TransitionalValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Poprawny CSS!

Copyright (c): Zbigniew Kulesza, Sieradz 2006-2024