Ce livre d'or en françaisKsięga Intencji Duszki.plThis Guestbook in English

średnia ocena gości odwiedzjących tę stronę : 9.6/10
Imię lub Nick :
Adres Email :
URL strony :
Miasto :
Kraj :
Twoja ocena :
Wpisz wiadomość : *

Przepisz kod z obrazka : (Do czego to służy?)


Pokaż wpisy zawierające tylko słowa :

Wpisy : 5251 do 5260
Strona : 526
Ilość wpisów : 5496
dnia 04/11/2008 godz. 15:25
Ocena : -/10

Nie ma nadzieji na to by mój ojciec wyzdrowiał, nie chce żyć. Wszystkie moje marzenia legły w gruzach, nie mam partnera życiowego, opuścili mnie przyjaciele, rodzina odsunęła się od nas, a brat mojej mamy który z nami mieszka jest alkohokiem, a ja mam dość. Skoro Bóg nie chciał by mój ojciec wyzdrowiał, to po co dawał mi tyle nadzieji? Ja już w nic nie wierze, i nie chce tak żyć. Po co mi szukać miłości skoro ojciec być może nie doczeka ślubu. Ja tak nie chce żyć. Nie mam siły. Skoro nie zasługuje na wysłuchanie modlitwy, to nie chce żyć bo wiem że już nigdy nie będę szczęśliwa.
 
dnia 04/11/2008 godz. 10:06
Ocena : -/10

Matko Najdroższa znów błagam Twojego wstawiennictwa u Twego Syna. Wyjednaj mi łaskę, o którą Cię tak gorąco proszę. Ty wiesz, że nie mogę tak dalej żyć. Pomóż mi albo zabierz z tego świata. Wiem, że proszę o rzecz niemożliwą, ale dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.
 
dnia 03/11/2008 godz. 19:37
Ocena : -/10

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Teresy i jej nienarodzonego dziecka.
   
dnia 02/11/2008 godz. 15:54
Ocena : -/10

Proszę o modlitwę aby moja mama zaakceptowała moją decyzję, nie stawiała przszkód, umiała się cieszyć razem ze mną i nie zniszczyła mojego związku. O pomoc w ważnej modlitwie.
 
dnia 01/11/2008 godz. 19:49
Ocena : -/10

Proszę w intencji brata o dar szczerej spowiedzi dla niego przemianę serca i życia aby nie zaniedbywał mszy św w niedziele proszę o pracę i wyjście z trudnej sytuacji i kłopotów jest tego tak wiele, że proszę chyba o cud, proszę aby Brata nie spotkało nic złego i omijały Go złe wiadomości. Proszę o potrzebne łaski dla brata i Jego rodziny by panowała w niej miłość, zgoda i zrozumienie, rodziców, dziadków i cioci Marty aby odzyskała sprawność w ręce, dziękuję za to, że rehabilitacja przynosi poprawę. O zdrowie i radosne dzieciństwo dla Moniki i Maćka.
Proszę w intencji Mariusza o pozytywne zdanie egzaminów i załatwienie wszystkich spraw. Tak bardzo zależy mi na nim, czuję, że go straciłam. Proszę, aby nie bał się i nie odrzucał mojej miłości, którą chce mu dać. Dziękuję mu za wszystko i tak bardzo proszę aby się ze mną spotkał i porozmawiał. Proszę o potrzebne łaski dla niego w pracy, na studiach i w życiu osobistym.
Z całego serca przepraszam za moje słabości, którym znowu uległam, aż trzykrotnie, a teraz mam wyrzuty sumienia tak bardzo się wstydzę i żałuję. Panie pomóż mi z tym walczyć daj mi siłę, chce być silna. Proszę o wzajemną szczerą miłość dla mnie i Mariusza o spotkanie i szczerą rozmowę. Tak bardzo pragnę być szczęśliwa i ułożyć wreszcie swoje życie kochać i być kochaną. Nie wiem jak mam sobie z tym radzić, nie potrafię. Czasem czuję, że przepełnia mnie ogromna siła, a czasem tak jak teraz ból i smutek. Proszę o siłę i wiarę dla mnie, aby się nie poddała.
     
dnia 30/10/2008 godz. 12:24
Ocena : -/10

O wyzdrowienie syna.
 
dnia 29/10/2008 godz. 22:04
Ocena : -/10

Proszę o modlitwę w intencji mnie, mojego chlopka Piotrka i naszego ślubu w przyszłym roku. O miłość i czystość dla nas oraz aby moja mama zaakceptowała i zrozumiała naszą decyzję, nie stawiała przeszkód i umiała się cieszyć razem z nami. O pomoc w ważnej rozmowie.
 
Wpisy : 5251 do 5260
Strona : 526
Ilość wpisów : 5496