Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Duszek Strona Duszyczek i Duszków - Internetowa wspólnota pomocy i wsparcia duchowego. Rozmowy, wartości, intencje
DUSZKI.PL
a tak dokładnie to Duszyczki i Duszki (*) - czyli "Duszkowo" :-)
Dzisiaj jest: 2024-07-21 09:35:52 Aktualizacja dnia: 2024-06-01 09:35:27
Duszka
MiloscMilosc Gdy oczekujesz pomocy lub sam(a) chcesz innym pomagać. Albo chciał(a)byś porozmawiać o czymś ważnym lub choćby tylko o wczorajszym podwieczorku :-) Dla wszystkich, w każdym wieku - od 0 do 201 lat ;-)
[an error occurred while processing this directive]
Strona główna Teksty i inne Intencje Dla Gości Dla Duszków Poczta Duszków Kontakt i Info
Modlitewnik Archiwum Dodaj intencję Galeria i eKartki O Duszkach Forum Księga Gości
Rocznica 18 lat oficjalnego działania Duszków w dniu 01.11.2023 i 17 lat strony Duszki.pl! (*):-) Serdecznie zapraszamy!
UWAGA! Ten serwis, strona i podstrony mogą używać cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)!


Pomagamy Gosi L :-)


Witajcie :-)


Duszyczka Gosia Goffunia@interia.pl pisze:

Witam niedawno wróciłam z rehabilitacji. Duszyczka Irenka mi przekazała abym przesłała tekst co niniejszym czynię. Dziękuję i pozdrawiam.


Oto ja. Dla jednych Małgorzata, dla drugich Małgosia jednak dla większości po prostu Gośka. Mieszkam w małej wsi niedaleko Krakowa. W wieku 9 lat zdiagnozowane u mnie SMA i od tego czasu moja codzienność uległa radykalnej zmianie. Pomimo tego nie poddałam się, kocham życie i czerpię z niego pełnymi garściami. Jak to jest przy zaniku mięśni z każdym dniem moje ręce i nogi robią się coraz słabsze. Obecnie poruszam się już od wielu lat na wózku inwalidzkim. Po domu jest to wózek manualny, na dalsze trasy wózek elektryczny. Z natury jestem osobą, która nie usiedzi w miejscu. Gdy tylko stopnieją śniegi i pojawią się pierwsze promienie słońca wyruszam przed siebie. Mogę to czynić tylko i wyłącznie dzięki temu, że posiadam wózek o napędzie elektrycznym. Sprzęt ten służy do spacerów ale przede wszystkim w znacznym stopniu poprawia jakość mojego życia oraz zwiększa samodzielność życiową. Dodaje mi także pewności siebie i zwiększa samoakceptację dzięki możliwości osobistego załatwienia codziennych spraw. Z powodu słabo rozwiniętej w moim rejonie komunikacji miejskiej pokonuję często wiele kilometrów właśnie na wózku. Ten elektryk, który posiadam jest już wysłużony, gdyż przejechał tysiące kilometrów, a dofinansowań na zakup nowego wózka elektrycznego niestety już nie ma. Dlatego też zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w zebraniu funduszy na nowy sprzęt. Sama nie jestem w stanie tego uczynić, gdyż koszt wózka przystosowanego do moich potrzeb to kwota 24 tys. co znacznie przekracza moje możliwości finansowe. Za każdą wpłatę z góry dziękuję.

Gosia musi zebrać całą wymaganą kwotę!
Bardzo prosimy w Jej i swoim imieniu o pomoc.
Numer konta na wpłaty: 22 1090 1665 0000 0001 1996 0203

Duszki zapewniają o prawdziwości danych i opisanej sytuacji.

Akcja dla Gosi

W przypadku pytań i wątpliwości prosimy także o kontakt z Duszkiem Koordynatorem najlepiej mailem.Wróć do strony głównej

Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Powrót na stronę główną      Info o stronie, kontakty, prawa autorskie itd.      Legalność materiałów i oprogramowania na stronie Duszki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone (o ile nie zaznaczono inaczej) co do materiałów umieszczonych na stronie, podstronach, skrótach - zarówno jeśli chodzi o teksty, rysunki, muzykę, filmy - są one wytworem i własnością zespołu redakcyjnego Duszki.pl. Pozostałe materiały umieszczamy za zgodą ich twórców.
Warunki korzystania z materiałów na stronie Duszki.pl
Informacje o ochronie, przetwarzaniu danych osobowych, zapytania i zgloszenia
Ochrona danych osobowych na stronie Duszki.pl
Prywatne serwery Zbigniewa Kuleszy zjk.pl. Aktualny dostawca Internetu - Vectra.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół redakcyjny duszki.pl: redakcja@duszki.pl
W sprawie treści i działania strony oraz w sprawie funkcjonowania i udostępniania treści na serwerach duszki.pl - kontakt z administratorem: duszek@duszki.pl lub zjk7@wp.pl

Valid HTML 4.01 TransitionalValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Poprawny CSS!

Copyright (c): Zbigniew Kulesza, Sieradz 2006-2024