Ce livre d'or en françaisKsięga Intencji Duszki.plThis Guestbook in English

średnia ocena gości odwiedzjących tę stronę : 9.6/10
Imię lub Nick :
Adres Email :
URL strony :
Miasto :
Kraj :
Twoja ocena :
Wpisz wiadomość : *

Przepisz kod z obrazka : (Do czego to służy?)


Pokaż wpisy zawierające tylko słowa :

Wpisy : 5071 do 5080
Strona : 508
Ilość wpisów : 5357
dnia 28/11/2008 godz. 12:59
Ocena : -/10

O wyzdrowienie bratanka
 
dnia 27/11/2008 godz. 23:44
Ocena : -/10

Proszę w intencji nawrócenia pewnego człowieka, oraz jego rodziny. Proszę Panie ukaż im prawdę i wyzwól ich z błędnych przekonań i nienawiści. Boże ukaż im prawdę. Proszę Cię Panie o opiekę oraz wiarę, nadzieję i miłość. Proszę Cię o Twoją wolę. Jezu ufam Tobie!. Bóg zapłać!
 
dnia 26/11/2008 godz. 19:34
Ocena : -/10

Dziękuję za spotkanie i rozmowę proszę o potrzebne łaski dla Mariusza oraz jeśli taka jest wola Boga o szczerą wzajemną miłość dla nas.
Polecam modlitwie również brata i wszystkie Jego kłopoty i zmartwienia aby udało mu się je pokonać. Proszę o przemianę i serca i życia dla niego oraz o łaskę szczerej spowiedzi. Proszę o potrzebne łaski dla brata i Jego rodziny o radosne dzieciństwo dla Jego dzieci oraz o zdrowie i potrzebne łaski dla rodziców i dziadków.
Przepraszam za wszystkie moje słabości za to, że jestem taka słaba i tak łatwo ulegam pokusą a potem się tego wstydzę i żałuję. Proszę o wiarę i nadzieję i miłość dla mnie abym mogła wreszcie kochać i być kochaną .
     
dnia 24/11/2008 godz. 22:01
Ocena : -/10

Proszę o modlitwę o pojednanie z osobą, na której ogromnie mi zależy, którą kocham i z którą chciałbym spędzić resztę życia. Proszę, by Bóg dał mi szansę naprawienia tego, co jest między nami i pozwolił wraz z nią zbudować silny związek, w którym będę mógł dać jej szczęście, na jakie zasługuje. Proszę także, by Bóg pomógł mi w zwalczeniu swoich złych nawyków, których sam nie potrafię się pozbyć.
     
dnia 22/11/2008 godz. 19:43
Ocena : -/10

Proszę w intencji brata o dar szczerej spowiedzi dla niego, przemianę serca i życia aby nie zaniedbywał mszy św w niedziele proszę o wyjście z trudnej sytuacji i kłopotów jest tego tak wiele, że chyba proszę o cud, proszę aby Brata nie spotkało nic złego i omijały Go złe wiadomości oraz o powodzenie dla niego w nowej pracy. Proszę o potrzebne łaski dla brata i Jego rodziny by panowała w niej miłość, zgoda i zrozumienie, rodziców, dziadków i cioci Marty aby odzyskała sprawność w ręce, dziękuję za to, że rehabilitacja przynosi poprawę.
O zdrowie i radosne dzieciństwo dla Moniki i Maćka.
Proszę w intencji Mariusza o potrzebne łaski dla niego o powodzenie w pracy, na studiach i w życiu osobistym. Bardzo proszę o spotkanie i szczerą rozmowę, której tak bardzo potrzebuję oraz jeśli taka jest wola Boga o wzajemna szczerą miłość dla nas.
Z całego serca przepraszam za to, że tak szybko się złamałam i zaledwie kilka dni po spowiedzi, która dała mi tyle siły nie wytrwałam w swoim postanowieniu poprawy czuję, że gubie się coraz bardziej Panie pomóż mi z tym walczyć daj mi siłę, chce być silna Przepraszam za moje słabości, postępowanie za to, że swoją złość i rozpacz wyładowuje na najbliższych, potem mam wyrzuty sumienia tak bardzo się wstydzę i żałuję tego co robię. Proszę o siłę i wiarę dla mnie, aby się nie poddała, i znalazła swoją drogę w życiu mogła kochać i być kochaną.
Z całego serca dziękuję za wszystkie modlitwy
 
dnia 22/11/2008 godz. 09:42
Ocena : -/10

Proszę Ojca Pio o pomoc w zrozumieniu Boga, jego planów, oczekiwań. Proszę by dał mi czytelny znak jaki jest nasz Stwórca, jak należy postępować by wypełniać jego wolę. Proszę o pokorę i dar szczerego wybaczenia dla ludzi którzy mnie skrzywdzili. Proszę, by odpowiedział mi, czy dobrze zrobiłam nie opuszczając Izy, bo tak wiele przez to starciłam. Proszę św. Pawła by natchnął mnie podczas tego weekendu, gdy bede pisała prace dyplomowa, tak bym miała jak najmniej błędów. Proszę również o modlitwę za dobrego męża, bo czuje się coraz bardziej samotna. Proszę, by Bóg dając mi chłopaka, nie odbierał mi bliskich, tak jak wtedy, gdy odzyskałam siostrę po to, by stracić ojca. Jeśli taka jest jego wola, wogóle nie chcę nikogo mieć. Proszę również o dar większej pewności siebie, bym nareszcie poznała swoją wartość i drzemiące we mnie możliwości. Nie chcę czuć się gorsza od innych.
Ciężko jest ufać, gdy się wszystko traci. Daj mi Boże jakiś znak.
 
Wpisy : 5071 do 5080
Strona : 508
Ilość wpisów : 5357