Pogrubione endometrium

Tu zapraszamy nowe kobietki przygotowujące się do operacji - razem z nami będzie Wam łatwiej
Zablokowany
Grażyna57
Posty: 19
Rejestracja: 9 kwie 2014, o 09:25
Wiek: 57
Data operacji: 12 maja 2014
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Powód operacji: 3x łyżeczkowanie, plamienia jak były, tak są nadal, ból podbrzusza.
(ostatnia miesiączka 48 lat )
Zakres operacji: wycięcie macicy i przydatków
Wynik HP: ok.
Terapia hormonalna: nie

Re: Pogrubione endometrium

Post autor: Grażyna57 »

Wiem co czujesz, ja kilka dni temu też się trzęsłam ze strachu :ympray: wynik mam dobry :-bd
Tobie również życzę takiego wyniku :-bd przytulam mocno :ymhug: :-* będzie dobrze :) :x
agnez40
Posty: 117
Rejestracja: 1 mar 2014, o 00:51
Wiek: 40
Metoda operacji: inne
Powód operacji: silne, długie miesiaczki
Zakres operacji: łyżeczkowanie i histeroskopia
Wynik HP: ok., zmiany przedmenopauzalne
Terapia hormonalna: duphaston, depo provera, systen50, systen sequi

Re: Pogrubione endometrium

Post autor: agnez40 »

MAM WYNIK


JEST DOBRY !!!

doktor sam zadzwonił do mnie. Najpierw zażartował, jak żyję, i czy jestem wydolna oddechowo, bo jakos w głosie słychać problemy:))))))). Potem powiedział, ze wynik sugeruje silne zmiany atroficzne - fizjologiczno - menopauzalne jak sam stwierdził. Kazał przyjść w przyszłym tygodniu, bo mówi, ze trzeba pomyśleć, jak to teraz "ugryźć". Stwierdził, że menopauza u mnie ma dosć ostry przebieg, i nie można tego tak zostawić.
Umówił sie na przyszły tydzień. Polecę, zabiorę wyniki i pójdę do lekarza, który moją mamę przeprowadził przez menopauze bez hormonów. Ten mój raczej chce wprowadzić HTZ, no ale zobaczymy.


Boże , jaka jestem szczęśliwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :kolobok_girl_dance: :kolobok_girl_dance: :kolobok_girl_dance: :kolobok_girl_dance: :kolobok_girl_dance: :kolobok_girl_dance: :kolobok_girl_dance: :kolobok_girl_dance: :kolobok_girl_dance:


Dziękuję Wam wszystkim za to, ze byłyście ze mną i jesteście !!!!!!! Uwielbiam Was :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug:

I przepraszam za panikarstwo i marudzenie.
Awatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
Posty: 4225
Rejestracja: 1 gru 2012, o 15:55
Wiek: 54
Data operacji: 23 lut 2010
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Powód operacji: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Pogrubione endometrium

Post autor: olikkk »

No widzisz ??? Jest dobrze i możemy się teraz razem cieszyć :kolobok_party: :kolobok_friends: :-bd :kolobok_friends: :kolobok_party:
Obrazek Obrazek Obrazek
olikkk
Zablokowany

Wróć do „Czekam na operację”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość