Ce livre d'or en françaisKsięga Intencji Duszki.plThis Guestbook in English

średnia ocena gości odwiedzjących tę stronę : 9.6/10
Imię lub Nick :
Adres Email :
URL strony :
Miasto :
Kraj :
Twoja ocena :
Wpisz wiadomość : *

Przepisz kod z obrazka : (Do czego to służy?)


Pokaż wpisy zawierające tylko słowa :

Wpisy : 5401 do 5410
Strona : 541
Ilość wpisów : 5814
 
dnia 06/04/2009 godz. 16:41
Ocena : -/10

Proszę o modlitwy w mojej intencji.
   
dnia 04/04/2009 godz. 20:50
Ocena : -/10

Proszę o dobre przeżycie i błogosławione owoce Wielkiego Tygodnia dla moich najbliższych, a w szczególności:
Proszę dla brata o łaskę spowiedzi wielkanocnej, przemianę serca i życia, aby postępował uczciwie wobec najbliższych. Polecam modlitwie Jego małżeństwo, rodzinę by panowała w niej miłość zgoda i zaufanie oraz by z żoną nie zaniedbywali mszy św w niedzielę. Proszę o potrzebne łaski dla nich, aby udało im się pokonać wszystkie trapiące ich kłopoty, wyjść z trudnej sytuacji oraz by omijały ich złe wiadomości proszę też o zdrowie i radosne dzieciństwo dla ich dzieci.
Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla rodziców, dziadków i cioci by odzyskała pełną sprawność w ręce.
Proszę o zdrowie i potrzebne łaski dla Mariusza o powodzenie w życiu osobistym, pracy i na studiach o zdanie wszystkich egzaminów szczególnie zaległych. Bardzo proszę o spotkanie, rozmowę i jeśli taka wola Boga o wzajemną miłość dla nas. Proszę aby nie błądził i przestał Panie Ty wiesz co…
Przepraszam za wszystkie moje słabości, postępowanie tak bardzo wstydzę się i żałuję tego co robię Panie dodaj mi sił Ty wiesz co mnie tak bardzo trapi, pozwól mi także naprawić mój nieumyślny błąd. Proszę o wiarę, nadzieje i miłość dla mnie, aby się nie poddała i znalazła swoją drogę w życiu mogła kochać i być kochaną oraz abym potrafiła wytrwać w swoich postanowieniach.
 
dnia 03/04/2009 godz. 11:58
Ocena : -/10

Błagam o możliwość spędzenia Świąt z najukochańszą mi osobą. Maryjo, Ty potrafisz wyprosić wszystko u Swego Syna Najukochańszego. Nie odejdę od Ciebie, aż mnie wysłuchasz. Błagam !!!
 
dnia 03/04/2009 godz. 10:30
Ocena : -/10

Panie prosze Cie o spokój serca i pracę z godziwą pensją dla mojej mamy. Proszę Cię też za moją siostrę. I o to, aby udało mi się pomyślnie przeprowadzić transakcję sprzedaży mieszkania i kupna nowego.
Ty wszystko możesz Panie. Wierzę. Potrzebuję, potrzebujemy z całą moją rodziną Twojej opieki, Twojej obecności. Daj nam odczuć, że czuwasz, że działasz, że nas prowadzisz, że to, co się dobrego stanie z Twojej ręki pochodzi. Amen
 
dnia 03/04/2009 godz. 00:56
Ocena : -/10

Proszę o wolność od grzechów, a szczególnie od nieczystości pornografji, samogwałttu, straty czasu. Pomóż mi być dobrym i wolnym, wiesz czego pragnę pomóż mi w tym wszystkim.ocyść mnie i pomóż mi.
 
dnia 02/04/2009 godz. 07:22
Ocena : -/10

Maryjo, utul w Swoich ramionach mojego zmarłego Męża Franciszka w Dniu Jego Imienin, miej Go w Swojej opiece, a mnie pomóż pogodzić się z koszmarem życia bez Niego, w samotności do końca życia...
 
dnia 01/04/2009 godz. 09:40
Ocena : -/10

Pokornie proszę o modlitwy w intencji zaprzestania odprawiania
protestanco-masońskiej mszy Novus Ordo stworzonej na wzór
reformatorskiej Thomasa Cranmera i przywrócenia Mszy Wszechczasów
(Trydenckiej)

Szczęść Boże

Bóg Zapłać!

Szczepan
   
Wpisy : 5401 do 5410
Strona : 541
Ilość wpisów : 5814