Ce livre d'or en françaisKsięga Intencji Duszki.plThis Guestbook in English

średnia ocena gości odwiedzjących tę stronę : 9.6/10
Imię lub Nick :
Adres Email :
URL strony :
Miasto :
Kraj :
Twoja ocena :
Wpisz wiadomość : *

Przepisz kod z obrazka : (Do czego to służy?)


Pokaż wpisy zawierające tylko słowa :

Wpisy : 5071 do 5080
Strona : 508
Ilość wpisów : 5451
 
dnia 15/03/2009 godz. 17:00
Ocena : -/10

Proszę jutro o gorącą modlitwę za mnie, by pan Bóg objął mnie pomocną opieką, ponieważ mam jutro do załatwienia trudną sprawę.
Dziękuje jednocześnie za otrzymane łaski, jak również dwie szczególnie miłe chwile, które ostatnio mi się przydarzyły.
Proszę również o modlitwę o rozeznanie drogi życiowej.
Panie Jezu opiekuj się moim tatą, pomóż mojej rodzinie wyjść z trudnej sytuacji. Chroń również tych moich bliskich, którzy naleźli się na życiowym zakręcie, by umieli rozpocząć życie na nowo.
     
dnia 14/02/2009 godz. 20:07
Ocena : -/10

Proszę o łaskę spowiedzi przemianę serca i życia dla brata, aby postępował uczciwie wobec najbliższych. Polecam modlitwie Jego małżeństwo by panowała w nim miłość zgoda i zaufanie oraz aby z żoną nie zaniedbywali mszy św w niedzielę. Proszę aby udało im się pokonać wszystkie trapiące ich kłopoty i wyjść z trudnej sytuacji oraz by omijały ich złe wiadomości.
Proszę o potrzebne łaski dla brata i Jego rodziny rodziców, dziadków i cioci Marty aby odzyskała sprawność w ręce. O zdrowie i radosne dzieciństwo dla Moniki i Maćka.
Proszę o potrzebne łaski w życiu osobistym, pracy i na studiach dla Mariusza o zdanie wszystkich egzaminów w sesji szczególnie jednego zaległego. Proszę o spotkanie i jeśli taka wola Boga proszę o wzajemną miłość dla nas.
Proszę o dary Ducha św dla mnie, których tak bardzo potrzebuje przy pisaniu projektu, aby mogła go oddać w terminie. Przepraszam za moje słabości, postępowanie że swoją złość i rozpacz wyładowuje na najbliższych, tak bardzo się wstydzę i żałuję tego co robię oraz żebym potrafiła przyznać się do błędu, który popełniłam Panie daj mi odwagę to powiedzieć. Proszę o wiarę, nadzieje i miłość dla mnie, aby się nie poddała i znalazła swoją drogę w życiu mogła kochać i być kochaną oraz abym potrafiła wytrwać w swoich postanowieniach.Z całego serca dziękuję za wszystkie modlitwy
 
dnia 13/02/2009 godz. 20:23
Ocena : -/10

Proszę o modlitwę do Boga o spokój wewnętrzny i radość dla mnie;o uzdrowienie z nerwicy i depresji, o zdrowy egoizm,aby nie zaskakiwały mnie ani nie dręczyły pewne niespodziewane myśli. O spokój,dobroć, radość, szczęście, miłość, szacunek, zgodę w moim domu.
 
dnia 13/02/2009 godz. 05:01
Ocena : -/10

Panie wysłuchaj moich modlitw i spełnij o co Ciebie błagam. Panie pomnóż mi na studiach, pomóż mi z nauką bo mi m wo gule nie idzie i nie mogę się zabrać,
pomóż mi się zorganizować bo ciągle mi ucieka czas i prawie w ogóle nad tym nie panuje. Wszystko jest takie jakieś nijakie i nic mi się niecce, pomóż mi.
Pomóż mi zwalczyć grzech w swoim życiu bo znów upadłem, a już myślałem że przynajmniej z tym jednym koniec.Pomóż mi walczyć, zrealizować postanowienia i wytrwać w tym wszystkim.
Dopomóż mi bo szatan coraz to nowe ma pomysły jak mi dopiec. Pomóż mi także z lenistwem bo jest takie jakieś ogromne że niepotrafie tego opanować.
Także o łaski dla Justynki o wiarę i Bożą opiekę, Panie chroń ją i prowadź przez życie i o potrzebne Jej łaski.O łaski dla najbliższych i dla mnie. Panie działaj w całym świecie i w życiu każdego z nas.
Wybacz nam Panie wszystkim nasze przewinienia.
   
dnia 12/02/2009 godz. 00:36
Ocena : -/10

BŁAGAM O MODLITWĘ ZA MOJĄ CHORA MAMUSIE. ABY DOBRY JEZUS DAŁ JEJ SIŁY I ŻEBY SZUBKO WYZDROWIAŁA I WRÓCILA DO DOMU.
BŁAGAM O MODLITWĘ W JEJ INTENCJI. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
 
dnia 09/02/2009 godz. 02:35
Ocena : -/10

Panie bardzo proszę pomóż mi na studiach, pomóż mi zaliczyć jeszcze ten jeden przedmiot. Takze powieżam Ci wszystmie moje plany, sprtawy, wszystkie pragnienia, wszystko o co się martwie i modle, pomóż mi wytrwać w postanowieniach, pomóż mi się modlić rozważać. Panie działej w naszym życiu.
 
Wpisy : 5071 do 5080
Strona : 508
Ilość wpisów : 5451