Operacja usunięcia mięśniaka

Tu zapraszamy nowe kobietki przygotowujące się do operacji - razem z nami będzie Wam łatwiej
Zablokowany
Gocha301
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2013, o 13:11
Wiek: 37
Data operacji: 09 lip 2013
Powód operacji: Mięśniak - mięsniaki ?

Operacja usunięcia mięśniaka

Post autor: Gocha301 »

http://forum.gazeta.pl/forum/w,100789,1 ... tml?wv.x=2

Witam, początkiem lipca czeka mnie operacja usunięcia mięśniaka. Zdecydowałam się na Szpital Kliniczny w Lublinie na Jaczewskiego. Nigdy nie miałam żadnej operacji i przyznaję że jestem pełna obaw, nie wiem czego mam się spodziewać. Nie wiem czy to dobry szpital czy nie, nie mieszkam w Lublinie. Mam 37 lat, chciałabym być w ciąży, może ten mięśniak utrudnia zajście.
Czytam Wasze rady i mam nadzieję, ze jakoś to przetrwam, ehh
Awatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
Posty: 4225
Rejestracja: 1 gru 2012, o 15:55
Wiek: 54
Data operacji: 23 lut 2010
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Powód operacji: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Operacja usunięcia mięśniaka

Post autor: olikkk »

Gocha witam Cię co prawda wśród Syrenek, ale ufam, że Ty nią tak szybko nie zostaniesz ;)
Mam nadzieję, że operacja ograniczy się wyłącznie do wyłuskania mięśniaka, czy mięśniaków i Twojej plany związane z macierzyństwem uda się zrealizować, czego Ci z całego serca życzę :-)
Jeśli chcesz coś więcej się dowiedzieć na temat samej operacji i tego co można się spodziewać w szpitalu, to polecam Ci dział
viewforum.php?f=6 gdzie na temat chyba już jest wszystko napisane, ale zawsze możesz zadać nam każde pytanie i chętnie Ci odpowiemy :)
Pozdrawiam Cię bardzo cieplutko i życzę pozytywnej odwagi :-*
Obrazek Obrazek Obrazek
olikkk
Zablokowany

Wróć do „Czekam na operację”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość