Ce livre d'or en françaisKsięga Intencji Duszki.plThis Guestbook in English

średnia ocena gości odwiedzjących tę stronę : 9.6/10
Imię lub Nick :
Adres Email :
URL strony :
Miasto :
Kraj :
Twoja ocena :
Wpisz wiadomość : *

Przepisz kod z obrazka : (Do czego to służy?)


Pokaż wpisy zawierające tylko słowa :

Wpisy : 41 do 50
Strona : 5
Ilość wpisów : 6571
dnia 27/09/2021 godz. 18:29
Ocena : -/10

Prosimy o dalszą modlitwę w intencji krzewienia nabożeństwa do NMP wg Traktatu św. Ludwika de Montfort. O rozwój dzieła zgodnie z Wolą Bożą. O jak największe owoce duchowe u czytelników traktatu. Dla nas o miłość, jedność, mądrość, pokorę, pobożność, roztropność, siłę, wytrwałość i determinację. Opiekę Maryi nad nami i naszymi rodzinami i ochronę przez Najświętszą Krew Chrystusa. Dzięki Waszym modlitwom do wiernych trafiło 90000 traktatów. Bóg zapłać.
Męska grupa czcicieli Niepokalanej Matki Miłosierdzia.
   
dnia 25/09/2021 godz. 07:45
Ocena : 10/10

Modlę się do serca Jezusa o zdrowie, łaski i Boże Błogosławienstwo dla całej mojej rodziny, aby Boża miłość nas wypełniała. Aby Marcin się nie załamywał po rozstaniu z żoną, żeby stanął na nogi, aby wytrwał w trzeźwości i aby został uwolniony z alkoholizmu na zawsze. Duchu Święty obdarz Marcina darem hartu ducha, bo tego mu brakuje. Święty Michale Archaniele, Rafale Archaniele, Gabrielu Archaniele, Matko Najświętsza pomocy, teraz. Ratunku teraz. Jezus jest Panem, Łaska Pana Jezusa nad wszystkimi. Amen.
         
dnia 19/09/2021 godz. 19:20
Ocena : -/10

Dziękujemy Matko Boża za otrzymane łaski .
Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą w intencjach:
- rozwiązania trudnych spraw zawodowych i finansowych, o uwolnienie z jarzma ogromnych długów i związanych z nimi czynnościami komorniczymi, znalezienia godnej, dobrej i stałej pracy, o łaskę i światło Ducha Świętego w realizacji pewnej istotnej sprawy, która zapewniłaby mi podstawowe bezpieczeństwo na rynku pracy,
- w intencji uchronienia przed ludźmi, którzy mnie krzywdzą,
- proszę również o nawrócenie i przebłaganie za grzechy moje, Małgorzaty i naszych przodków, uwolnienia od wszelkich przekleństw, złorzeczeń, klątw itd. Święty Józefie, najczulszy oblubieńcze Bogarodzicy wstaw się za nami.
     
Wpisy : 41 do 50
Strona : 5
Ilość wpisów : 6571