Ce livre d'or en françaisKsięga Intencji Duszki.plThis Guestbook in English

średnia ocena gości odwiedzjących tę stronę : 9.6/10
Imię lub Nick :
Adres Email :
URL strony :
Miasto :
Kraj :
Twoja ocena :
Wpisz wiadomość : *

Przepisz kod z obrazka : (Do czego to służy?)


Pokaż wpisy zawierające tylko słowa :

Wpisy : 71 do 80
Strona : 8
Ilość wpisów : 5814
 
dnia 06/02/2019 godz. 14:33
Ocena : -/10

Proszę o modlitwę w intencji syna, o dary Ducha św. zaliczenie pierwszego semestru i pozostanie na studiach.
     
dnia 05/02/2019 godz. 22:15
Ocena : -/10

o przebłaganie za grzechy aborcji dokonanej przez św Pamięci Mariannę oraz żyjącą Barbarę o usuniecie skutków i kar za ten grzech w rodzinie o Boże błogosławieństwo dla rodziny i prowadzenie na drodze Barbary. 

O Boże błogosławieństwo dla Anny w poszukiwaniu pracy i pomoc Boża w jej znalezieniu i utrzymaniu w niej. Proszę o modlitwę w intencji wypełnienia się woli Bożej i poznanie tej woli na drodze powołania. W intencji wypełnienia pragnienia serca w związku ze śpiewaniem, Prawa jazdy i samochodu.  Proszę o szczerych i dobrych przyjaciół od Pana Boga i proszę też o przebaczenie grzechów popełnianych przez Annę i pomoc w umocnieniu się zwłaszcza w cierpliwości i łagodności, Oddaję Panu wszystkie swoje słabości. Proszę o studia Aby Pan pomógł mi wybrać dobre studia i ukończyć je z dobrym wynikiem a zwłaszcza abym miała dobrą głowę do nauki oraz o naukę języka Angielskiego. 

Proszę o uwolnienie od złego ducha Dariusza, o uwolnienie od nałogu tytoniowego, o uzdrowienie o wypełnienie się woli Bożej w jego życiu o szczerych i dobrych przyjaciół dla niego. Proszę aby czół się przez Boga kochany aby doświadczył miłości Bożej i nawrócenie serca do Pana Boga.  

Proszę też o uwolnienie od złego ducha Ewy i uzdrowienie jej oraz ochronę jej całej rodziny. 

Proszę o miłość i pokój w całej mojej rodzinie o uwolnienie od ducha obżarstwa, Pijaństwa, i wszelkich nałogów o dar spowiedzi szczerej i głębokiej dla całej rodziny o pokój i miłość między sąsiadami o wzajemne zrozumienie
 
dnia 05/02/2019 godz. 20:54
Ocena : -/10

Bardzo prosze o modlitwe w Bogu wiadomej intencji.
   
dnia 04/02/2019 godz. 21:06
Ocena : -/10

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża. O wyjście z nałogu, uzdrowienie i powrót do rodziny.
 
dnia 04/02/2019 godz. 12:19
Ocena : -/10

Proszę o wsparcie w modlitwie o łaskę uzdrowienia z niedosłuchu prawego ucha, które pojawiło się po infekcji grypowej. Jestem w trakcie zabiegów u lekarza laryngologa, lecz nadzieja moja gaśnie, że słuch powróci. Dlatego błagam z całego serca o modlitwę do Najukochańszego Pana Naszego Jezusa Chrystusa i Matki najczulszej o łaskę uzdrowienia. Jezu Ufam Tobie, Kocham Ciebie. Zajmij się Moim zdrowiem. Chcę słyszeć Twoje słowa i dzielić się nimi z innymi. proszę usłysz me wołanie .Weronika
   
Wpisy : 71 do 80
Strona : 8
Ilość wpisów : 5814