Najczęstsze dolegliwości po operacji

Awatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
Posty: 4225
Rejestracja: 1 gru 2012, o 15:55
Wiek: 54
Data operacji: 23 lut 2010
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Powód operacji: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Najczęstsze dolegliwości po operacji

Post autor: olikkk »

Wikiam osobiście nie mam z tym problemu, ale mój małżonek owszem :( Niestety liczne badania nie dały odpowiedzi na pytanie,
co jest tego przyczyną. Natomiast wydaje nam się, że to może mieć związek z krążeniem, bądź zwyrodnieniami kręgosłupa i brakiem ruchu.
Kiedy więcej jeździ na rowerze, bądź intensywniej popracuje fizycznie, to jest lepiej.
A jak dawno masz z tym problem ? Może zmieniłaś tryb życia ? Mniej ruchu ?
Swego czasu miałam drętwienie ręki, które było spowodowane przemęczeniem nerwu łokciowego, od wielogodzinnego ręcznego pisania.
Pomogły zastrzyki ;) A co może być u Ciebie ? Pewnie trzeba odwiedzić rodzinnego :-?
Mam nadzieję, że Ci pomoże :-*
Obrazek Obrazek Obrazek
olikkk
Awatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
Posty: 4225
Rejestracja: 1 gru 2012, o 15:55
Wiek: 54
Data operacji: 23 lut 2010
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Powód operacji: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Najczęstsze dolegliwości po operacji

Post autor: olikkk »

Wikiam mąż też ma dyskopatię i również mrowienie, a to wszystko może się wiązać właśnie z kręgosłupem :(
Zerknij na tą stronę http://bol-kregoslupa.com/czy-bolacy-kr ... yskopatii/
Z tym mrowieniem i brakiem ruchu, to by się zgadzało :-?
Zmykaj do lekarza :-*
Obrazek Obrazek Obrazek
olikkk
Hania_nowa
Posty: 15
Rejestracja: 31 sie 2013, o 23:42
Wiek: 56
Data operacji: 26 sie 2013
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Powód operacji: mięśniaki
Zakres operacji: usunięcie macicy z przydatkami
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: Gynodian Depot

Re: Najczęstsze dolegliwości po operacji

Post autor: Hania_nowa »

Jejku jakie babcie....Kręgosłup boli, to trzeba się oszczędzać , ja jestem specjalistką od kręgosłupa. Dzisiaj dostałam na komisji następne orzeczenie o niepełnosprawności - umiarkowane - na 5 lat (czyli do emerytury). Może dlatego nie odczuwam dolegliwości po operacji, bo mnie kręgosłup bardziej boli, właściwie cały czas. Najlepiej pomagają mi zabiegi ( nie masaże ), laser, terapuls, interdyn. Ale nic mi nie drętwieje,może w tym wypadku pomógłby masaż, skurcze to pewnie brak potasu w organiźmie. Ja nie mogę wykonywać gwałtownych skrętów np. nie grać w tenisa ( nie gram , nie umiem nawet), ale jeżdżę na nartach. Chodzę na basen ,żeby wzmocnić mięśnie grzbietu, ale nie pływam żabką, bo problem jest też z kręgosłupem szyjnym ,więc okularki i pod wodę lub na plecach. Generalnie, jak się oszczędzam (nie sprzątam, nie pracuję w ogrodzie -chyba ,że na siedząco) to jest ok. Mogę sobie na to pozwolić, bo dzieci mam dorosłe i męża który nie ma lewych rączek i Panią do sprzątania. Wiem, jestem cwana, bo nie każda tak może. Mam też dobrego rodzinnego ,lekarza medycyny pracy i skierowanie od niego na zabiegi fizjoterapii zawsze dostaję kiedy potrzebuję. U nas jest zakład rehabilitacji medycyny pracy i od ręki mam wykonywane wszystkie zabiegi, a to już jest luksus. Może w Waszych miastach też tak jest . A propos spacerków, dzisiaj byłam w pracy, nic się nie zawaliło ,firma istnieje, pracownicy mnie tak przywitali,że się prawie popłakałam ze wzruszenia. Czuję się dobrze , w poniedziałek jadę na kontrolę do mojego profesora. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
Posty: 4225
Rejestracja: 1 gru 2012, o 15:55
Wiek: 54
Data operacji: 23 lut 2010
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Powód operacji: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Najczęstsze dolegliwości po operacji

Post autor: olikkk »

Haniu witaj :-* Gdyby nie problemy z kręgosłupem, to miałbyś się całkiem dobrze ;)
Cieszę się, że w firmie też wszystko jak należy, a takie przyjęcie przez pracowników to sama radość :D
Zdaje się, że jesteś dobrą szefową ;)
Życzę Ci żeby wizyta u profesorka potwierdziła dobrą formę pacjentki :)
Cieplutko Cię pozdrawiam i życzę zdrówka :-*
Obrazek Obrazek Obrazek
olikkk
Hania_nowa
Posty: 15
Rejestracja: 31 sie 2013, o 23:42
Wiek: 56
Data operacji: 26 sie 2013
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Powód operacji: mięśniaki
Zakres operacji: usunięcie macicy z przydatkami
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: Gynodian Depot

Re: Najczęstsze dolegliwości po operacji

Post autor: Hania_nowa »

Widzę ,że mój kręgoslup i operacja to pikuś. Poczytałam przed chwilą wątek o wypadaniu pochwy i pęcherza po operacji, włos mi się zjeżył.Nawet nie myślałam o takich powikłaniach. Ze mną była Pani z nietrzymaniem moczu, miała mieć zabieg po mnie ( mam nadzieję,że dobrze się skończył) , ale przyczyną było dźwiganie ponad siły. Pracowała w sklepie i nosiła skrzynki z piwem (ok 18kg jezeli nie więcej )a miała 75 lat . Ktoś tam dobrze napisał ,kobiety mają inną budowę ciała , nawet na szkoleniu bhp mówia ile można dźwigać kobietom, po 18 roku życia 12 kg! dorywczo 20kg!!!!. Im człowiek starszy tym mniej. Ja jednak stwierdzam ,że mam super zrobioną operację,nic mi nie wychodzi, nie mam żadnej przepukliny ,nawet jelita pracują normalnie . Po tym co widziałam w szpitalu, to moje problemy są żadne. Cieszmy się każdym dniem, bo życie jest piękne .Buziaczki wszystkim SYRENKOM
bbeatka
Posty: 18
Rejestracja: 19 wrz 2013, o 10:08
Wiek: 48
Data operacji: 16 wrz 2013
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Powód operacji: miesniaki
Zakres operacji: wyciecie macicy i szyjki

Re: Najczęstsze dolegliwości po operacji

Post autor: bbeatka »

Nie moge znalezc watku na temat krwawien, Ja pierwsze trzy dni po operacji zauwazalam na wkladce jakies pojedyncze krople krwi,a teraz czwarty i piaty dzien widze raczej lekko brumatne male plamki . Nie wiem czy to normalne ?????????? wiem ze i tak musze do lekarza na wizyte kontrolna isc ,ale nie wiem czy musze sie spieszyc?

Na rozmowie przed operacja zrozumialam ze do 10 dni mozna krwawic,ale teraz to juz sama nie wiem.
Hania_nowa
Posty: 15
Rejestracja: 31 sie 2013, o 23:42
Wiek: 56
Data operacji: 26 sie 2013
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Powód operacji: mięśniaki
Zakres operacji: usunięcie macicy z przydatkami
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: Gynodian Depot

Re: Najczęstsze dolegliwości po operacji

Post autor: Hania_nowa »

Czy może ktoś mi coś napisać na temat HTZ. Niby dobrze się czuję ,ale nie mogę spać .Co jakiś czas robi mi się gorąco (nie pocę się, tylko jakbym wchodziła do suchej sauny ). Jestem zmarzluchem ,więc to ciepełko mi specjalnie nie przeszkadza - na razie. Do operacji miałam regularny okres, a mam 56 lat .Myślę,że mój organizm powinien się sam wyciszać. Ta bezsenność mnie denerwuje.Teraz jestem na zwolnieniu ,bywam w pracy na 2 godzinki ,więc mogę dospać sobie rano, ale jak skończy mi się zwolnienie to będzie problem. Podniosłam koszyk z praniem..., muszę chyba w cały domu powiesić sobie karteczki NIE DŹWIGAJ!!!!
Awatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
Posty: 4225
Rejestracja: 1 gru 2012, o 15:55
Wiek: 54
Data operacji: 23 lut 2010
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Powód operacji: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Najczęstsze dolegliwości po operacji

Post autor: olikkk »

Haniu o podnoszeniu oczywiście nie wolno zapominać :-t
A co do problemów jakie aktualnie Ci dokuczają, to możesz się wstępnie zaopatrzyć w Remifemin ( bez recepty ) i może przyniesie Ci ulgę :)
Ja ostatnio testuję, bo moje plasterki jakby zaczynały mi nie wystarczać, no i po 2 tygodniach już widziałam, że jest całkiem ok :)
Na początek warto spróbować, a jak będzie za mało to wtedy zawsze możesz poprosić o jakieś plasterki :)
Pozdrawiam Cię cieplutko i życzę zdrówka :-*
Obrazek Obrazek Obrazek
olikkk
Awatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
Posty: 4225
Rejestracja: 1 gru 2012, o 15:55
Wiek: 54
Data operacji: 23 lut 2010
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Powód operacji: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Najczęstsze dolegliwości po operacji

Post autor: olikkk »

Haniu witaj :-* Nie trzeba odwiedzać ;) Ja stosuję tylko pół plasterka, gdyby było źle brałabym cały, ale problem nie był duży, dlatego Remifemin załatwił sprawę i jest ok :) Sama wiesz jakie u niego kolejki ;)
Buziaczki dla Ciebie :-*
Obrazek Obrazek Obrazek
olikkk
Hania_nowa
Posty: 15
Rejestracja: 31 sie 2013, o 23:42
Wiek: 56
Data operacji: 26 sie 2013
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Powód operacji: mięśniaki
Zakres operacji: usunięcie macicy z przydatkami
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: Gynodian Depot

Re: Najczęstsze dolegliwości po operacji

Post autor: Hania_nowa »

Dzięki za podpowiedzi. Wczoraj byłam na wizycie kontrolnej ,wyniki dobre (profesor kazał w ramki oprawić) i przepisał mi Gynodian Depot . Powiedział ,że objawy mogą się jeszcze nasilić ,więc proponuje mi hormony ,bo jakość życia nieporównywalna. Postanowiłam go posłuchać i dzisiaj wzięłam pierwszy. Mam brać co 6 tygodni. Zobaczymy. Mówił też, (ktoś wcześniej o tym pisał)że mam wysoko zszytą cewkę moczową i wyprostowaną pochwę i nie ma możliwości wypadania przy normalnym trybie życia. Mogę też chodzić na basen, ale ja się wstrzymam ,tam jednak za dużo bakterii. Ciekawi mnie dlaczego przepisał mi zastrzyki, a nie plastry, bardziej popularne sa jednak plastry? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
Posty: 4225
Rejestracja: 1 gru 2012, o 15:55
Wiek: 54
Data operacji: 23 lut 2010
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Powód operacji: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Najczęstsze dolegliwości po operacji

Post autor: olikkk »

Haniu gratuluję Ci wzorcowych wyników :-bd Bardzo się cieszę, że wszystko w porządku :-*
O basenie się nie wypowiadam, bo nie mam doświadczeń po operacji, ale radzę uważać :-!
Co do tego jakie hormony nam przepisują :-? też jestem ciekawa ...
Mając na uwadze te doświadczenia o których już wiem od Syrenek, zapytałabym dlaczego takie, nie inne i o różnice w cenie :-w
Chyba Ciosku Ty wiesz coś na ten temat jak pamiętam :(
Miejmy nadzieję, że lekarz wie co robi i że na uwadze miał wyłącznie Twoje dobro, czego Ci życzę z całego serca :-*
Obrazek Obrazek Obrazek
olikkk
bbeatka
Posty: 18
Rejestracja: 19 wrz 2013, o 10:08
Wiek: 48
Data operacji: 16 wrz 2013
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Powód operacji: miesniaki
Zakres operacji: wyciecie macicy i szyjki

Re: Najczęstsze dolegliwości po operacji

Post autor: bbeatka »

Ja juz myslalam ze dochodze do siebie ,a ty ZĄG. Niestety z poniedzialki na wtorek dorwaly mnie straszne wymioty. Po dwoch godzinach meki zadzwnilam po karetke,w szpitalu zrobili mi RTG i stwierdzili ze wszystko ok ,przepisali leki na niestrawnosc i do domu.
Zbierajac sie w nocy do szpitala nie myslalam o niczym wiecej jak wypis i koszula na zmiane,bo bylam cala mokra.
A tu niespodzianka. Ja po b.silnych srodkach p.bolowych i nie wiem po czym jeszcze,ledwo leze ,nie mowiac o staniu. Przychodzi do mnie mila pielegniarka i oznajmia ze moge juz isc do domu,ale pol godziny jeszcze moge zostac bo dostane recepte ,ktora moge tylko w szpitalmej aptece zrealizowac.
Ponownie zimne poty mnie oblaly gdy zaczelam dzwonic ,zeby ktos po mnie przyjechal,bo ja oczywiscie w koszuli nocnej i bez pieniedzy na taxi. Ale to nic,,przeszlam szmat drogi w poszukiwaniu apteki szpitalnej ,a sygnalu zeby zlapac moja siec nie ma .
Mowie wam ze przezylam koszmar. Nikomu nie zycze czegos takiego. Owszem w UK ,ludzie sa bardzo mili,ale jak sie tak blizej przyjzec to ma sie wrazenie ze tam nikt nic nie wie,a na koniec przyjdzie lekarz tak samo mily da dyspozycje nawet cie specjalnie nie ogladajac i tyle go widzisz wiecej. A wystarczylo zebym dostala odpowiedni lek na zaparcia przed wyjsciem ze szpitala. ;-(
Hania_nowa
Posty: 15
Rejestracja: 31 sie 2013, o 23:42
Wiek: 56
Data operacji: 26 sie 2013
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Powód operacji: mięśniaki
Zakres operacji: usunięcie macicy z przydatkami
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: Gynodian Depot

Re: Najczęstsze dolegliwości po operacji

Post autor: Hania_nowa »

Gynodian Depot nie jest refundowany moze to jest jedną z przyczyn. Na basen nie pójdę na pewno przez co najmniej miesiąc ,zastanawiam się nad wyjazdem na narty w grudniu. Nie pisałam ,że ZUS mnie skontrolował, byli w pracy ( na szczęście mnie nie było) i byłam na komisji z dokumentami .Wiem, że muszą i nie mam pretensji. A propos IE to moja bratanica(mieszka w Irlandii) jest w ciąży i przyjeżdża do Polski na badania. Zastanawia się czy rodzić w Polsce, bo tam opieka straszna, żadnych badań tylko położna bada co dwa miesiące , jak chcesz, bo jak nie to nikt nie będzie cię prosił.Pozdrawiam serdecznie, ale dalej nie wiem dlaczego zastrzyki, a nie plastry czy tabletki.
Awatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
Posty: 4225
Rejestracja: 1 gru 2012, o 15:55
Wiek: 54
Data operacji: 23 lut 2010
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Powód operacji: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Najczęstsze dolegliwości po operacji

Post autor: olikkk »

Bbeatko to jakiś horror :( Nie zazdroszczę Ci :( Historia lubi się powtarzać jak widzę, podobne problemy miała karola operowana w UK

http://forum.gazeta.pl/forum/w,100789,1 ... _cz_2.html

ale ją zatrzymali w szpitalu, a Ciebie pogonili w koszuli nocnej :( Okropne, nie mogę w to uwierzyć :( I ten telefon :-o jak w moich koszmarnych snach x_x
Oby już nic takiego więcej Ci się nie przytrafiło :-*
Obrazek Obrazek Obrazek
olikkk
bbeatka
Posty: 18
Rejestracja: 19 wrz 2013, o 10:08
Wiek: 48
Data operacji: 16 wrz 2013
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Powód operacji: miesniaki
Zakres operacji: wyciecie macicy i szyjki

Re: Najczęstsze dolegliwości po operacji

Post autor: bbeatka »

Niepokoi mnie tylko fakt ze od chwili tych wymiotow caly czas mam takie plamienia z rozrzedzonej krwi. ( moze jakies szwy popuszczaly ) Na izbie przyjec mowilam kilka razy pielegniarce i lekarzowi,ale nikt sie tym jakos nie zainteresowal. Nie jest to jakies uciazliwe dla mnie i obfite ,ale jednak to cos nowego. Chyba dzis zadzwonie na oddzial i zapytam jesli to sie nie zmieni,tym bardziej ze jestem bardzo slaba i troszke mnie jednak pobolewa brzuch jak chodze.
Awatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
Posty: 4225
Rejestracja: 1 gru 2012, o 15:55
Wiek: 54
Data operacji: 23 lut 2010
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Powód operacji: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Najczęstsze dolegliwości po operacji

Post autor: olikkk »

Bbeatko dzwoń jak Cię to niepokoi, lepiej zawczasu dmuchać na zimne ...
Silne wymioty z pewnością nadwyrężyły nieco brzuszek, mogło to mu zaszkodzić.
Stanowczo zbyt wcześnie wróciłaś ze szpitala :( Czy masz opieką w domu, czy sama wszystko robisz ?
Powinien ktoś być teraz przy Tobie :-?
Daj znać czego się dowiedziałaś :-*
Obrazek Obrazek Obrazek
olikkk
Hania_nowa
Posty: 15
Rejestracja: 31 sie 2013, o 23:42
Wiek: 56
Data operacji: 26 sie 2013
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Powód operacji: mięśniaki
Zakres operacji: usunięcie macicy z przydatkami
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: Gynodian Depot

Re: Najczęstsze dolegliwości po operacji

Post autor: Hania_nowa »

Dzięki wielkie. Poczytałam trochę... Po dwóch dniach z 16 uderzeń gorąca w ciągu doby zrobiło się 3 razy. Na razie jest super , ale chyba woda zatrzymała się w organizmie bo waga skoczyła o 1kg wiecej. Buziaczki wszystkim
Awatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
Posty: 4225
Rejestracja: 1 gru 2012, o 15:55
Wiek: 54
Data operacji: 23 lut 2010
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Powód operacji: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Najczęstsze dolegliwości po operacji

Post autor: olikkk »

Haniu jak sprawuje się Gynodian Depot ?
Skoro w takim tempie zaczął działać to liczę, że po tygodniu czujesz się zdecydowanie lepiej :)
Tego Ci oczywiście życzę z całego serca i pozdrawiam cieplutko :-*
Obrazek Obrazek Obrazek
olikkk
Awatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
Posty: 4225
Rejestracja: 1 gru 2012, o 15:55
Wiek: 54
Data operacji: 23 lut 2010
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Powód operacji: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Najczęstsze dolegliwości po operacji

Post autor: olikkk »

Bbeatko co u Ciebie ? Milczysz długo a my się niepokoimy :(
Daj znać czy wszystko się unormowało i czy masz dobrą opiekę ...
Buziaczki dla Ciebie :-*
Obrazek Obrazek Obrazek
olikkk
bbeatka
Posty: 18
Rejestracja: 19 wrz 2013, o 10:08
Wiek: 48
Data operacji: 16 wrz 2013
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Powód operacji: miesniaki
Zakres operacji: wyciecie macicy i szyjki

Re: Najczęstsze dolegliwości po operacji

Post autor: bbeatka »

Witam po dluzszym czasie.
U mnie niestety zadnych dobrych wiesci. Po kilku dniach od nieszczesnego pobytu w szpitalu myslalam ze juz zaczynam normalnie zyc ( poszlam nawet do sklepu kupic siostrzenicy wyprawke dla przyszlego czlonka rodziny ) okazalo sie ze w miniony poniedzialek poczulam zbyt duze stwardnienie na moim cieciu na brzuchu i skora byla bardziej niz zwykle wrazliwa na dotyk,ale jakos nie przejelam sie tym i poszlam spac. Nastepnego powiedzmy poranka ,bo pospalam sobie do 13tej ;-) co mi sie nie zdaza z przerazeniem stwierdzilam ze cale miejsce pooperacyjne pokryte jest ogromnymi bablami i wyglada to strasznie. Natychmiast pojechalam do szpitala i tam po 1,5 godz czekaniu wyladowalam w gabinecie lekarskim gdzie spedzilam kolejne 1,5godz . Trzy osoby mnie badaly,a raczej ogladaly i nikt nie wiedzial co to jest. O dziwo doczekalam sie USG ,ale mialam wrazenie ze te trzy osoby tylko potrafily obslugiwac to urzadzenie poniewaz po dluzszym wpatrywaniu sie w monitor uslyszalam tylko ; a co to sa za babelki ??,cos podeszlo woda ???? ; spedzilam 2 doby w szpitalu na antybiotyku dozylnie co 6godz,a teraz jestem w domu ale poprawa jest jak na moje oko niewielka. Nigdy nie czulam sie tak slaba i bezradna Nawet nie wiem co mam robic z tymi bablami ktore mnie pieka . Zadnej rady od lekarza ---- TYLKO brac w domu antybiotyk ,a o jakiejs nystatynie to mozna zapomniec,mimo ze wspomnialam ,ze po antybiotykach zawsze mam drozdzaki .
Mam nadzieje ze kolejny moj wpis bedzie bardziej optymistyczny ,nie bede sie juz skupiala tak bardzo na moich problemach i zaczne brac udzial na szerszym forum. pozdrawiam
Zablokowany

Wróć do „Najczęstsze dolegliwości po operacji i jak sobie z nimi radzić”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość