Ce livre d'or en françaisKsięga Intencji Duszki.plThis Guestbook in English

średnia ocena gości odwiedzjących tę stronę : 9.6/10
Imię lub Nick :
Adres Email :
URL strony :
Miasto :
Kraj :
Twoja ocena :
Wpisz wiadomość : *

Przepisz kod z obrazka : (Do czego to służy?)


Pokaż wpisy zawierające tylko słowa :

Wpisy : 5401 do 5410
Strona : 541
Ilość wpisów : 5667
dnia 16/11/2008 godz. 17:48
Ocena : -/10

Prosze o modlitwę za wstawiennictwem Sw Jozefa oraz Mateczki w intencji siostry Anety, która potrzebuje uzdrowienia z licznych zranien emocji i duszy.
Proszę Cie Jezusie o naprawę jej życia złamanego choroba alkoholowa w Jej rodzinie.
Proszę również o uzdrowienie życia Jej bliskich którzy Ja krzywdza.
Proszę o rozeznanie i naprawę naszych relacji, o siłę i wytrwałość dla nas obojga. Polecam Twojej opiece nas oboje oraz obecna sytuację.
Dziękuję Ci za postawienie Anety na mojej drodze oraz za każda przelana łze.
 
dnia 15/11/2008 godz. 21:30
Ocena : -/10

Za wstawiennictwem św. Rafała Kalinowskiego Bogu zawierzam intencję, w której dnia 18, 19, 20 listopada zostaną odprawione trzy Msze Św. Niech Dobry Pan przywróci nadzieję wbrew nadziei.
 
dnia 15/11/2008 godz. 19:28
Ocena : -/10

W tym tygodniu gorąco polecam modlitwie Dziadka Ernesta, który 23 listopada będzie obchodzić osiemdziesiąte urodziny proszę o potrzebne łaski dla niego szczególnie zdrowie i siły na każdy k*****ny dzień życia. Dziękuję mu za wszystko.
Gorąco polecam również brata Adriana, który 24 listopada skończy 30 lat proszę o wzrost wiary, nadziei i miłości dla niego oraz o dar szczerej spowiedzi, przemianę serca i życia aby nie zaniedbywał mszy św w niedziele proszę o wyjście z trudnej sytuacji i kłopotów jest tego tak wiele, że proszę chyba o cud, proszę aby Brata nie spotkało nic złego i omijały Go złe wiadomości oraz o powodzenie w nowej pracy.
Proszę o dary Ducha św dla Kasi, która w czwartek zdaję egzamin prawa jazdy proszę o powodzenie i pomyślne zdanie egzaminu.
Proszę w intencji Mariusza o potrzebne łaski dla niego o powodzenie w pracy, na studiach i w życiu osobistym. Bardzo proszę o spotkanie i szczerą rozmowę, której tak bardzo potrzebuję oraz jeśli taka jest wola Boga o wzajemna szczerą miłość dla nas.
Proszę także o zdrowie i potrzebne łaski dla rodziców, Babci, i cioci Marty aby odzyskała sprawność w ręce, o zdrowie i radosne dzieciństwo dla Moniki i Maćka.
Z całego serca przepraszam za moje słabości, potem mam wyrzuty sumienia tak bardzo się wstydzę i żałuję tego co robię. Panie pomóż mi z tym walczyć daj mi siłę, chce być silna. Proszę o siłę i wiarę dla mnie, aby się nie poddała, i znalazła swoją drogę w życiu mogła kochać i być kochaną.
   
dnia 14/11/2008 godz. 20:41
Ocena : -/10

Proszę o czystość, pełnienie woli Bożej, święta i dobrą żonę, błogosławieństwo dla Kościoła, rodziny i bliskich; za dusze w czyśćcu.
 
dnia 14/11/2008 godz. 12:17
Ocena : -/10

O wyzdrowienie ciężko chorego syna
   
dnia 13/11/2008 godz. 12:17
Ocena : -/10

Proszę, błagam w pewnej intencji ukrytej w głębi serca. Matko Boża, pomóż mi wygrać z tymi, którzy krzywdzili mnie w życiu. Nie odejdę od Ciebie, aż mnie wysłuchasz. Bądź moją matką i utul w Swoich ramionach. Chcę zaznać radości w tym życiu, a nie żyć ciągle pośród bólu, łez, cierpienia. Bóg zabrał mi już wszystko – tych, których kochałam, zdrowie, majątek.
   
dnia 10/11/2008 godz. 21:26
Ocena : -/10

Proszę w intencji brata o dar szczerej spowiedzi dla niego przemianę serca i życia aby nie zaniedbywał mszy św w niedziele proszę o wyjście z trudnej sytuacji i kłopotów jest tego tak wiele, że proszę chyba o cud, proszę aby Brata nie spotkało nic złego i omijały Go złe wiadomości. Proszę o potrzebne łaski dla brata i Jego rodziny by panowała w niej miłość, zgoda i zrozumienie, rodziców, dziadków i cioci Marty aby odzyskała sprawność w ręce, dziękuję za to, że rehabilitacja przynosi poprawę. O zdrowie i radosne dzieciństwo dla Moniki i Maćka.
Proszę w intencji Mariusza o potrzebne łaski dla niego w pracy, na studiach i w życiu osobistym. Proszę o spotkanie i szczerą rozmowę dla nas o raz o wzajemna szczerą miłość. Dziękuję mu za wszystko Z całego serca przepraszam za moje słabości, potem mam wyrzuty sumienia tak bardzo się wstydzę i żałuję. Panie pomóż mi z tym walczyć daj mi siłę, chce być silna. Proszę o siłę i wiarę dla mnie, aby się nie poddała.
Z całego serca dziękuję za wszystkie modlitwy
 
Wpisy : 5401 do 5410
Strona : 541
Ilość wpisów : 5667