Po plastyce

Zablokowany
Awatar użytkownika
yusca
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2013, o 14:16
Wiek: 51
Data operacji: 13 cze 2013
Metoda operacji: przez pochwę
Powód operacji: obniżeni przedniej i tylnej ściany pochwy
Zakres operacji: Plastyka przedniej i tylnej ściany pochwy z wycięciem uchyłka cewki moczowej
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: nie

Po plastyce

Post autor: yusca »

Witajcie Syrenki, Jestem 3 doby po operacji, zaczęłam Was czytać tuż przed operacją. .Myślałam że to nic takiego a tu po operacji złe samopoczucie, problemy z oddawaniem moczu. Wyszłam ze szpitala 24h po operacji . Chciano mnie wypisać po 10 godzinachz cewnikiem, kraków Rydygier, zanim wstałam po znieczuleniu podpajęczynówkowym.Po wyjęciu cewnika , na początku długo nie mogłam oddać moczu potem bardzo boleśnie po parę kropli a następnie pojawiły się parcia naglące .Po wstaniu do nie zdążam toalety i mocz trafia w podpaskę. Raz zrobiłam małą kałuże koło łóżka. Wczasie oddawania moczu boli mnie brzuch. Czy to ustąpi? Czy któraś tak miała?
Awatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
Posty: 4225
Rejestracja: 1 gru 2012, o 15:55
Wiek: 54
Data operacji: 23 lut 2010
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Powód operacji: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Po plastyce

Post autor: olikkk »

Yusca witam Cię bardzo cieplutko u nas :-*
Zdaje się, że miałaś nieco inna operacje niż większość z nas, ale jak sobie przypominam to 1grazia42 miała podobna operacje do Twojej i może będzie mogła Cię troszkę wesprzeć swoimi doświadczeniami :)
Ja też miałam problemy po usunięciu cewnika, tyle że wcale nie umiałam się załatwić :( Troszkę pisałam o tym ja i Gula na pierwszym forum

http://forum.gazeta.pl/forum/w,100789,1 ... tml?wv.x=2
http://forum.gazeta.pl/forum/w,100789,1 ... tml?wv.x=2

Jednak u nas wyglądało to nieco inaczej ... Gdyby problem się utrzymywał, powinnaś koniecznie skontaktować się ze szpitalem, gdzie byłaś operowana.
Pozdrawiam Cię bardzo cieplutko i życzę, żeby wszystko się szybko unormowało :-*
Obrazek Obrazek Obrazek
olikkk
Awatar użytkownika
yusca
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2013, o 14:16
Wiek: 51
Data operacji: 13 cze 2013
Metoda operacji: przez pochwę
Powód operacji: obniżeni przedniej i tylnej ściany pochwy
Zakres operacji: Plastyka przedniej i tylnej ściany pochwy z wycięciem uchyłka cewki moczowej
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: nie

Re: Po plastyce

Post autor: yusca »

Dziekuję za dobre słowo, troche teraz rzadziej latam do toalety i cześciej jestem tam w porę albo popuszczam tylko parę kropli, więc jestem dobrej myśli,ze się unormuje.Strasznie mnie ciagnie w środku ale wiem z Waszych postów że tak jest na początku. czytam sobie forum powoli i biorę sobie do serca że muszę o siebie dbać. Z tym było różnie bo czwórka dzieci ,praca zawodowa i od ostatniego porodu uczucie guli w kroczu ,problemy z siusianiem i wypróżnianiem się. I jeszcze niekomfortowe wspólżycie z mężem, róznica temperamentów.
Awatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
Posty: 4225
Rejestracja: 1 gru 2012, o 15:55
Wiek: 54
Data operacji: 23 lut 2010
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Powód operacji: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: Po plastyce

Post autor: olikkk »

Yusca minęło już 6 dni od Twoje wizyty u nas i nie wiem jak się czujesz, czy wszystko wraca do normy ?
Mam taką nadzieję i czekam na dobre wieści, życząc Ci szybkiego powrotu do zdrowia :-*
Obrazek Obrazek Obrazek
olikkk
Awatar użytkownika
1grazia42
Posty: 115
Rejestracja: 10 lut 2013, o 19:11
Wiek: 43

Re: Po plastyce

Post autor: 1grazia42 »

Witaj Yusca,odpowiem na każde twoje pytanie jeśli potrzebujesz jeszcze pomocy ,troszkę się spóźniłam,Mam nadzieję że już wszystko w porządku :) pozdrawiam cieplutko
Po operacji 27.01.13 z powodu NTM metodą TVT.
Zablokowany

Wróć do „Trafiłam do Was po operacji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość