You are hereŚwiadectwo Martusi / Odpowiedź

Odpowiedź

strict warning: Only variables should be passed by reference in /usr/local/www/drupal6/modules/book/book.module on line 559.

Świadectwo Martusi

By Duszek_Renata - Posted on 27 wrzesień 2009

Szczęść Wam Boże !!!
NAZYWAM SIE S.MARTA KALINA MChR
Kim jestem?Nie jestem wiarą, wiarę mam - to DAR,Nie jestem nadzieją, nadzieję mam - to DAR,Nie jestem życiem, życie mam - to DAR,Nie jestem miłością, miłość mam - to DAR,Nie jestem wolną wolą, wolną wolę mam to DAR,Nie jestem myślą, myśli mam - to dar,Nie jestem uczuciem, uczucia mam - to dar,Nie jestem rozumem, rozum mam - to dar,Nie jestem ciałem, ciało mam - to dar,Nie jestem ..., .... mam - to dar,Więc kim jestem? Kim jestem ja?Tajemnicą jestem ja - tyle wiem.Jeśli choć stracę jedną rzecz co mam, to nie będę ja?Wiem! Wszystko dostałem od Tego Który Jest,On Jest - od Niego wszystko mam.Dlaczego więc mówię - nie mam nic,Choć tak wiele mam.Jestem tylko dzięki Temu Który Jest,On obdarowuje mnie.Ale kim ja jestem? On tylko wie - Ten Który Jest.Czemu więc nie słucham Go!By wiedzieć kim jestem ja.Dziękować, że jestem dzięki Miłości Tego Który Jest,I za wszystko co od Niego mam.Bez Niego nie mam nic! Nie ma mnie.MOJE ŻYCIE TO WIELKA PRZYGODA Z PANEM BOGIEM, PRZYGODA KTÓRA ZATRYUMFOWAŁA MIŁOŚCIĄ...JESTEM SIOSTRĄ - SIOSTRĄ MISJONARKĄ CHRYSTUSA KRÓLA DLA POLONII ZAGRANICZNEJ (www.mchr.pl).OD TRZECH LAT MÓJ STATUSIK (DUSZKi.PL) JEST " URLOP DŁUGOTERMINOWY" MOŻE NIE BYŁO MNIE Z WAMI FIZYCZNIE - ALE DUCHOWO ZAWSZE WSPIERAM TO DZIEŁO, KTÓRE TRZY LATA TEMU ROZKRĘCALIŚMY W SIECI.. BYŁO TYLKO PARĘ OSÓB - TERAZ TO GRONO SIE NA PRAWDĘ POSZERZA- SZCZEŻE JESTEM DUMNA Z KAŻDEGO DUSZKA I DUSZYCZKI !PODZIWIAM WAS ZA WASZĄ WYTRWAŁOŚĆ I ZA WASZE ZAANGAŻOWANIE (jeśli komuś go brak, to zapraszam jeszcze bardziej!!). SZCZERZE MYŚAŁAM, ŻE TO DZIELO BEDZIE CIENIUTKO SZŁO..BO LUDZIE ANGAŻUJĄ SIE TYLKO NA CHWILE A PÓŻNIEJ JUZ IM TAK NIE ZALEŻY... A JEDNAK JEŚLI POMYŚLI SIE ILE OSÓB POTRZEBUJE TAKIEJ PMOCY -TO WARTO WŁOŻYC SWÓJ WYSIŁEK W TO, ABY TO DZIEŁO DUSZKÓW DALEJ TRWAŁO:)  MOŻE NIE JESTEM ZBYT "AKTUALNA " (BO 3 LATA NAWET TV  NIE OGLADAŁAM). I POTRWA TO TROSZKE ZANIM SIE "PRZEŁĄCZE" ALE .. JAK NAJBARDZIEJ ZAANGAŻUJĘ SIE JAK WCZEŚNIEJ ... (JAKIEKOLWIEK PYTANIA O MNIE I DO MNIE:) MOZECIE SŁAC NA MÓJ @ jej_buzka@wp.pl).TRZYMAJCIE SIE CIEPLUTKO I POLECAM SIĘ WASZEJ PAMIECI:) PAMIETAJĄC O WAS PRZED PANEM...DUSZEKs.Marta
Część IIKOCHANE DUSZKI I DUSZYCZKI  :)  SERDECZNIE WAS WITAM PO TAK WIELKIEJ PRZERWIE BO TAK TRZEBA BY BYŁO TO NAZWAĆ :o) MAŁE ŚWIADECTWO JUŻ ZBYSZEK DOŁACZYŁ W LINKACH  :)  TERAZ ZAPRASZAM DO ODCZYTANIA I ZAJRZENIA NA NASZA STRONE www.mchr.pl GDZIE ZNAJDZIECIE ŚWIEŻO WYDANA PŁYTĘ I KLIP :o) TO PIERWSZZA PŁYTA MOJA I MOICH WSPÓŁ SIOÓSTR :o) JUBILEUSZOWA BO ZGROMADZENI OBCHODZI SWOJE 50 LECIE:) CI KTÓRZY MNIE NIE ZNAJA ...MAM NA IMIE S. MARTAWIEKIEM NIE WIELE STARSZA OD WAS TU KLIKAJACYCH I NIE WIELE MLODSZA OD TYCH KTÓRZY TU KLIKAJA NA STAŁE.PISAŁAM JUŻ TO W SWIADECTWIE , ŻE PRZYGODA Z DUSZKAMI ZACZELA SIE JAKIEŚ..PRZESZLO 3 LATA TEMU OD TAMTEJ PORY TO DZIEŁO ZAWSZE BYŁO OBECNE W MOIM SERDUCHU I PAMIĘCI MODLITEWNEJ CIESZE SIE BARDZZE KAZDY Z WAS  TU JEST!@ JESTEM DUMNA Z KAŻDEGO DUSZKA I DUSZYCZKI ! BO WIEM JAKIE TO WAŻNE GDY KTOŚ KOGOŚ WSPIERA DUCHOWO W MOEDLITWIE CZY TYLKO DOBRYM SŁOWEM , CZY TO PISANYM , CZY MÓWIONYM...KAŻDY Z NAS MA SWOJA DROGĘ DO PANA BOGA , NIEKTÓRZY Z NAS SZUKAJA GO W NECIE INNI W KOŚCIOŁACH A JESZCE INNI ZNAJDUJA GO " PRZYPADKOWO" ( CHOĆ TO TYLKO W JĘZYKU POLSKIM SĄ PRZYPADKI:p )JA W  SWOIM KRYZYSIE WIARY ZNALAZLAM DUSZKI KTORE WIELE MI POMOGLY , BARDZO WIELE ZAWDZIĘCZAM DUSZYCZCE OLI I DUSZKOWI ZBYSZKOWI.. MOGLABYM TU WYPISAC JESZCE NIE JEDNA DUSZYCZKE CZY DUSZKA...TO DZIEKI TEJ STRONCE MOJE ŻYCIE NABRALO KIEDYŚ JAKICHŚ BARW I TERAZ WIEM ZE JEST TO POTRZEBNE TYM KTORZY TEGO SZUKAJA..DZIŚ JESTEM SIOSTĄ PO ŚLUBCH ...TO WSZYTKO DOPIERO SIĘ ZACZYNA TA MAŁA DRÓŻKA NA KTÓRA ON MNIE WEZWAŁ.. 3 LATA FORMACJI TERAZ JUŻ TYLKOAKTYWNE DZIAŁANIE..UFAM , ZE OD 1 SIERPNIA GDY JUZ BEDE MOGLA SIE W PELNI ZAANGAZOWAĆ W DZIAŁANIE DUSZKÓW :o)CI , KTÓRZY MNIE NIE ZNAJA I CHCIELI BY ZAKLIKAC ZAPRASZAM :o) A I UZUPEŁNIENIE MOICH  DANYCH W BAZIE :o)s.Marta Kalina MChRUL. Sióstr Misjonarek 1061-680 PoznańMORASKO MÓJ @jej_buzka@wp.plNK też mnie można znaleźć:_)POZDRAWIAM I PAMIETAM O WAS WSZYSTKICH W MODLITWIE POLECAJAC SIE CAŁEJ WSPNOCIE DUSZKÓW..S.MARTA DUSZEK MARTUSZEK :o)

Odpowiedz

Nowi użytkownicy

  • Elżbieta Kwiatkowska
  • maciejka
  • Artur
  • messi0019
  • slawa21

Subskrybuj

Subskrybuje zawartość

Kto przegląda

W tej chwili stronę przegląda 0 użytkowników i 0 gości.

Szukaj

www.duszki.pl newsletter

Stay informed on our latest news!

Subskrybuje zawartość