Ce livre d'or en françaisKsięga Intencji Duszki.plThis Guestbook in English

średnia ocena gości odwiedzjących tę stronę : 9.6/10
Imię lub Nick :
Adres Email :
URL strony :
Miasto :
Kraj :
Twoja ocena :
Wpisz wiadomość : *

Przepisz kod z obrazka : (Do czego to służy?)


Pokaż wpisy zawierające tylko słowa :

Wpisy : 5941 do 5950
Strona : 595
Ilość wpisów : 6126
dnia 17/09/2008 godz. 16:43
Ocena : -/10

Bardzo proszę o modlitwę za zdrowię i rozeznanie powołania dla Kamila.
 
dnia 17/09/2008 godz. 14:43
Ocena : -/10

Proszę o modlitwę całkowitego zawierzenia Bogu strasznie trudnego egzaminu. Czuje że Szatan cały czas miota się obok mnie podsycając we mnie stale rozsnący niepokój. Tak bardzo zależy mi na zdaniu tego egzaminu. Jezu bez Ciebie sobie nie poradzę.
Proszę również o modlitwę w intencji pewnej kobiety. Jezu jeśli odeszła ona z jakichś przyczyn od Ciebie to proszę przywołaj ją z powrotem do siebie, a jeśli kiedyś zechce znów mnie tak strasznie upokorzyć to niech nie pojawia się więcej w moim życiu. Opiekuj się nią jak najwspanialszy Ojciec swoim dzieckiem i pomóż mi bym umiała jej wybaczyć, bo tamte wydarzenia nadal bolą i sprawiają że zaczynam się gubić w wytyczonych przez Cibie granicach gdzie kończy się dobro a zaczyna zło. Proszę w miarę waszej upszejmości kochane duszki o jak najczęstszą modlitwę za wyżej wymienioną kobietę. Dziękuje.
Jezu w Tobie pokładam jedyną nadzieję
 
dnia 17/09/2008 godz. 04:50
Ocena : -/10

Jezu Proszę za Justynkę o łaski dla niej, BŁAGAM by na tym zdjęciu niebyła Ona. Jezu BŁAGAM. Błagam zniszcz je niech zaginie JEZU BŁAGAM ;( Wiem że jestem grzeszny ale Błagam wysłuchaj tej prośby. Pomóż Nam a szczególnie Niej Błagam miej ją w opiece, Błagam by to była nieprawda.
JEZU BŁAGAM dla mnie to jest jedna z najważniejszych intencji, a może i najważniejsza. Ja już naprawdę nic nie wiem. BŁAGAM, POMÓŻ BŁAGAM....
Panie usłysz moje błaganie!
Wysłuchaj moich próśb!

Krzysztof
   
dnia 15/09/2008 godz. 21:22
Ocena : -/10

Dobre Duszyczki! Dziękuję, że jesteście. Wyproście u Maryi Wspomożycielki Wiernych, aby wlała w moje serce odwagę do zostania mężem i ojcem. Bardzo proszę. Z góry dziękuję za waszą modlitwę. Jesteście Duszki bardzo mi potrzebne. Zarówno potrzebna mi jest wasza modlitwa w mojej pracy(ludzie, z którymi się spotykam TRW fabryka przekladni samochodowych), moja rodzina, moj tata dotknięty rozpadem wczesniejszego małżeństwa i jego aktualny stan i mojej matki, bez Chrystusa Eucharystycznego i mojego wujka Jerzyka i kuzyna Jurka i jego bezradność, niezdolność wzięcia swego życia w swoje ręce i zbliżenie się do Jezusa.
 
dnia 15/09/2008 godz. 13:53
Ocena : -/10

Bardzo proszę wszystkich o modlitwę w intencji mojego syna. Boże ulecz Karola z nadpobudliwości i obdarz go darami i światłem Ducha Świętego. Dopomóż mu w szkole i dodaj sił i ochoty do pracy. Ulituj sie nad nami i okazuj nam swoje miłosierdzie.
Bóg zapłać wszystkim za modlitwę!!!
   
dnia 11/09/2008 godz. 17:32
Ocena : -/10

Życie mojej rodziny rozpadło się, choć iskierka nadziei nadal płonie, myśli że szczęście znikło bezpowrotnie przeważają w mej głowie. Tajemnicza choroba mego taty zniszczyła wszystkich na których mi zależało. Boże pomóż Izie której życie i szczęście rozsypało się w drobny mak, ze względu na defekty ciała ma utrudniony start zawodowy.
Proszę Panie nie karm mnie nadzieją która znika tak szybko jak się pojawia bo rozczarowanie boli wtedy podwójnie.
Jeśli to jest konieczne jestem gotowa oddać całe swoje szczęście byle tylko przywrócić uśmiech na twarzy mojej mamy. Ona nie zasługuje na to wszystko. Zabierz moje dobre chwile i oddaj je mojej mamie. Spraw by mogła cieszyć się życiem.
Jezu w Tobie pokładam jedyną nadzieję
   
dnia 09/09/2008 godz. 19:27
Ocena : -/10

Bardzo proszę o modlitwę w intencji udanej operacji i uzdrowienia mojego chorego na raka taty Andrzeja.
Bóg zapłać
Gosia
 
Wpisy : 5941 do 5950
Strona : 595
Ilość wpisów : 6126