Środki odurzające

Moderatorzy: duszek_koordynator, Moderatorzy

Awatar użytkownika
migaweczka
Duszek
Posty: 1778
Rejestracja: sobota, 12 maja 2007, 16:24

Środki odurzające

Nieprzeczytany post autor: migaweczka »

Niestety nie mam wiedzy na temat środków odurzających, ale znalazłam w sieci stronę, na której są istotne informacje, odpowiadające na pytanie wielu rodziców: Jak rozpoznać, czy moje dziecko "BIERZE"?

http://zibizam.republika.pl/

A może wśród userów naszego forum jest ktoś, kto mógłby napisać tekst na ten temat ? Zapraszam do włączenia się :)
michal
Duszek
Posty: 10
Rejestracja: sobota, 24 listopada 2007, 20:16

Re: Środki odurzające

Nieprzeczytany post autor: michal »

Migaweczko! Szczerze powiem, że nie bardzo rozumiem zamysł tego tematu. Celu? jeśli jest Ci wygodniej to proszę napisz na priv lub maila.

Jest klasyfikacja WHO i z niej można skorzystać - plus krzyżówki. Są tam alkohol, papierosy, i wszystkie narkotyki.
Michal
Awatar użytkownika
migaweczka
Duszek
Posty: 1778
Rejestracja: sobota, 12 maja 2007, 16:24

Re: Środki odurzające

Nieprzeczytany post autor: migaweczka »

Myślę, że będzie mi wygodnie odpisać na Twoje pytanie tutaj, Michale.
Temat jak każdy inny. Założyłam go, ponieważ:
- nie każdy wie, co to jest WHO i gdzie tego szukać,
- nie każdy potrafi się zagłebiać, sprawdzać, analizować klasyfikację,
- nie każdy zna język angielski (a może znalazłeś w sieci polskie tłumaczenie owej klasyfikacji ? Bo ja jakoś nie moge trafić) ,
- może są osoby, które mają jakieś doświadczenia z życia wzięte, a nie z klasyfikacji.

A co do klasyfikacji WHO mają krzyżówki ? Nie bardzo rozumiem... jak wspomniałam, nie znam się na temacie.

Jeśli temat się nie przyjmie, to trudno, ale może ktoś z owej strony, którą podałam, skorzysta.
Awatar użytkownika
teofizyk
Posty: 129
Rejestracja: czwartek, 1 maja 2008, 09:44

Środki odurzające i oburzające

Nieprzeczytany post autor: teofizyk »

migaweczka pisze: A co do klasyfikacji WHO mają krzyżówki ?
krzyzowki?

Krzyzowki zabieraja nam cenny czas ktory moglibysmy przeznaczyc na doskonalenie wewnetrzne...
Wysilaja byc moze umysl ale tylko w celu wydobycia wiadomosci juz w nim obecnych - podczas gdy my powinnismy raczej zapelniac luki tam gdzie wiadomosci/doznania/przezycia nie sa jeszcze obecne :)
ODPOWIEDZ