Ce livre d'or en françaisKsięga Intencji Duszki.plThis Guestbook in English

średnia ocena gości odwiedzjących tę stronę : 9.6/10
Imię lub Nick :
Adres Email :
URL strony :
Miasto :
Kraj :
Twoja ocena :
Wpisz wiadomość : *

Przepisz kod z obrazka : (Do czego to służy?)


Pokaż wpisy zawierające tylko słowa :

Wpisy : 5371 do 5380
Strona : 538
Ilość wpisów : 5667
   
dnia 05/12/2008 godz. 07:08
Ocena : -/10

Zwracam się z gorącą prośbą o modlitwę w intencji uzdrowienia naszego Małżeństwa. Błagam o przemycie oczu i serca mojego Najukochańszego, tak jak stało się w moim przypadku. Błagam o dar szczerej rozmowy, o spokój, o nadzieję, o potok wiary dla nas obojga. Nasze problemy są możliwe do rozwiązania, tylko musimy tego oboje chciec. Ja pragnę tego z całego serca! Proszę, a właściwie błagam o taką łaskę dla mojego Małżonka. Dziękuję z głębi serca!
 
dnia 05/12/2008 godz. 00:12
Ocena : -/10

Proszę o modlitwę w intencji pewnego człowieka, żeby się nie załamywał, żeby jego bardzo trudna sprawa została załatwiona pozytywnie i o nawrócenie dla niego. Niech Bóg wejdzie w jego życie i ukaże mu prawdziwy sens życia, niech przyjdzie ze swoją miłością i nadzieją i ukaże mu prawdę. Miej miłosierdzie nad nim Panie. Jezu ufam Tobie! Dziękuję!
   
dnia 03/12/2008 godz. 09:03
Ocena : -/10

Proszę gorąco o modlitwę dla pewnego człowieka w załatwieniu trudnej sprawy, oraz odsunięcie przymusu jaki mu jest narzucany i nawrócenie. Niech Jezus wejdzie w jego życie i zmieni je na zawsze. Proszę Cię Panie pokornie o Twoją wolę. Dziękuję.
 
dnia 01/12/2008 godz. 22:45
Ocena : -/10

Proszę o modlitwę za muzułmanów, których udało mi się poznać, niech Jezus wejdzie w ich życie i ukaże im prawdę. Niech wyzwoli ich z błędnych przekonań, w których żyją i otworzy ich serca na prawdę. Niech ogarnie ich Boża miłość i pokój płynący od Najwyższego. Bóg zapłać! :)
 
dnia 30/11/2008 godz. 12:59
Ocena : -/10

Proszę o modlitwę w trudnej sytuacji emocjonalnej, proszę o spokój wewnętrzny i uporządkowanie uczuć. Proszę Cię Panie o siły i niech się stanie Twoja wola!Dziękuję
 
dnia 30/11/2008 godz. 09:19
Ocena : -/10

Proszę o modlitwę za Piotra, proszę dla niego o dar szczerej spowiedzi, przemianę serca i życia , o łaskę nawrócenia i wybór drogi życiowej,która jest miła Bogu
 
dnia 29/11/2008 godz. 18:24
Ocena : -/10

Polecam modlitwie brata proszę dla niego o dar szczerej spowiedzi, przemianę serca i życia o wyjście z trudnej sytuacji i kłopotów jest tego tak wiele, że proszę chyba o cud, aby nie spotkało nic złego i omijały Go złe wiadomości. Proszę o potrzebne łaski dla brata i Jego rodziny by panowała w niej miłość, zgoda i zrozumienie, rodziców, dziadków i cioci Marty aby odzyskała sprawność w ręce. O zdrowie i radosne dzieciństwo dla Moniki i Maćka. Proszę aby dla mnie i moich bliskich czas adwentu był radosnym oczekiwaniem.
Proszę o pozytywne zdanie egzaminu dla Mariusza i potrzebne łaski dla niego. Bardzo dziękuję za spotkanie i jeśli taka wola Boga proszę o wzajemną miłość dla nas.
Z całego serca przepraszam za to, że tak szybko złamałam się i zaledwie kilka dni po spowiedzi, która dała mi tyle siły nie wytrwałam w swoim postanowieniu poprawy czuję, że gubie się coraz bardziej Panie pomóż mi z tym walczyć daj mi siłę, chce być silna Przepraszam za moje słabości, postępowanie za to, że swoją złość i rozpacz wyładowuje na najbliższych, potem mam wyrzuty sumienia tak bardzo się wstydzę i żałuję tego co robię. Proszę o siłę i wiarę dla mnie, aby się nie poddała, i znalazła swoją drogę w życiu mogła kochać i być kochaną.
Z całego serca dziękuję za wszystkie modlitwy
 
Wpisy : 5371 do 5380
Strona : 538
Ilość wpisów : 5667