Godzina Łaski (8 grudnia)

Jeśli masz jakiś kłopot, napisz... Postaramy się pomóc

Moderatorzy: duszek_koordynator, tesia, marta, kalina, Moderatorzy

Zbyszek
Posty: 130
Rejestracja: niedziela, 20 stycznia 2008, 19:48

Godzina Łaski (8 grudnia)

Nieprzeczytany post autor: Zbyszek »

Zapraszam wszystkich do modlitwy w tej niezwykłej godzinie , która wg. objawień maryjnych jest godziną wielkiej łaski dla całego świata i wszystkich ludzi :) Godzina łaski będzie miała miejsce 8 grudnia od godziny 12 do 13 .
Pozdrawiam!

Link

http://mtrojnar.rzeszow.opoka.org.pl/godzina_laski/
michal
Duszek
Posty: 10
Rejestracja: sobota, 24 listopada 2007, 20:16

Re: Godzina Łaski (8 grudnia)

Nieprzeczytany post autor: michal »

BARDZO SIĘ CIESZĘ IŻ PRZYPOMINACIE O TEJ GODZINIE ŁASKI WIEM IŻ Diabeł czyni wiele by od tej modlitwy jutro w południe powstrzymać wierzących.

Czy polecać siebie i swoje prośby?
Czy polecać sprawy Maryi?
Np Jej królowanie wśród Polaków itd. Bo jakie to królowanie jeśli na premiera mamy człowieka który w imię jakiś standardów pozwala swojej minister zabijać dziecko pod sercem Matki. To jest straszna odpowiedzialność przed Bogiem i okropna zbrodnia.

Straszne jest też dobre samopoczucie tych parlamentarzystów i sędziów którzy dopuścili do sytuacji iż można było szukać podstaw fałszywego legalizmu do takiego dzieciobójstwa. W ogóle ani premier ani minister zdrowia a ni nawet milczący prezydent nie utracili swoich stanowisk i godności po takiej zbrodni. Maryjo mniej litość nad nami!
Michal
Paweł
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 1 grudnia 2008, 09:33

Re: Godzina Łaski (8 grudnia)

Nieprzeczytany post autor: Paweł »

Miejmy nadzieję , że wiele osób oddało swoje intencje w tej godzinie a informacja do niej dotarła do wszystkich potrzebujących wstawiennictwa Maryi. :)
michal
Duszek
Posty: 10
Rejestracja: sobota, 24 listopada 2007, 20:16

Re: Godzina Łaski (8 grudnia)

Nieprzeczytany post autor: michal »

Mnie diabeł próbował zwieść i częściowo wpadłem w t ę pułapkę ale Matka Boża spojrzała litościwie na moją słabość i wynagrodziła cudownym wczoraj wieczornym wyjazdem niespodziewanym na Jasną Górę i nocnym powrotem.
Michal
ODPOWIEDZ