Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Duszek Strona Duszyczek i Duszków - Internetowa wspólnota pomocy i wsparcia duchowego. Rozmowy, wartości, intencje
DUSZKI.PL
a tak dokładnie to Duszyczki i Duszki (*) - czyli "Duszkowo" :-)
Dzisiaj jest: 2019-02-17 09:49:06 Aktualizacja dnia: 2018-12-23 10:19:12
Duszka
MiloscMilosc Gdy oczekujesz pomocy lub sam(a) chcesz innym pomagać. Albo chciał(a)byś porozmawiać o czymś ważnym lub choćby tylko o wczorajszym podwieczorku :-) Dla wszystkich, w każdym wieku - od 0 do 201 lat ;-)
[an error occurred while processing this directive]
Strona główna Teksty i inne Intencje Dla Gości Dla Duszków Poczta Duszków Kontakt i Info
Modlitewnik Archiwum Dodaj intencję Galeria i eKartki O Duszkach Forum Księga Gości
Rocznica 13 lat oficjalnego działania Duszków w dniu 01.11.2018 i 12 lat strony Duszki.pl! (*):-) Serdecznie zapraszamy!
UWAGA! Ten serwis, strona i podstrony mogą używać cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)!

Dlaczego nasza strona tak wyglada?

Wiele osób pyta, jakie są powody, że nasza stronka prezentuje sie skromnie...

Zapewniam, że taki jest nasz zamiar. Oczywiście tam, gdzie nie mamy innej możliwości, a możemy (czy czasem musimy) korzystać z darmowych i w pełni legalnych programów - to je wykorzystujemy. Na przykład w Księdze Gości lub Forum Poga.Duszki.pl. Podkreślam - absolutnie całe oprogramowanie strony jak i serwerów, a także oprogramowanie do rysowania, komponowania muzyki, przetwarzania plików graficznych jest w pełni legalne (bądź ze względu na niekomercyjny charakter działalności i funkcjonowania strony podlega w pełni takiemu rozumieniu), a podziękowania za możność skorzystania z programów w postaci linków umieściliśmy na głównej stronie.

Natomiast pozostałą część strony postanowiliśmy tworzyć sami. Być może Drogi Gościu zauważyłeś, że na stronie są tylko i wyłącznie nasze własne utwory, wytwory, teksty, rysunki, zdjęcia, muzyka... To prawda - może nie jestesmy artystami, ale dzięki temu wszystkie treści są w pełni legalne, własne, w dodatku pokazują nasze umiejętności.

Ponadto dzięki temu wiele Duszków nauczyło się obsługi różnych programów, mogło samodzielnie zbudować swoje strony internetowe.

Ale oczywiście będziemy dażyli do coraz lepszego i ciekawszego wyglądu naszej stronki :-)

Zresztą najważniejsza jest istota i przesłanie niesione przez stronę: każdy ma coś wyjątkowego w sobie - a my staramy sie to dostrzec :-)


Wróć do strony głównej
Dostrzeganie bliźnich i odkrywanie wartości. Materiały na wesoło i na bardzo poważnie, o nas, dla Was i o całym świecie. Nieoficjalna strona katolicka (także dla niekatolików i wątpiących).
Powrót na stronę główną      Info o stronie, kontakty, prawa autorskie itd.      Legalność materiałów i oprogramowania na stronie Duszki.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone (o ile nie zaznaczono inaczej) co do materiałów umieszczonych na stronie, podstronach, skrótach - zarówno jeśli chodzi o teksty, rysunki, muzykę, filmy - są one wytworem i własnością zespołu redakcyjnego Duszki.pl. Pozostałe materiały umieszczamy za zgodą ich twórców.
Warunki korzystania z materiałów na stronie Duszki.pl
Informacje o ochronie, przetwarzaniu danych osobowych, zapytania i zgloszenia
Ochrona danych osobowych na stronie Duszki.pl
Prywatne serwery Zbigniewa Kuleszy zjk.pl. Aktualny dostawca Internetu - Vectra.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół redakcyjny duszki.pl: redakcja@duszki.pl
W sprawie treści i działania strony oraz w sprawie funkcjonowania i udostępniania treści na serwerach duszki.pl - kontakt z administratorem: duszek@duszki.pl lub zjk7@wp.pl

Valid HTML 4.01 TransitionalValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Poprawny CSS!

Copyright (c): Zbigniew Kulesza, Sieradz 2006-2018