Strona 1 z 1

z wielką prośbą:)

: czwartek, 7 czerwca 2007, 21:25
autor: s.marta.buzka
bardzo prosze o modlitwe za emigrantów :) to wbrew pozorom tragedie życiowe.. za malego Tymoteuszka który ma mieć operacje na otwartym serduszku... za adriana i Adama o potrzebne łaski na każdy dzien..
o ROZEZNANIE WOLI BOŻEJ W PEWNEJ SPRAWIE:p..
DZIEKUJE

s.Marta

moja modlitwa

: niedziela, 12 sierpnia 2007, 10:42
autor: dziabdzi
Jestem tu pierwszy raz i zapewniam o swojej modlitwie,w jakim zakonie jest Siostra? moja rodzona siostra jest salwatorianka i tez ma na imie Marta.Cieplutko przyciskem do serca Jezusa Marzena :P

Re: moja modlitwa

: niedziela, 12 sierpnia 2007, 11:09
autor: duszek_koordynator
dziabdzi pisze:Jestem tu pierwszy raz i zapewniam o swojej modlitwie,w jakim zakonie jest Siostra? moja rodzona siostra jest salwatorianka i tez ma na imie Marta.Cieplutko przyciskem do serca Jezusa Marzena :P
Duszyczka Martusia wstępuje do Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla Dla Polonii Zagranicznej. Tutaj jest ich stronka: http://www.mchr.pl :-) Niedawno były tam zdjęcia z Martusią, więc może warto byłoby ich poszukać (o ile strony nie aktualizowano).

Za pozdrowienia i modlitwę dziękujemy - także zapewniamy o swojej pamięci i modlitwie. Zapraszamy do dalszego kontaktu z nami - czyli Duszkami :-)

Pozdrawiam
Duszek Zbyszek

: poniedziałek, 13 sierpnia 2007, 10:25
autor: dziabdzi
dziekuje za informacje o duszyczce Martuni,obejrzalam strone,obiecuje modlitwe 8)

: poniedziałek, 13 sierpnia 2007, 12:03
autor: Gość
Dzieki Duszyczce Migaweczce udalo sie odnalezc zdjecia z obloczyn na stronie mchr.pl. Jesli sama nie znajdziesz to daj prosze znac - podamy linka :-)

Pozdrawiam
Duszek Zbyszek

: wtorek, 14 sierpnia 2007, 10:47
autor: dziabdzi
czy siostry :wink: ze zgromadzenia s.Marty prowadza dzialalnosc misyjno-apostolska w Grecji