Ce livre d'or en françaisKsięga Intencji Duszki.plThis Guestbook in English

średnia ocena gości odwiedzjących tę stronę : 9.6/10
Imię lub Nick :
Adres Email :
URL strony :
Miasto :
Kraj :
Twoja ocena :
Wpisz wiadomość : *

Przepisz kod z obrazka : (Do czego to służy?)


Pokaż wpisy zawierające tylko słowa :

Wpisy : 4961 do 4970
Strona : 497
Ilość wpisów : 5200
   
dnia 30/10/2008 godz. 12:24
Ocena : -/10

O wyzdrowienie syna.
 
dnia 29/10/2008 godz. 22:04
Ocena : -/10

Proszę o modlitwę w intencji mnie, mojego chlopka Piotrka i naszego ślubu w przyszłym roku. O miłość i czystość dla nas oraz aby moja mama zaakceptowała i zrozumiała naszą decyzję, nie stawiała przeszkód i umiała się cieszyć razem z nami. O pomoc w ważnej rozmowie.
   
dnia 27/10/2008 godz. 17:51
Ocena : -/10

Prosze o modlitwe w intencji mnie, mojego chlopaka i naszego ślubu w przyszlym roku. O milosc i czystosc dla nas oraz aby nasi rodzice zaakceptowali nasza decyzje, nie stawiali przeszków i cieszyli sie z nami. A takze o pomoc w waznej rozmowie
 
dnia 26/10/2008 godz. 18:55
Ocena : -/10

Proszę w intencji brata o dar szczerej spowiedzi dla niego przemianę serca i życia aby nie zaniedbywał mszy św w niedziele proszę o pracę i wyjście z trudnej sytuacji i kłopotów jest tego tak wiele, że proszę chyba o cud, proszę aby Brata nie spotkało nic złego i omijały Go złe wiadomości. Proszę o potrzebne łaski dla brata i Jego rodziny by panowała w niej miłość, zgoda i zrozumienie, rodziców, dziadków i cioci Marty aby odzyskała sprawność w ręce, dziękuję za to, że rehabilitacja przynosi poprawę. O zdrowie i radosne dzieciństwo dla Moniki i Maćka.
Dziękuję za telefon i krótką rozmowę z Mariuszem , która daje nadzieję. Proszę w Jego intencji o pozytywne zdanie egzaminów i załatwienie wszystkich Jego spraw. Tak bardzo zależy mi na nim, czuję, że go straciłam. Proszę, aby nie bał się i nie odrzucał mojej miłości, którą chce mu dać. Dziękuję mu za wszystko i tak bardzo proszę aby się ze mną spotkał i porozmawiał. Proszę o potrzebne łaski dla niego w pracy, na studiach i w życiu osobistym.
Z całego serca przepraszam za moje słabości, których się potem wstydzę i żałuje.
Proszę o wzajemną szczerą miłość dla mnie i Mariusza o spotkanie i szczerą rozmowę. Tak bardzo pragnę być szczęśliwa i ułożyć wreszcie swoje życie kochać i być kochaną. Nie wiem jak mam sobie z tym radzić, nie potrafię. Czasem czuję, że przepełnia mnie ogromna siła, a czasem tak jak teraz ból i smutek. Proszę o siłę i wiarę dla mnie, aby się nie poddała.
Z całego serca dziękuję za wszystkie modlitwy
   
dnia 25/10/2008 godz. 12:41
Ocena : -/10

Proszę o modlitwę. Pomóż mi Boże pogodzić się z życiem które mi się rozsypało, bo już nie ma nadzieji na rozwiązanie problemów moich i mojej rodziny. Spraw bym miała siłę żyć dalej, bo póki co każdego dnia tracę wszystko co kocham. Proszę również o modlitwę za wszystkich którzy zawodowo, bądź prywatnie pomagają ludziom w trudnych sytuacjach, aby nie robili z osób którym pomagają psychicznych niewolników. Spraw by pomoc drugiemu człowiekowi dawała im wiele radości, a uśmiech osób którym udzielają wsparcia nagrodą samą w sobie.
Jezu w Tobie pokładam Jedyną Nadzieję.
Święta Rito, Święty Judo Tadeuszu, Święty Ojcze Pio, módlcie się proszę za mnie.
   
Wpisy : 4961 do 4970
Strona : 497
Ilość wpisów : 5200