Nawracające infekcje grzybicze po usunięciu macicy - ewka190

Zablokowany
Awatar użytkownika
olikkk
Glowny Moderator
Posty: 4225
Rejestracja: 1 gru 2012, o 15:55
Wiek: 54
Data operacji: 23 lut 2010
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Powód operacji: Mięśniaki macicy
Zakres operacji: Usunięcie macicy z przydatkami
Znieczulenie dolędźwiowe
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: Systen 50
od kwietnia 2010 roku
Na wyraźne efekty czakałam ok 2 miesięcy

Nawracające infekcje grzybicze po usunięciu macicy - ewka190

Post autor: olikkk »

Wątek jest kontynuacją założonego wcześniej, który można prześledzić tutaj

http://forum.gazeta.pl/forum/w,100789,1 ... acicy.html

Wybrane posty z wątku:

ewka190 11.07.12, 11:28

Witam dziewczyny. 10 miesięcy temu miałam usuniętą macicę z powodu mięśniaków. Wszystko po operacji było OK, do czasu aż zaczęłam współżycie z moim mężem. Wtedy się zaczęło. Zaraz po pierwszym współżyciu okazało się, że mam infekcję, lekarz stwierdził grzybicę. Przepisał leki. Zadziałało. Oczywiście, nie mogłam przez 2 tyg współżyć, ale się wyleczyłam ( tak myślałam ). Po następnym razie trochę spokoju i znowu ! Znowu wizyta u lekarza, leki, itd .... Do tej pory powtarzało się to 7 krotnie ! Lekarz twierdzi, że może tak być, bo flora bakteryjna w pochwie po usunięciu macicy jest zmieniona i wrażliwa na infekcje. Dodam, że dbam o higienę, nie jestem żadnym brudasem Obrazeki przestrzegam zasad higieny, używam płynów do higieny intymnej itp. Czy miałyście podobne doświadczenia ? Boję się, że do końca życia, zamiast cieszyć się bezpiecznym seksem, będę musiała martwić się ciągłymi infekcjami i co chwila latać do ginekologa Obrazek

ewka190 11.07.12, 23:41

Dziewczynki, oczywiście, że mój mąż leczy się równolegle ze mną, chociaż na początku się wzbraniał, twierdząc, że jemu nic nie dolega Obrazek
Cóż, może spróbuję tej Lacibiosfeminy lub innego specyfiku. Pozdrawiam, ale w dalszym ciągu czekam na Wasze opinie, może ktoś coś ...... Obrazek
Awatar użytkownika
Beaplus
Posty: 223
Rejestracja: 13 lut 2013, o 09:23
Wiek: 44
Data operacji: 08 mar 2011
Metoda operacji: cięcie poprzeczne
Powód operacji: Mięśniaki macicy, usunięcie trzonu macicy
Wynik HP: OK
Terapia hormonalna: NIE

Re: Nawracające infekcje grzybicze po usunięciu macicy - ewk

Post autor: Beaplus »

beaplus 12.07.12, 08:14

http://forum.gazeta.pl/forum/w,100789,1 ... tml?wv.x=2

Witaj Ewka. Ja też często cierpiałam na infekcje grzybicze i to nawet jeszcze przed operacją. Zaczęłam stosować Lacibiosfeminę i odpukać od tego czasu mam spokój. Spróbuj może Tobie tez pomoże. Pozdrawiam i życzę zdrówka. Obrazek Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Możliwe problemy po operacji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość