Ce livre d'or en françaisKsięga Intencji Duszki.plThis Guestbook in English

średnia ocena gości odwiedzjących tę stronę : 9.6/10
Imię lub Nick :
Adres Email :
URL strony :
Miasto :
Kraj :
Twoja ocena :
Wpisz wiadomość : *

Przepisz kod z obrazka : (Do czego to służy?)


Pokaż wpisy zawierające tylko słowa :

Wpisy : 31 do 40
Strona : 4
Ilość wpisów : 6571
dnia 19/10/2021 godz. 12:11
Ocena : 10/10

Proszę o łaskę zdrowia psychicznego dla Sylwii.
 
dnia 16/10/2021 godz. 13:38
Ocena : -/10

Proszę o modlitwę za mnie : o zdrowie i siłę ,wytrwałość i cierpliwość w walce ze złem, o światło Ducha Świętego, aby nie zbłądzić. Proszę o uwolnienie od przekleństwa ,złorzeczeń,nienawiści, dręczeń i działania złych duchów. Proszę o pomoc , abym nie uległa rozpaczy , beznadziei i chęci poddania się. O zdrowie i siłę bo jest coraz gorzej . O uleczenie chorych uszu i innych schorzeń, o ulgę w bólu i dręczeniach. O szczęśliwy przebieg operacji ucha i powrót do zdrowia. O nadzieję. O pokój serca.O rozeznanie co jest wolą Pana Boga . O łaskę zaufania Panu Bogu całkowicie. O Błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski. Mamo Boża ratuj błagam.
Bardzo proszę o modlitwę za mnie i moją rodzinę , o pomoc w walce ze złem , które teraz szczególnie nas atakuje . Proszę o modlitwę za mnie, w intencji 18-letnich córek Anny i Aleksandry oraz męża Grzegorza, o uwolnienie, nawrócenie i uzdrowienie oraz łaskę wytrwania w wierze katolickiej całej rodziny. O uwolnienie od przekleństwa, złorzeczeń, dręczeń, nienawiści, uzależnienia od internetu. gier i mediów, od lenistwa, od wulgarności i działania złych duchów.O wyrwanie ze zła, z rzeczy okultystycznych, satanistycznych i magicznych, z nałogów i wpływu złych ludzi. Proszę o światło Ducha Świętego i Jego Dary, o łaskę rozeznania, rozróżniania dobra i zła.. Jezu miłosierdzia! Maryjo Niepokalana otul nas Swym Macierzyńskim płaszczem,ratuj!
           
dnia 29/09/2021 godz. 19:39
Ocena : -/10

Szczęść Boże.
Proszę o modlitwę o pokój i miłość w rodzinie oraz o zgodne i pomyślne dla obu stron zakończenie podziału majątku. Niestety w tej chwili jesteśmy skłóceni.

Ola
 
dnia 28/09/2021 godz. 11:40
Ocena : 10/10

Proszę o łaskę zdrowia psychicznego dla Sylwii.
   
Wpisy : 31 do 40
Strona : 4
Ilość wpisów : 6571