O losach forum

Informacje na temat forum - proszę pisać na mail: syrenka@duszki.pl
W tej chwili forum nie ma opiekuna i moderatora. Pełni rolę archiwum wpisów z lat 2013/14.

W przypadku chęci zablokowania konta, dokonania wpisu, wszelkich innych zmian - kontakt podanym mailem.
Zablokowany
admin_duszek_zbyszek
Administrator
Posty: 159
Rejestracja: 1 gru 2012, o 14:04
Wiek: 46

O losach forum

Post autor: admin_duszek_zbyszek »

Szanowne Panie!

1. Moim zadaniem - jako administratora, jest utrzymanie prawidlowosci dzialania strony. W tej konkretnej chwili nie likwiduje serwera lub strony - nie mam podstaw i wytlumaczenia, by zamykac forum Syrenek. Kilkanascie Pan odeszlo - dwieście pozostalo. Czesc chce sie przeniesc, czesc chce tu byc dalej, czesc likwidujac konto zostawia swoje wpisy.
Musze zadbac o interesy kazdej strony (tej ktora zostaje, tej ktora odchodzi). Dodatkowo jedna grupa Pan nie moze wymuszac na drugiej oczekiwanych przez siebie dzialan.
FORUM nie jest czyjas wlasnoscia - to suma wypowiedzi kazdej z Pan, ktore sie tu rejestrowaly.


2. Jesli bede widzial naciski na Panie zapisane na forum, by robily cos wbrew swojej woli - bede odpowiednio reagowal.

3. Forów o tej tematyce bylo lub jest kilka: na kafeterii, gazecie, sa Elfy... Pomysl nie jest jeden, jest ich kilka. Same Panie decydujecie gdzie i co piszecie. Prosze nie mylic mojej funkcji - ja tutaj nie jestem od rozstrzygania problemow i sporow miedzy Paniami. Kazda z Pan moze zadac usuniecia konta, zostawienia lub nie wpisow, ew. czasowego deaktywowania konta. Panie sie rejestrowaly na tej stronie - sa dorosle, jesli chca moga tu zostac lub sie wyrejestrowac.

4. Kazda z Pan moze zadac usuniecia postow - ale tylko napisanych przez SIEBIE. Nie moze zadac usuwania postow napisanych przez kogos innego - chyba, ze ten ktos sie na to zgodzi! Robie wyjatki - jesli sa watki prywatne (ale nie "kazdy" watek), pomijam sytuacje postow wprost naruszajacych prawo (bo one musza byc usuniete). Aha - sam nick znaleziony w wyszukiwarce forum w ktoryms z wpisow - nie jest podstawa do usuwania postu. Zasady usuwania postow umiescilem w poprzednim wpisie.

5. Co do opieki i dalszych losow forum:
Olikkk - jako byly glowny Moderator przekazal mi opieke i swobodna decyzje co dalej mam robic z tym forum (i nie tylko).
Posiadam odpowiednie dokumenty.
Musialem natychmiast ze wzgledu na jej rezygnacje (to Glowny Moderator!) wniesc odpowiednie zmiany na forum.
Byc moze pozniej zrobilo jej sie szkoda, teraz ma inne koncepcje - ale ja w to nie wnikam, zmiany juz poczynilem, trzeba bylo pomyslec o tym znacznie wczesniej (nawet jeszcze przed pomyslem o przeniesieniu sie gdzie indziej).
W obliczu dokumentow, a takze mojego wkladu pracy, pomyslow, finansow itd. - oskarzanie mnie o zawlaszczenie forum (o ile mozna mowic o wlasnosci forum) - jest calkowicie bezpodstawne.


6. Co do dalszych losow forum - juz o tym pisalem w poprzednim wpisie. Zasadniczo forum jest zamrozone. Zarejestrowane Panie maja prawo do decydowania o swoich kontach i wpisach. Ja teraz nie mam czasu na jego moderacje.

7. Zachecam do wstrzemiezliwosci we wpisach, mailach itp. Ja nie naruszam niczyjego dobrego imienia. Jesli bedzie odwrotnie - bede reagowal. A negowanie wkladu takze mojej pracy, finansow, pomyslow - jest bezpodstawne.
---
Administrator: Duszek Zbyszek http://www.duszki.pl oraz http://www.zjk.pl
Zablokowany

Wróć do „Informacje dla Syrenek”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości