nadszyjkowe usuniecie macicy z przydatkami droga brzuszna

chrobotek
Posty: 15
Rejestracja: 22 sty 2014, o 11:02
Wiek: 54
Data operacji: 14 sty 2014
Metoda operacji: cięcie pionowe

Re: nadszyjkowe usuniecie macicy z przydatkami droga brzuszn

Post autor: chrobotek »

moje kochane to sama przyjemnosc czytac wasze posty O:-) O:-) ki z was wszystkie jestescie bo jak narazie to wy mi pomagacie radzicie to szczescie ze trafilam na te strone w internecie :) mam jeszcze jedno pytanie jak sobie radzilyscie z wypadaniem wlosow po narkozie nie przypominam sobie ale nie mialam tego problemu po cieciach znajoma fryzjerka poradzila kupic w aptece odzywke waxs czy jakos tak ale nie wiem bo to ponoc odzywka do wlosow po chemioterapi nadmienie tylko ze bardzo zawsze dbam o wlosy odzywki naturalne domowe sposoby oleje naturalne prawie wszystko bez chemi lubie eksperymentowac zwlosami nie maluje wlosow ale teraz wiecej wypadaja bede wdzieczna za kazda rade pozdrawiam :kolobok_training1:
Awatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
Posty: 4225
Rejestracja: 1 gru 2012, o 15:55
Wiek: 54
Data operacji: 23 lut 2010
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Powód operacji: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: nadszyjkowe usuniecie macicy z przydatkami droga brzuszn

Post autor: olikkk »

Chrobotku moje włosy wypadają zawsze i okrutnie :( Ostatnio siostra mi poleciła Vitapil, który zalecił jej lekarz, a że jest zadowolona z efektów,
to i ja zdecydowałam się łykać i czynię to od kilku tygodni, czekając na efekty ;)
Obrazek Obrazek Obrazek
olikkk
Awatar użytkownika
wanda77
Posty: 304
Rejestracja: 26 lis 2013, o 14:00
Wiek: 37
Data operacji: 20 sie 2013
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Zakres operacji: radykalna operacja wycięcie jajników, węzłów , oraz macicy
Wynik HP: ok
Terapia hormonalna: estrofem

Re: nadszyjkowe usuniecie macicy z przydatkami droga brzuszn

Post autor: wanda77 »

Też mam problem z wypadaniem włosów, większy niż przy karmieniu piersią. :( . Byłam u dermatologa i zalecił płyn Loxon na receptę 5% ( na łysienie) i witaminy, ja do tego jeszcze stosuję szampon i odżywkę seboradin .
Cieszę się chrobobotku że u ciebie wszystko dobrze i tak trzymać :ymhug: :ymhug: :ymhug: :ymhug:
Awatar użytkownika
rudasiak
Posty: 83
Rejestracja: 18 lis 2013, o 10:22
Wiek: 41
Data operacji: 08 lis 2013
Metoda operacji: cięcie pionowe
Powód operacji: rak szyjki macicy 1B
Zakres operacji: operacja sposobem Wertheima-Meigsa
Wynik HP: Rak szyjki macicy G2
Terapia hormonalna: jeszcze nie wiadomo

Re: nadszyjkowe usuniecie macicy z przydatkami droga brzuszn

Post autor: rudasiak »

witam Cię ciepło chrobotku i was kobietki również. To jak jesteśmy przy włosach, to ja powiem co mi pomogło.... przetestowałam różne specyfiki ale dla mnie najlepsze są: od wewnątrz tabletki skrzypowita 40 z kwasem hialuronowym a na zewnątrz RADICAL (mgiełka wzmacniająca do włosów zniszczonych i wypadających) firmy Farmona, do kupienia w rossmanie. Dobry jest jeszcze Piloxidil ze apteki (nie jest drogi a skuteczny) ale nie mam do niego cierpliwości bo trza go wcierać w głowę :) skrzypowitę i radical stosuję już 2 m-c i przestały mi włosiska wreszcie wyłazić, widzę, że rosną nowe a i pysk po skrzypowicie mi się wygładził :D Polecam z czystym sumieniem :)
chrobotek
Posty: 15
Rejestracja: 22 sty 2014, o 11:02
Wiek: 54
Data operacji: 14 sty 2014
Metoda operacji: cięcie pionowe

Re: nadszyjkowe usuniecie macicy z przydatkami droga brzuszn

Post autor: chrobotek »

rudasiaczku kochany i wy wszystkie moje kochane dziekuje wam za troske i pomoc zawsze mialam slabe wlosy i musze szczegulnie o nie dbac wiec bede probowac waszych rad do skutku a cierpliwosci mi nie brakuje to moja zaleta ale czasem i wada w czwartek ostatnia wizyta u mojego lekarza mysle ze tym razem wynik HP juz bedzie zapisalam wszystkie pytania zeby o niczym nie zapomniec odezwie sie po wizycie pa moje mile dla was wszystkich napisalam cos w kaciku literackim nie gniewajcie sie tylko za bledy ale tak mam ze jak mi cos przyjdzie do glowy to pisze ^:)^ ^:)^ i nie ogladam sie na bledy zeby nie wylecialo z glowy @};- %%-
chrobotek
Posty: 15
Rejestracja: 22 sty 2014, o 11:02
Wiek: 54
Data operacji: 14 sty 2014
Metoda operacji: cięcie pionowe

Re: nadszyjkowe usuniecie macicy z przydatkami droga brzuszn

Post autor: chrobotek »

witam moje kochane spiesze doniesc ze wynik HP ujemny kamien z serca :-bd moj lekarz przepisal mi hormoy o nazwie kliogest czy ktoras z was je bierze nie wiem bo rozmawialam dozo z lekarzem o tych tabletkach i niby wszystko mi wyjasnil jak je wykupilam i przeczytalam dokladnie ulotke to teraz sceptycznie do brania ich podchodze :-?? w sumie to tlumaczylam lekarzowi czy musze je brac bo oprocz potow w nocy i czasem wybuchow goraca to mi nic nie jest i teraz mam wiecej watpliwosci co do ich zazywania nie boje sie przytyc bo nawet pare kilo by sie przydalo ale cala reszta o ktorej nie poinformowal mnie moj lekarz to ????? a jutro wyjezdam telefonicznie nie moglam sie juz skonsultowac bo lekarz sie od dzisiaj urlopuje no i co robic czy zaczac je brac a jak bedzie sie cos dzialo to je odstawic ??? :-?? X( #-o
Awatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
Posty: 4225
Rejestracja: 1 gru 2012, o 15:55
Wiek: 54
Data operacji: 23 lut 2010
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Powód operacji: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: nadszyjkowe usuniecie macicy z przydatkami droga brzuszn

Post autor: olikkk »

Chrobotku najważniejsze, że wyniki są git :-bd
Co do hormonków, to możesz jeszcze poczekać i zobaczyć czy idzie ku lepszemu, a jak nie, to wtedy możesz zacząć brać :)
Tych o których piszesz nie znam, ale moje nijak nie pogorszyły mojego samopoczucia, ani tym bardziej wagi ;)
Tego i Tobie życzę z całego serducha :-*
Obrazek Obrazek Obrazek
olikkk
Zablokowany

Wróć do „Najczęstsze dolegliwości po operacji i jak sobie z nimi radzić”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość