Mutacje i markery

Czego się spodziewać i jak sobie radzić
Zablokowany
Awatar użytkownika
dminicka
Posty: 17
Rejestracja: 14 lut 2013, o 12:05
Wiek: 55
Data operacji: 28 wrz 2010
Metoda operacji: przez pochwę
Powód operacji: Mięsniaki powodujące bol w tzw krzyzu.Miesiaczki obfite ,ale regularne.
Zakres operacji: Usunięcie trzonu macicy bez przydatkow.
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Przed operacją Systen Segui, po operacji Systen 50, pozniej tabletki Estrofem- mite, teraz femoston mite

Mutacje i markery

Post autor: dminicka »

Pozwoliłam sobie na zalozenie nowego watku, bo chyba nie widziałam w tematach tego zagadnienia.
Chcialabym się dowiedzieć , czy ktoras z pan robila już sobie badania markerow nowotworowych CA125 oraz CEA
i mutacje w genach BRCA1 i BRCA2.
Mój gin zasugerowal mi te badania, a ja jakos nie mogę się przemóc i je zrobić. :-s
W rodzinie były przypadki raka, wiec obawiam się, ze jeżeli będzie pozytywny wynik, to bardziej mnie to przestraszy niż uspokoi.
"Robic czy nie robic- oto jest pytanie"? ;;)
Ostatnio zmieniony 2 lut 2014, o 11:54 przez dminicka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dminicka
Posty: 17
Rejestracja: 14 lut 2013, o 12:05
Wiek: 55
Data operacji: 28 wrz 2010
Metoda operacji: przez pochwę
Powód operacji: Mięsniaki powodujące bol w tzw krzyzu.Miesiaczki obfite ,ale regularne.
Zakres operacji: Usunięcie trzonu macicy bez przydatkow.
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Przed operacją Systen Segui, po operacji Systen 50, pozniej tabletki Estrofem- mite, teraz femoston mite

Re: Mutacje i markery

Post autor: dminicka »

Dzięki , Dziewczyny za info.
Musze się sprezyc i zrobić te badania, ale tez mam opory natury psychicznej... :-s
Z wiosna chyba będę bardziej optymistycznie nastawiona na tego typu kontrole.
Zablokowany

Wróć do „Po operacji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość