Ce livre d'or en françaisKsięga Intencji Duszki.plThis Guestbook in English

średnia ocena gości odwiedzjących tę stronę : 9.6/10
Imię lub Nick :
Adres Email :
URL strony :
Miasto :
Kraj :
Twoja ocena :
Wpisz wiadomość : *

Przepisz kod z obrazka : (Do czego to służy?)


Pokaż wpisy zawierające tylko słowa :

Wpisy : 91 do 100
Strona : 10
Ilość wpisów : 6202
   
dnia 03/02/2020 godz. 22:21
Ocena : 10/10

Szczęść Boże,

Zwracamy się z prośbą o modlitwę wstawienniczą i o ochronę wszystkich świętych, archaniołów i aniołów w czasie rekolekcji (14-16.02.2020), jakie organizuje nasza Wspólnota Odnowy w Duchu św. Jezusa Miłosiernego z Kiełczowa k. Wrocławia.
Rekolekcje poprowadzi o. Józef Witko OFM, a odbędą się w Krzydlinie k. Wołowa. Tematem rekolekcji jest: Eucharystia – Źródło i Szczyt.
Prosimy o modlitwę w intencji o. J. Witko, Gospodarzy miejsca i Organizatorów.
Prosimy o modlitwę za Uczestników rekolekcji, aby spotkali Jezusa na rekolekcjach we wszystkich momentach i w każdym człowieku, którego tam spotkają. Aby odkryli na nowo spotkanie z Jezusem w Eucharystii, aby Duch Święty wskazał im, jaka zmiana się w nich będzie dokonywać. Aby odkryli do czego ich Jezus zaprasza: może do codziennej Mszy Św., do zrozumienia tajemnicy Eucharystii?
Prosimy również o modlitwę za naszą wspólnotę, aby Jezus pokazał nam wizję wspólnoty, to do czego nas zaprasza. Tak, aby pełniona była tylko Jego wola. Aby Jezus pobłogosławił nam stałym opiekunem kapłanem.
Wspólnota Jezusa Miłosiernego
 
dnia 03/02/2020 godz. 01:14
Ocena : 8/10

ZA PX BOGU WIADOMEJ KTÓRE NOSZE I BĘDE NOSIŁ W SERCU I DUSZY,ZA EUROPĘ ,ZA KONAJĄCYCH W TYCH MILENIACH ZA NOWEGO PREZYDENTA RP I NOWY PARLAMENT I SKŁAD PARLAMENTU EU,ZA POKÓJ NA ŚWIECIE I BOŻY ŁAD BY BYŁ UZNANY,ZA CHORYCH CIĘŻKICH CHOROBACH O UZDROWIENIE,ZA NOWE SAMORZĄDOWE WYBORY , BY DOBRA POGODA BYŁA TYM TYGODNIU,DODATKOWO ZA ZMARŁYCH KREWNYCH BLISKICH I ZNAJOMYCH I DOBRODZIEJÓW MI,ZA NOWE POWOŁANIA,ZA UŚWIĘCENIE KAPŁANÓW I OSÓB KONSEKROWANYCH ,ZA MOJĄ PANI PREZYDENT I STAROSTĘ,ZA RZĄDZĄCYCH W ONZ WHO I NATO CZY OBWE I G20 CZY G7,BYM ZDĄŻYŁ NA PIERWSZY BUS WYMARZONY I MIAŁ DOBRY MIESIĄC,O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE JAK TEŻ DLA SIEBIE I DLA NAS WSZYSTKICH,BY KORONA WIRUS NAM NIE ZAGRAŻAŁ LUB INNE BIOLOGICZNE WIRUSY.BY KRACHY I KRYZYS CZY BIEDA CZY KATAKLIZMY NIE DOTYKAŁY JUŻ EUROPĘ I AZJĘ I BY NIE BYŁO WOJNY NA TYCH TERYTORIACH, O BOŻĄ LITOŚĆ MIŁOSIERDZIE MIŁOŚĆ,ŁASKAWOŚĆ ,DLA MAMY O ZDROWIE I LEPSZĄ PRACĘ GODNĄ JAK I DOBRYCH WYNAGRODZENIACH I GODNIE DOBRYCH WARUNKACH .ZA ALUMNÓW I ZMARŁYCH ALUMNÓW I OSOBY KONSEKROWANE,ZA NARÓD POLSKI I NARODY EUROPY ,OSTAŁĄ OPIEKE ŚWIĘTYCH BŁOGOSŁAWIONYCH ZMARŁYCH W CZYŚĆCU I ZA NICH JAK TEŻ WSZYSTKICH TYCH I SŁUG BOŻYCH I CZCIGODNYCH SŁUG BOŻYCH DO KOŃCA ŚWIATA PRZY MEJ RODZINIE I BLISKICH MYCH DO KOŃCA

,ZA KEP I NAWRÓCENIE NIEPOSŁUSZNYCH BISKUPOM KAPŁANÓW I SWYM PRZEŁOŻONYM O NAWRÓCENIE NA CHWALE BOŻĄ
 
dnia 02/02/2020 godz. 21:07
Ocena : -/10

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Witolda aby powrócił na dobrą drogę życia. Aby wrócił do domu i szukał pracy na miejscu. Proszę również o modlitwę w intencji uratowania naszego małżeństwa aby Matka Boża uchroniła je przed rozpadem i rozwodem. Aby Mateczka ochroniła mojego męża przed grzechem. Proszę również o wsparcie modlitewne dla mnie abym przetrwała wszystko z ufnością w Bogu i nigdy nie zwątpiła. Proszę także O Dar potomstwa dla nas, abyśmy mogli stworzyć szczęśliwą rodzinę, aby nasze życie nabrało sensu. Bóg zapłać.
       
dnia 26/01/2020 godz. 22:02
Ocena : 10/10

Szczęść Boże, błagam o pomoc dla ciężko chorej mamy 70 letniej Marii Giejner. Miesiąc temu zachorowała na zapalenie płuc, z powikłaniami w postaci zatorowości płucnej trafiła do szpitala, po wypisaniu stan się pogorszył do tego stopnia ze w tej chwili już jest leząca nie chodzi a lekarze nie mogą znaleźć przyczyny takiego złego i cały czas pogłębiającego się stanu zdrowia. Podejrzenie choroby autoimmunologicznej, która bardzo szybko postępuje. Nie mam już sil bo nie wiem jak pomóc, jestem bezradna. Błagam o modlitwę w jej intencji o łaskę zdrowia , trafnej i szybkiej diagnozy i powodzenia w leczeniu. Zawierzyłam Panu Bogu i Matce Najświętszej i proszę serdecznie o modlitwę. Bóg zapłać. Córka Małgorzata.
   
Wpisy : 91 do 100
Strona : 10
Ilość wpisów : 6202