SZCZESLIWA.......

Zablokowany
Awatar użytkownika
mycha74
Posty: 113
Rejestracja: 20 lut 2013, o 23:09
Wiek: 39
Data operacji: 27 lut 2013
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Powód operacji: nawrót CIN III/ CIS po konizacji szyjki macicy- znieczulenie dolędźwiowe
Zakres operacji: usunięcie macicy bez przydatków
Wynik HP: OK

Re: SZCZESLIWA.......

Post autor: mycha74 »

Wszystkiego najpiękniejszego Ivi, spełnienia najskrytszych marzeń i wszystkiego co tylko sobie wymarzysz :kolobok_give_rose: u mnie w środę minął tydzień od operacji, też staram się myśleć pozytywnie ale tak dobrze jak Tobie mi to nie wychodzi :) pozdrawiam serdecznie :kolobok_girl_dance:
marzenia się nie spełniają - marzenia się spełnia...
Awatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
Posty: 4225
Rejestracja: 1 gru 2012, o 15:55
Wiek: 54
Data operacji: 23 lut 2010
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Powód operacji: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Re: SZCZESLIWA.......

Post autor: olikkk »

Ivi witam Cię bardzo cieplutko na naszym forum, tym serdeczniej, że dziś masz podwójne święto :kolobok_curtsey:
Życzę Ci z tej okazji dużo zdrówka, nieustającego optymizmu, którego na szczęście już dziś masz całkiem sporo :kolobok_good2:
Oby wyniki, na które czekasz były w należytym porządku i nie zakłóciły życia Twojego , ani Twoich bliskich :kolobok_girl_in_love:
Masz wspaniałe podejście do życia, co mnie bardzo cieszy i oby udało Ci się zarazić nim wszystkie nasze Kobietki :)
Pozdrawiam Cię cieplutko i cieszę się bardzo, że zagościsz u nas na dłużej :-*
Obrazek Obrazek Obrazek
olikkk
Awatar użytkownika
cass80
Posty: 142
Rejestracja: 6 mar 2013, o 14:48
Wiek: 33
Data operacji: 27 mar 2013
Metoda operacji: cięcie pionowe
Powód operacji: rak szyjki macicy Ia1 G2
Zakres operacji: Usunięcie macicy, transpozycja jajników
Wynik HP: OK (Brak komórek rakowych w pobranym materiale)

Re: SZCZESLIWA.......

Post autor: cass80 »

Ivi witam serdecznie, ja o swojej chorobie myślę dokładnie tak samo...nie martwię się, że się nie wyleczę a tym, że mi jajniki przestaną działać po operacji;-)niedawno to do mnie dotarło:-) Również trzymam kciuki aby Twoje wyniki były dobre:-) :-bd Pozdrawiam cieplutko :kolobok_bullet1: :kolobok_bullet2: :kolobok_bullet3:
Zablokowany

Wróć do „Trafiłam do Was po operacji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość